Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj boste spremenili v letu 2020

Kaj boste spremenili v letu 2020

Leto se počasi izteka in ponavadi se vsi zatekamo k nekaterim obljubam kaj bomo v prihajajočem letu delali drugače. Večina kadilcev sebi in drugim obljublja prenehanje s kajenjem, drugi z alkoholom, tretji hujšajo.
Kaj pa drugačne spremembe kot so več časa namenjenega sebi in družini, manj sekiranja zaradi nepotrebnih stvari? Manj sekiranja zaradi ljudi, ki nam ne želijo dobro a so vseeno del našega življenja če npr.z njimi delamo ali pa so to naši sosedje, znanci… Ali lahko pri sebi naredite spremembo kar se tiče slabih ljudi da jih prečrtate ali z njimi komunicirate le vkolikor morate?
Jaz si vedno znova govorim da se bom manj obremenjevala s tistimi, ki mi škodujejo a mi ne uspeva najbolje. Obstaja kakšen način kako postati flegmatik in ne dopustiti hudobnežem da te “uničijo”? Pravijo da prijazna beseda lepo mesto najde- najbolj zgrešena misel. S prijaznostjo daš nasprotnikom občutek da lahko hodijo po tebi in to se celo moje življenje dogaja meni. Zame bi bila sprememba v flegmatika velik dosežek v letu 2020.
Kakšne spremembe se boste vi lotili?

Z ljudmi sem več ali manj v redu, v službi tudi, družina tudi, samo malo lena sem ratala.
Torej je sklep več miganja , več hoje, mogoče joga namesto tibetančkov.

Če si rojen 13ga ne moreš nič spreminjati.

Jz bom obrekljivce ignorirala pa nobenemu razen familiji ne bom nic vec pomagala!

1.Januarja bom zbrala pogum in svojo dolgo grivo dala frizerskemu mojstru da bom postala kratkolaska
2.Več časa si bom vzela za kavice z drugimi
3.Po 12letih v istem podetju je že čas za se obrnem in poiščem nekaj novega
4.Za zajedalce in izkoriščevalce bom gluha kot sem bila že letos

Stvari spreminjam, ko se mi zdi prav, ne glede na datum. Novoletne zaobljube so kratkoročne narave, zato niso preveč smiselne.

1. Januarja je praznik… tako da tale zaobljuba že v štartu ni izvedljiva. 🙂

Z ostalimi pa veliko sreče.

zadel bom na Eurojackpotu 90 milijonov € ☺

Spet (ne) bom nehala kaditi.
Skupaj y bogom TeMe bom zadela 90 milijonov €.

Manj bom na MON-u.

1. Januarja je praznik… tako da tale zaobljuba že v štartu ni izvedljiva. 🙂

Z ostalimi pa veliko sreče.
[/quote]

Vem vem tisto ni bilo planiran za 1.januar ampak kot 1.tocka.

1. Izboljšat moram reakcijski čas v realističnih FPS špilih, ker dominiram noobe samo 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} časa

2. Prosit moram babico za novo grafično kartico, ker mi levičarsko indoktrinirana mati noče nabavit

3. Bolj moram spregovoriti proti marksizmu in feminizmu na spletu, da zaščitim evropsko kulturo in belo raso

4. Prijavit se moram v vardo in dati skozi urjenje na airsoft level IV, da me bodo sprejeli

5. Kamuflažne hlače si moram zašit, ker so mi počile na presredku, ko sem pobiral čips s tal

6. Poiskat si po spletu nevesto iz Ukrajine za ohranitev bele rase

To so moji cilji za 2020, v ostalem sem že zdaj blizu popolnosti.

Postaviti boga na prvo mesto!

