Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Očita mi, da je moja krivda, da me je varal

Očita mi, da je moja krivda, da me je varal

Po 15h letih zakona, sem izvedela, da me mož vara 5 let. Res sva se malce odtujila, ampak tega nisem pričakovala. Sedaj je že 4 mesece od kar sem izvedela za varanje. Takoj ko sem izvedela sem mu povedala, da želim takojšnjo ločitev. En teden je bil pri svojem bratu, potem sem pa padla na foro, da bo vse naredil, da se stvari uredijo, da ne more brez mene in otrok, obljubljal terapije… ko je prišel nazaj domov, je bilo nekaj dni vse ok, potem so se začele stvari slabšat. Očita mi, da je moja krivda, da me je varal. Delo, otroci, pomanjkanje časa za naju…Pravi mi, da nikoli ne bo živel brez otrok in da ni varijante, da hodi na terapije. Mrtvo hladno se obnaša do mene, noče se pogovarjat. Sprva sem mu res bila pripravljena vse oprostit in nama dati še eno priložnost. Zdaj pa norim, trpim. Dela vsak dan po 10 ur in ko pride domov, se posveti samo otrokom, gleda tv in spi. Imam občutek, da igra igro. Ne vem, kaj mu je. Kaj misli. Ali čaka, da se meni utrga od vsega. Kopuje otrokom darila, povedal jim je, da želim, da gre. Daje jim potuho pri opravilih,… Mene ignorira, noče pogovora. Večkrat sem mu povedala, da ne morem tako živet, ga prosila naj gre, lepo in enkrat na silo. Ponudila skupno skrništvo vse… On je tiho, gleda v zid, reče nič, ali da sem jaz vsega kriva. Pravi, da družine ne bo zapustil. Enkrat mi je rekel, da je njemu hudo, da je prekinil razmerje z ljubico in rabi čas. Sem rekla prosim pojdi, vzami si ga in spet ni šel. Kaj naj naredim? Pred drigimi in pred otroki deluje vse kot, da je vse vredu, ko pa sva sama je nemogoče. Je oseba, ki ji niti najmajn ne zaupam, ne vem kaj kuje, je mrtvohladen. Kako naj kaj dosežem? Terapij ne želi, pogovora tudi ne. Jaz si samo želim, da gre, ker me ubija..

Zakaj pa bi naj samo šel ?
Ni nič njegovega ?
Si ti vse lastiš, z otroki vred?

verjetno mu nisi dala seksati,pa si je drugo nasel….to se dogaja pri vsakem drugem paru…seveda mu je zdaj tezko,ga cist razumem,ampak moski nagon je drugacen od zenskega…zenskam j pa spolno zivljenje najmanj pomembno

Dela 10 ur? No, prvo je to, da preveč dela.
Očitno imaš komoditeto doma.
Kam boš pa šla? Imaš kam it?
Morda se noče ločit zaradi imidža, ki ga ustvarja v javnosti.

deset ur dela na dan je preveč???

kdo pa dela namesto tebe?

A ti živiš še v srednjem veku? Pri nas že zdavnaj več ne potrebujemo privolitve obeh zakoncev za ločitev, da se le-ta realizira. Dovolj je le predlog enega. Pojdi in se loči. Basta.

GAME OVER.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Boš morala stvari vzeti svoje roke. Če njemu ni do ločitve, verjetno ne bo naredil nič. Boš že morala ti sprožiti postopke za ločitev, skrbništvo, delitev premoženja. Do odvetnikov, pa uredi. On te itak ne jemlje resno, verjetno si misli, da ne boš naredila nič – in do zdaj je imel celo prav.

Ocitno ti ze tako pase, ce ga se gledas. Pa vlozi locitev ti. S taksnim obnasanjem dajeta zelo slab vzgled otrokom. Otroci se bodo naucili izsiljevanja in trpljenja za vsako ceno. Ce se bojis, da bodo otroci stopili na njegovo stran, ga bodo, verjemi, slej ko prej spregledali.

