Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vprašanje za veterino če je isto

vprašanje za veterino če je isto

Mogoče čudno vprašanje ampak me zanima če je mogoče ukrepati. Ne vem ali je isto kot pri medicini za ljudi in se to da. Pa da napišem kaj je moja težava. Hodim z svojo živaljo na eno kliniko in enako še ena ženska. Opazim drugačen tretma. Mene pokliče v ambulanto vedno tehnik njo pa veterinar. Si ne rečeta dober dan ampak oj ali živjo in vedno se nasmejita pa vrata ji pridrži. Sem že videla tudi to da je šel za njo na parkirišče. Tudi sta se enkrat zvečer skupaj odpeljala. Saj nič ne rečem da ne bi bil strokoven in vse . res je super ampak ne tretira nas vseh isto to se vidi. Nočem da bi on imel posledice ker je res super kot veterinar ampak samo da se to neha. Ne vem kam se obrnit in kako razložit svojo težavo. Pa da bo razumno je ne jemlje preko vrste ali nekaj ampak zdi se mi da ima do nje drugačen odnos. A je to v vetrinarski medicini dovoljeno?

Kaj te briga. Če tebe obravnava strokovno in ne jemlje določenih preko vrste, kje je problem??

A to je spet Yo na tapeti? Preboli že.

Zatoži ga na Veterinarska zbornica, Cesta 24. junija 25, 1231 Ljubljana Črnuče.

Ampak ali je dovolj če se pritožim nad odnosom ki ga imata pa da se njemu nič ne zgodi? Ker om je meni res v redu samo ona me moti?

Zakaj te ONA moti?

Ne skrbi, Veterinarska zbornica bo poskrbela za to, da bo On le tvoj in bosta imela le vidva Odnos, tisto babo bodo pa nagnali na drugo veterinarsko kliniko, da bo lahko odnosirala z drugim veterinarjem. Srečno.

Ali to lahko dosežem da ona ne sme več hodit na to kliniko? Bojim se da ne bi šlo ker gre za priznanega strokobnjaka na tem področju. Ali lahko samo zahtevam da imajo isti odnos da tudi njo tehniki sprejmejo in da ni toliko osebnega stika da vidiš da nisi isti z njo?

Poskrbite za živali, da ne bodo jokale zaradi pokanja, kot v okolici.

nimam kuškov. ne vem če jih on ima ampak dvomim. je veterinar za druge živali. ars ne morem nič naredit da dobim enako obravnavo?

A si ti zaljubljena v tega veterinarja?

nisem zaljubljena če ne vem ali je on z njo ali zakaj je tako drugačen. saj je prijazen in vse samo ne počutim se enako sprejeta.

LOL,
silvesterski vic večera.

Ti si bolestno ljubosumna na to žensko. Zaljubljena si vanj, on vate ni. Kolk si stara?

Sem čez 30, ona je verjetno okoli 40 in on tudi. Moti me odnos zakaj mene tehniki sprejmejo in vse ostale tudi samo njo pa pride sam iskat in jo pospremi v ambulanto in včasih tudi do avtomobila. Vidim da imata drugačen odnos. Nisem od včeraj. Vidim tiste drobne kretnje in poglede. Sprašujem ali se to sme in je dovoljeno. Tudi vidim da se tehniki do nje drugae obnašajo kot da se poznajo. Da bodo njega poklicali inn tako. aLi nismo vsi enaki pri obravnavi???

Ja se zgodi da pride do tega. Tudi pri nam pride stranka, ki jo pac poznamo, kdo od bliznjih, prijatelji,… z zivalmi ravnamo enako, vendar z osebo pa lahko recemo kaksno vec kot z nekim neznancem, kar se meni navsezadnje zdi cisto normalno. Bilo bi govora o prijavi takrat, ko se gre za zival in ce bi bila ta obravnavana drugace zaradi dolocenega odnosa med veterinarjem in stranko.
Brez zamere, se mi zdi da ste tudi vi (kot stranke) vcasih prav malo prevec obcutljivi. Saj smo vsi ljudje. Ce je za zival ok poskrbljeno nevem kje je problem.
Je res da kdaj pride do vecjih odstopanj v odnosih, vendar tole kar ti opisujes je karnekaj. Pa brez zamere.

Ona nodi sem zaradi veterinarja, ne pa zaradi bolne živalce.

Avtorica, kaj pa če je ta ženska, ki ima posebno obravnavo recimo, bivša punca?

Ona nodi sem zaradi veterinarja, ne pa zaradi bolne živalce.

Avtorica, kaj pa če je ta ženska, ki ima posebno obravnavo recimo, bivša punca?
[/quote]

*hodi

Ps
Vprašaj direktno gospoda veterinarja, zakaj te on osebno ne sprejme in te tudi ne pospremi do avta!?
Kot stranka to zahtevaš in ti tudi pripada.
Kar pogumno!

😂😂😂

Ce bi slo za veterinarko, te ne bi motilo?

Sori, tudi mi hodimo na kliniko za male zivali, kjer od prej poznam veterinarko in vsake toliko tudi kakega dijaka ali studenta na obvezni praksi. Vrsto lepo pocakamo, pozdravimo se z zivjo, naprej nas poklice vcasih tehnik, vcasih veterinarka, kakor kdaj, se nasmejimo tudi, pac drugacen odnos…
Te tudi jaz motim? Al sam tista zenska, ker gre za veterinarja? 😜😜

verjetno
res enkrat sem poslušala ko se je menila med čakanjem da imajo redne kontrole ker gre za nekaj dednega in kroničnega ali neki tako. jaz pa pridem na preventivo ker hočem tako vsakih nekaj toliko. in mene me moti to skakanje okoli tiste ženske pa pospremljanje in vse to če drugim nam tega ne dela. ne mislim da je bivša potem je sigurno ne bi maral in se trudil. mogoče bi potem tudi ona drugam šla???

haha
keri problemi mene moti ta odnos z tem veterinarjm. ostali če so samo bolj prijazni z njo mene ne motijo.

Daj še ti stopi do svojega zdravnika in naj ti zrihta kakšno napotnico. Ker si potrebna strokovne pomoči.

Če ti tisti veterinar ne sede pač najdi drugega.

stopi
do nimam namen zamenjati veterinarja. zakaj bi se mogla jaz umakniti zaradi ene priviligiranke ki jo on ima??zdaj razmišljam da bi mu kaj rekla naslednič pa da vidim če bo kako spremenil odnos do mene ali mogoče nje. ali pa če bi bilo boljše da kaj rečem njej tako naokoli in še zvem zakaj se on tako obnaša.

Mogoče je njegova bivša, mogoče bratova žena, mogoče sestra, najbrž sestra, kolegica iz časov, ko sta mal seksala sem pa tja, mogoče pa še vedno, aaaa mogoče je celo žena ali izvenzakonska partnerica….

Skratka to se tebe čisto nič ne tiče in zaradi takih budal, kot si ti, se okoli govori, ZASE SE BRIGAJ. In ker je folk neumen in zabit, se potem zase briga takrat, ko se ne bi smel, ko npr. nekega soseda dolgo ni na spregled (se mu je kaj zgodilo), ampak on se ne bo pozanimal, ker se mora brigati zase …

Mislim, da rabiš strokovno pomoč, a ne veterinarsko.

New Report

Close