Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kovter sumi

Kovter sumi

V Hoferju sem kupila kovter,ki pa zelo sumi.Kaj naj storim,da ne bo tega sumecega zvoka?


Šumi,ker je iz umetnih materialov.
Nesi ga nazaj in povej ,da nisi zadovoljna s kvaliteto.
Kovtri običajno ne šumijo,razen ,če nisi vzela plastike dol?–No,tole o plastiki,se hecam!

Hahahahahahahahaaaa

TNX za smeh!!

nova
Uredništvo priporoča


Šumi,ker je iz umetnih materialov.
Nesi ga nazaj in povej ,da nisi zadovoljna s kvaliteto.
Kovtri običajno ne šumijo,razen ,če nisi vzela plastike dol?–No,tole o plastiki,se hecam!
[/quote]

Sori, ampak narobe si razumela.
Kovter sumi, ne pa šumi – preberi bolje.
Bogve koga kovter sumi… :/

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Da se občasno pokrijemo z deko.

Ni nujno, da šumi zato, ker je iz umenih materialov. Jaz imam enega iz gosjega perja… kot da so goske še žive not 🙁

Kako pa to?

Jaz sem pred nekaj leti z gosjim perjem polnjenega kupila v hoferju, pa je tako šumel, da sem ga nesla nazaj in so mi vrnili denar. Se mi pa zdi, da je bil bolj problem v tkanini sami, kot v polnilu – vrhnja tkanina je bil nek debel bombaž.

Pa mislim, da ni niti posumil, da ga bom vrnila v trgovino 🤪

Jaz sem pred nekaj leti z gosjim perjem polnjenega kupila v hoferju, pa je tako šumel, da sem ga nesla nazaj in so mi vrnili denar. Se mi pa zdi, da je bil bolj problem v tkanini sami, kot v polnilu – vrhnja tkanina je bil nek debel bombaž.

Pa mislim, da ni niti posumil, da ga bom vrnila v trgovino 🤪
[/quote]

:-)) Moj pa ni sumil, da ga bom dragcu podtaknila.

Kako pa to?
[/quote]

V blagu je problem seveda. Neka šumeča zadeva. Pa kao super duper znamka; slovenska.

New Report

Close