Jaz sem vzela stvari v svoje roke. Takega obnašanja si nisem zaslužila in ga ne dovolim.
Zdaj isto okol razlaga da se ni hotel ločit… Jaz vem kaj je resnica. Je težko, zelo, a vsak mesec laže.

Pravi, da si ti vsega kriva?
Ja revež ubogi, kdo pa vara? ON.
A on je pa nedolžen kot sosedov mucek? Dajnomir…slabo vest ima, pa mora biti nekdo drug kriv.
Ja, lažje bi bilo, če bi bilo zdajle poletje.Šla bi ven in ga ne bi gledala.
Da nikoli ne bo živel brez otrok? Ja, saj ne bo! Oče bo vedno, vse življenje.
Pusti ga na miru, pojdi s prijateljicami ven in delaj v tihem , brez njega.Če se ne da naprej, se ne da.

Tukaj imaš obrazec, izpolni in nesi na sodišče.
Ne boš prva, ne zadnja.Takole ne moreš živeti še 50 let.

https://www.informiran.si/survey.aspx?docID=842

Tip, ne samo da te je 5 let varal, ampak je zraven še prvoklasni egomaniak, manipulator in psihopat.
Velik otrok, ki noče sprejet odgovornosti za svoja pokvarjena dejanja. FUJ!
Ne samo, da noče oditi in hujska otroke proti tebi, še drzne si te obtoževat, da si TI za vse kriva! Bolano!
Prosim nehaj igrat sveto marijo, pa ga brcni iz bajte!!! Škoda da je trajalo toliko let, da je prišlo vse to na plan. Ampak boljše čez 5 let kot pa nikoli. Pomisli na svoje dobro in otroke pa sproži ločitveni postopek. Ne pusti se in nehaj igrat neke ustrežljive, ponižne ženske.
Ne samo, da je s svojim varanje uničil celo družino, posledice boste plačevali generacijsko vsi, ti osebno pa dvomim, da boš kdaj sploh še komu lahko zaupala, travma ostane.
Zato pa čimprej, POJDI, ker si vsako minuto poleg njega škodiš!
Njega bo pa slej ko prej doletela “karma”, ne skrbi. Slej ko prej bo propadel, vsi narcisi propadejo z leti, ker jih okolica dobesedno izbruha kot tujke.

No, lep primer, zakaj je dobro menjat partnerja po recimo 7+ letih..
Tukej dobesedno iz črk seva mraz v tej vezi..

Pri meni isti problem. Sumim ljubico, govori ne.. vse se ohlaja, ko omenim ločitev, mi daje vedit, da bom škodovala sinu… Imam svoje podjetje, vendar me je strah, da bi želel delež, čeprav ni nikoli bil zaposen v njem..

Pravi, da si ti vsega kriva?
Ja revež ubogi, kdo pa vara? ON.
A on je pa nedolžen kot sosedov mucek? Dajnomir…slabo vest ima, pa mora biti nekdo drug kriv.
Ja, lažje bi bilo, če bi bilo zdajle poletje.Šla bi ven in ga ne bi gledala.
Da nikoli ne bo živel brez otrok? Ja, saj ne bo! Oče bo vedno, vse življenje.
Pusti ga na miru, pojdi s prijateljicami ven in delaj v tihem , brez njega.Če se ne da naprej, se ne da.

Tukaj imaš obrazec, izpolni in nesi na sodišče.
Ne boš prva, ne zadnja.Takole ne moreš živeti še 50 let.

https://www.informiran.si/survey.aspx?docID=842
[/quote]

čisto brez krivde pa tudi ni.

GAME OVER.
[/quote]

Tako je. Med vama je konec. Fizično je doma, z glavo pri drugi. Škoda le, da si ga vzela nazaj.

