Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na kateri dan v letu ne bi bili radi rojeni?

Na kateri dan v letu ne bi bili radi rojeni?

Na kateri dan v letu ne bi bili radi rojeni?

Tole je pa res eno bolj butastih vprašanj.
Itak si rojen, ko pač si, in ne vem, zakaj bi sploh obstajal kak dan, na katerega si kdo ne bi želel bit rojen?

Prvi april, ker je že moje življenje ena dolga farsa

nova
Uredništvo priporoča

1. april, mogoče;). 1. nov.

Težko si človek izbere datum rojstva…a vseeno – če bi imela rojstni dan 31. decembra ali 1. januarja ali 29. februarja, ne bi ravno pokala od sreče, fentala se pa tudi ne bi zaradi tega. 🙂


Monmonči je nekoč napisala, da ima rojstni dan 31.12. Pa je vesela, debela, nič ji ne manjka.

29. februar

Na 31. decembra. Če bi bila rojena 1.1. bi bila na dokumentih vsaj eno leto mlajša :)))))

Sošolka je imela RD na božič in je vedno rekla, da dobi manj daril kot leto starejši brat. Za božič sta z bratom dobila nekje enako darilo, ona nič več kljub temu da ima rojstni dan. Pa bolj so praznovali božič kot pa njen rojstni dan. Brat pa je spomladi vseeno dobil zabavo, darila… za rojstni dan.


ne bi bila rojena na 29.2.
Drugače pa niti me ne motijo drugo dnevi toliko.

Ne bi bil rad rojen na dan prašičev.

Na 13. vsak mesec, 1.4, 1.11, 31.12., 1.1, cel december, ker je že polno drugih praznovanj, 29.2., da ne bi bila osmoljenček.

najrajš na nobenga.da nikol ne bi tlačil zemlje.precej ljudi bi bolš živel če me nebblo

Na božič se mi res zdi, da potem rojstni dan pade v ozadje.

Na kak 31.12 bi znalo bit pa dobro. 1.1 pa ne toliko, ker se nobenmu takrat ne da dosti (razen če si prvi v letu rojen).

1. April bi tudi znal biti smotan. 29.2. pa mene ne bi motil.

Če bi izbral kdaj imeti RD, bi sa izbral poletje, da lahko narediš zunaj piknik. Novembra ali januarja ni tko fajn.

New Report

Close