Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Audi ali BMW ker je za vas boljši?

Audi ali BMW ker je za vas boljši?

https://www.youtube.com/watch?v=WvFukrb0QGE

Če kupuješ nabavi MB wagn, pazi ne kupuj 1,5ali podobnih mlinčkov, to so Renojeve mašine, kupi 2143 ccm dizla in dolga leta se bosta zadovoljna vozila okoli.
Deli poceni, recimo original zaponka za pas s senzorjem 43€

Sem ponosna voznica novega Q5 (bela barva), s touch screenom, tako da gledam youtube kar med vožnjo. Ko je zakrulil “Kupi sebi neka druga kola, audija ne prodaje Lola” sem to res začutila globoko v sebi, pritisnila gas in spustila šipe, da me slišijo ostali plebejci, ki jih prehitevam po obvoznici.

nova
Uredništvo priporoča

se strinjam Q5 je odličen avto, dokler traja, ko pa začne jebat, ga ti prodaš….kupi ga pa avtorica teme, torej je MB boljša izbira, pa še najlepši avti so, od kar jih riše štajerc so res top !

Definitivno AUDI. Enkrat AUDI, vedno AUDI.

bavarc poje te vaše 4x 0

G-klasa 😍

Sline kot pri cucku ko mu zrezek pokažeš, zaenkrat 100 in več za avto ne bom dal

Na uradnem servisu včasih dobiš rabljenega s 50Tkm za pol cene. Imaš namreč ljudi ki menjajo avte ker jih npr.barva sedežev moti ali kaka druga nepomembna reč.

Nebi imel ne enega ne drugega… največji osli ki jih vidim na cesti so ravno vozniki Audijev in BMWjev….

Večina vas piše takih, ko sploh nimate pojma o avtomobilih. Bmw, audi in mb so vse isti kuracc. Bolani ste tisti ki mislite da je en od teh ‘perfektn’ druge dve znamke pa sta krneki…

Dobesedno vsak bmw zgleda enako. Dolgocasni so u pm. Edino kar me pri bmw res navdusuje so njijovi M avti in pa i3, i8

Audi enako. Al kupis ornk zadevo, rs3.. Rs4 morda rs6 ce imas denar.. Alpa se ne kurci ker ima tiste 4 krogce lahko vsak ki ima 500 eur nasparano.

Mb…. Meni osebno grdi avti. Jebiga

Mi grete na k taki ko mislite da so ti avti luksuz. Kupis bmw za 2000eur, letnik 1999 pa mislis da si kral.. Dej spizdi

Sploh ne veste kaj je avto… Porsche je avto ne pa ta drek

Malenkost boljši je Audi. BMWji imajo strašne probleme s smerniki.


Seveda,drži kot pribito…saj glih največ lastnikov Bmw-jev ne vklopi smernike,kje koli na cestah jih vidiš,kot da nimajo ročke za smernike….

Najbolje je kupit francoza. Mercedes že ima renaultove motorje v svojih kočijah, Tudi Volvo jih je imel. Kmalu jih bodo imeli tudi audiji.

Imel renojevega dizla v času dizel afere ko so dizli crkavali kot za stavo, ne trdim da dci ni dober motor, nasprotno odlično se vede,.
Ampak… Svojega sem imel na servisu in so mi dali nadomestni avto A klaso dizel, iz Prigota sem itak takoj šel na AC, si rečem to je reno, toliko sem jih prevozl da sem ga takoj čutil, še med vožnjo poiščem prometnega in ja dejansko reno..
Pripeljem po nekaj urah avto nazaj, sem pač obletal vse potrebno, mi pravi trgovec, super avto mar ne.
Ja mu odgovorim, super, potegne odlično, 180 leti , sploh ne veš da se pelješ, edino renojev motor ne paše vanj… Pa on , kako to mislite.?
Sem mu pojasnil da renojev sem pa toliko prevozil da ga na dalec čutim.. On pa … O tem strankam ne razlagamo.
Sam imam do renojevih dizlov odpor ker sem imel kar nekaj kolobocij z njim, vsakič je stalo več kot 1500€, zakaj bi se mučil, 2143 ccm motor je odličen,pokuri 2 litra manj kot 2148 kubični, moči pa nepomejeno, kdor ne verjame naj gre preizkusit 205 konsko verzijo..

Na uradnem servisu včasih dobiš rabljenega s 50Tkm za pol cene. Imaš namreč ljudi ki menjajo avte ker jih npr.barva sedežev moti ali kaka druga nepomembna reč.
[/quote]

Sorry, ampak barva notranjosti je vse prej kot nepomembna rec. Take stvari je treba razmisliti ob nakupu ne pa, da se kupi avto samo, da sosedje vidijo, potem se pa tolazis, da grda notranjost ni pomembna.

Meni je Renault vedno dobro služil. Je pa tudi res, če ne znaš vozit avtomobilov, vse uničiš. Ampak za tvojo nesposobnost ni znamka kriva.

Bo, ko bodo enkrat motor postavili na pravo pozicijo, torej na sredino. Do takrat pa, zal, ne.

Ne vem, ampak obe znamki vsebujeta notri bolj za en drek ljudi.

če že švaba … potem Unimog ☺

Samo dve stvari na zemlji se vidita iz vesolja. Prva je kitajski zid, druga pa Renaultov odpad.

Ja, ja… Reno… Lep čas nazaj sem se jih odkrižal, ko so zajebal na celi črti. Včas so bli top, mašince delale in delale pa skoraj nič olja pile, potem sem pa ostal na avtocesti, ker mi je nov megan po 2000 km spil 1,5 litra olja.
Danes moraš bit kar znalc da več kaj kupit, ker najdeš renojeve mašine v MB in volvo, pa PSA-jeve v volvotih in mercedesih, pa VAG-ove v BMW…

Bo, ko bodo enkrat motor postavili na pravo pozicijo, torej na sredino. Do takrat pa, zal, ne.
[/quote]

Evo, čitaj!

Vaš link

Klobasajte kar hočete, ampak večina evropskih avtov je bolj kot ne škart. Če se hočeš peljat ne da bi kišta crkovala kupi Japonca ali Korejca, takega ki je tam sešvasan. Še najbolje Korejca, ti so iz leta v leto boljši, medtem ko evropski grejo samo še dol. Vse kar bi delali je da ti za prenapihnjeno ceno prodajo nek škart poln nepotrebne krame, ki crkuje in prazni denarnico. Za peljat ali za pogledat ne rečem, so ok, ampak da bi to imel in vzdrževal, ne hvala.

Korejska mašina se pri 200 000 kilometrih šele dobro uteče, ko volkswagnova že razpada.

New Report

Close