Avtorica pri meni je vsak dan posebej dosezek ko zjutraj vstanem in se odpravim med skodozeljne sodelavce, ki si hranijo duso ko drugim mecejo polena pod noge …. Ni recepta niti zdravila kako naredit zid pred njimi razen ce zamenjas kolektiv. Upam lahko le to, da za vsakogar raste palica. Skodozeljna nisem in tudi ne bom, lahko samo upam da vsak, ki drugemu skoduje dobi svojo porcijo enkrat … vse dobro v novem letu …

Večkrat bom naskočila mojega lubija.

Predvsem bom prijaznejša do sebe, za spremembo. Na vseh področjih.

preminjal ne bom nič, ker sem na edini pravi Njegovi poti. Samo še bolj bom utrdil podporo in zvestobo gospodu Janezu Janši.

Kaj bom spremenil…. letnico v datumu.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Manj bom na MONu kot prejšnja leta pa bolj bom pazil, kaj pišem hehe

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Pa nikoli ne delam novoletnih zaobljub, zadeve urejam sproti, počnem kar me veseli.. drugi mi ne morejo vsiliti svojega, tudi če poskušajo, nima to veze z mano mi ob tem veliko o sebi povedo, družim se z ljudmi, ki jih imam rada in me sprejemajo tako kot sem jaz pa njih, za druge pa nimam namena fejkat nekaj kar nisem, nihče nikogar ne sili biti ob meni, najmanj jaz.

Postavljaj meje, stoj za sabo (to še vedno lahko počneš prijazno, ne rabiš lajat na ljudi in jim fakiče kazat ane), vedi pa, da te večina zaradi tega ne bo marala.. hehehe.. in ti podtikala marsikaj v poskusih da pridejo do svojega cilja.

Postal bom hladen ko špricer in delal bom samo tolk kot se od mene zahteva. Nobenih nadur več. Vsem ki mi gredo na q bom obrnil hrbet. Uslug vec ne bom izvajal nobenemu.

Vse tisto, kar smo dosedaj. Se pravi: nič.

De omnibus disputandum..

haha, s tole spremembo letnice se vedno zezam nekje do konca februarja, človek se ravno navadi na eno, pa se spremeni 😀

Lepa beseda VEDNO lepo mesto najde in s prijaznostjo ni čisto nič narobe!

Če hočeš onkretne spremembe v svojem življenju, boš morala spremeniti zorni kot.

Zakaj si prijazna?
– ker se spodobi?
– ker si bolno želiš, da bi te imeli vsi radi?

To sta dva najpogostjša zgrešena vzroka za prijaznost.
Če si prijazen, si prijazen zaradi sebe, ne zaradi drugih.
In če si tak zaradi sebe, imaš sebe rad in ne dovoliš drugim, da gazijo po tebi, a to ne pomeni, da nisi prijazen, še vedno si časten in dostojanstven – in tu smo spet pri imeti rad sebe in spoštovati samega sebe, ker časten in dostojanstven ne moreš biti, če do sebe nimaš takega odnosa.

Kar zadeva spremembe, še nikdar v življenju nisem delala novoletni zaobljub.
1x smo imeli v službi neko bedarijo, kao vsak mora napisat, kaj bo v novem letu spremenil, jaz nisem napisala nič. Meni je v tistem trenutku pri meni vse štimalo, tisto, kar ni štimalo, pa nisem imela namena spreminjat. So me vsi čukasto gledali in sem izpadla party-brejker, ampak sori, te masovke so meni skrajno bedaste…

Avtorica pri meni je vsak dan posebej dosezek ko zjutraj vstanem in se odpravim med skodozeljne sodelavce, ki si hranijo duso ko drugim mecejo polena pod noge …. Ni recepta niti zdravila kako naredit zid pred njimi razen ce zamenjas kolektiv. Upam lahko le to, da za vsakogar raste palica. Skodozeljna nisem in tudi ne bom, lahko samo upam da vsak, ki drugemu skoduje dobi svojo porcijo enkrat … vse dobro v novem letu …
[/quote]

O, midve sva pa sodelavki :-). Skupaj nama bo lazje in skupaj bova uspeli.
Zagotovo!

New Report

Close