Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bolečina v nožnici med spolnim odnosom

Bolečina v nožnici med spolnim odnosom

Pozdravljeni!
Nevem, če to spada sem pa vendar, me znimajo vaši nasveti (izkušnje).
Imam stalenega partnerja in med vsakim spolnim odnosom imama neprijeten boleč občutek v nožnici😖. Zanima me kaj lahko jaz in partner storiva, da bi bila ta izkušnja zame bolj prijetna in manj boleča 😏.
Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem😁

Najprej h ginekologu, če še nisi bila, da izključijo kakršna koli bolezenska stanja. Če imaš glupega ginekologa, pa še po drugo mnenje.
Če ni zdravstvenega razloga za to, se poskušajta temu prilagoditi – s polozaji ki ti najbolj ustrezajo, časom, mogoče tudi iskanjem psiholoških vzvodov.

Nisi pa edina. Vem da je grozno, ko vsi okoli tebe blazno uživajo v spolnosti, ti pa ne tako kot bi morala, ampak bo bolje.

za začetek najbolj osnovno vprašanje
si dovolj navlažena? če nisi, uporabljata lubrikant?

mene zadnje čase tudi zaboli v določenih položajih

nova
Uredništvo priporoča

Ker tudi mene boli nožnica in bi poskusila z lukrikantom, prosim, če mi poveš, kje ga kupiš.

Hvala.

Si ti že bila kdaj v trgovini ali ne? No, če si stara manj kot 12, mogoče še razumem tvoje vprašanje.

v vsaki trgovini poleg kondomov.
če pa jih v najmanjših merkatorjih ne najdeš, pa probaj po drogerijah

resno???
še nikoli nikjer niste kakega lubrikanta videle?

[img]https://trgovina.mercator.si/market/img/cache/products/4395/product_small_image/00733724.jpg[/img]


Imam stalenega partnerja in med vsakim spolnim odnosom imama neprijeten boleč občutek v nožnici
Tukaj vidim problem, da imata oba :)))
(tak kot si napisala, torej ti je partnerica baba)

Premalo vlažnosti in prevelik tič…nisi napisala kje točno je bolečina


[/quote]

Ko se s tem namažeš, znajo biti kakšni stranski učinki ?

imama sem zato napisala, ker mene boli ker ima takega velkega (25 cm), njega pa ,ker suva v obroček.

pol pa z lubrikantom tega ne bosta rešila, če je prevelik

naj se malo brzda in naj ne nabija ko zmešan, to mu je edina rešitev

Jaz sem nekod prebrala da lubrikant kondome ražira😏

Probaj v sosednjo luknjico. Ti bo tako všeč, da boš pozabila na lulico.


Imam stalenega partnerja in med vsakim spolnim odnosom imama neprijeten boleč občutek v nožnici
Tukaj vidim problem, da imata oba :)))
(tak kot si napisala, torej ti je partnerica baba)
[/quote]
Pa kaj ti mislis da uporabljata dildota ali kaj 😝

Glivicno obolenje? Vaginalni krc? Rektokela (izbocenje zadnje stene noznice) ? Vnetje jajcnika? Ciste na jajcniku, ki pridejo in splahnijo? Spravi se h ginekologu, povej mu to, da ti naredi ultrazvok in da pozdravis ta nenaravni problem.
Ne cakaj nic. Samoplacnisko kar.

Pa se dolzina je v zadnji luknjici manj problematicna. Je pa treba potrpljenje in veliko maze, da gre not. 😄

Ne vem kaj si ti brala. Olje razžre kondome. Večina lubrikantov se lahko uporabi s kondomi.

Najverjetneje imaš endometriozo oz. policistične jajčnike.

Hitro okrepaj, ker lahko to zelo hitro povzroči neplodnost in bolečine se bodo samo še stopnjevale, nikar ne odlašaj, ker tukaj šteje vsak dan.

Premalo si sproščena in vzburjena, ne sme te nič boleti, razen če nima 20+

New Report

Close