Preveč se ukvarjaš s tem kaj hoče ali noče tvoj mož. Vloži za ločitev, ne rabiš njegovega soglasja, da bi se ločila. Je on tebe vprašal za soglasje ko si je izbiral ljubico.?
Je razmišljal o otrocih ko je bil z ljubico.?
Je razmišljal o tebi, ko je bil z ljubico.?
Zakaj bi ti zdaj mislila nanj.?
Misli nase in ne kaj in kako bo on. Usoda izdajalca, lažnivca in prevaranta naj te ne zanima.

ne bi prevaral žene, če ga je le-ta vredna!

to bi moralo biti zakonsko določeno! sedem let in šlus!

Spregledali bodo še malo globlje, in sicer da je predvsem nekvalitetno izbrirala zaradi užitka ob parjenju.

NIKOLI NE BO BOLJE!

Če imate dokaze in potrditev, da vas je varal, potem vložite ločitev.
s tem pride tudi delitev premoženja in stanovanja/hiše.
Lahko se dogovorita za skupno skrbništvo nad otroki.

Kot berem, ste služkinja. On je fin ker se z otroki igra, daje potuho…pa naj jih ima deljeno…to pomeni da mora poskrbeti tudi za njihovo čisto perilo, hrano…

Če boste tako vstrajali, boste služkinja, zgarana, otroci, bodo to v vas videli in tako kot s služkinjo delali tudi z vami. Čez 10 let boste tudi videti zgarano in krivec za vse!

Končajte to trplenje, ker ne bo nikoli bolje.
Kaj ne vidite, da se dela norca iz vas. Mu skuhate, ljubico pa vozi v drage restavracije, ima oprano in zlikano, doma pospravljeno, otroke pošlihtane…in ko ste vse to opravili…verjamem, da nimate moči da bi se še igrali z otroci in se imeli fino z njimi, kot vaš mož, ko pride iz službe na gotovo…tudi vi imate službo , kajne?

NIKOLI NE BO BOLJE.
a si predstavljaš, koliko časa bo imel za flankedranje okolitisti teden ko bo imel otroke in dvomim da jim bo dal tako potuho pri pospravljanju, saj bo to moral opraviti ON.

Otrokom se pač lepo razloži, da vidva nista za skupaj ampak da ju imata oba rada in zato si bosta delila skrbništvo.

Pri delitvi se tudi dogovorita, da oblačila v katerih jih pošiljaš dajo v vrečko in jih opereš ti, in v tistih ki jih pošlje on, mu vrneš naslednj teden. Da ne boš samo ti vse prala! Da ne boš samo ti pomagala pri učenju…dobro si razdelita…pa tudi ti boš imela kaj od življenja…

Dejstvo je da mu ni več do tebe in tudi iz pisanja se bere da tebi ni do njega!
Presekaj!

Naj odgovorim, da stanovanje v katerem živimo je moje. Za vse kar sva vložila skupaj vanj, mu želim izplačati njegov delež. Bom že. Znam prihranit, za razliko od njega. Tudi jaz sem zaposlena, solidno zaslužim… Dokazov drugih razen njegovega priznanja nimam…
Kot sem napisala otroci niso krivi, predlagam skupno skrbništvo. Ne želim mu vzet otrok. Ne morem pa več živeti tako. Kot da nisem nič vredna…
Da dela 10 ur na dan, mu ugaja. Rad ima svojo službo.
Res je moški gledate vse skozi oči spolnosti. Kriva sem jaz, ker mu nisem dala vsak večer, potem ko sem vse sama postorila. Pa ja. Jaz sem mu povedala, kaj me je motilo. On pa rajši k ljubici..
Včasih ni bilo tako. Včasih je pomagal. Zdaj pa še govoriti noče z mano. Manipulira.
Hvala za vse odgovore. Dovolj je bilo. Težko bo. Najbolj me je strah, kako bodo reagirali otroci. Imajo ga radi. Vendar ne smem dovoliti, da me spet pretenta!

Zakaj si pa ne privoščiš ljubimca? Zakaj se bi sploh ločila?

Zakaj si pa ne privoščiš ljubimca? Zakaj se bi sploh ločila?
[/quote]

Ma kakšen ljubimec neki?
Najprej naj z njim zaključi, si opomore, potem naj si pa dobi drugega!
Ljubčki so samo za ob nedeljah.

New Report

Close