Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Evropsko sodišče spet ni ugodilo slovencem

Evropsko sodišče spet ni ugodilo slovencem

link na finance.si
www finance si/8955930/Slovenija-spet-postavljena-na-hladno-sodisce-EU-ni-pristojno-za-odlocanje-v-sporu-Slovenija-vs-Hrvaska?cctest&src=pj_2019-12-12&utm_content=link_19&utm_medium=email&utm_campaign=poslovno_jutro&utm_source=pj_2019-12-12&f_tid=0ac47cd97f7d659363f990b36d7cc1bb

Imamo take vodje, da jim celo paše, če jih kdo nategne od zadi. Ker najprej so jih ga uvalili hrdoti, zdaj pa še eu. Od sebe pa dajo samo cvilece glaske, še me daj.

Slovenski politiki res takoj spustijo hlače in nastavijo šupak vsakemu tujcu. So pa zato toliko bolj nepopustljivi do svojih volivcev. Če bodo popušili na mednarodnem sodišču, bodo frustracije pozdravili s kakšno novo prepovedjo ali kaznijo. Predvidevam, da bodo kmalu spet sprejemali zakon, ki bo poviševal kazni za prometne prekrške.

nova
Uredništvo priporoča

Važno, da bodo slovenčki spet rinili na Hrvaško. Samo naj mine peka keksov, bodo spet spraševale za poceni apartmaje.

Delajo se, da ne vedo kako je v EU…stvar interesov, politike (politicne struje) in korupcije.

A vam še ni jasno, da Slovenija za EU ne pomeni nič?? Pichkin dim, manj od kravjega dreka. Za EU smo neka mičkena, boječa, obskurna, presrana, nesamozavestna, podložna državica, s katero se najraje ne bi ukvarjali niti 5 minut. Mi nekaj lapamo o neki vladavini prava, medtem ko nam EU po glavi serje.
V EU smo samo zato, da se lahko norca iz nas delajo in ob nas brišejo umazane čevlje, ker so jim naši politiki dali vedeti, da nas lahko imajo za predpražnik!

A ni Slovenija enakopravna partnerica v evropskih povezavah?

In zato smo si izključno in samo krivi. Sami smo si krivi, če ne znamo izkoristiti danih priložnosti. Naši še sredstev ne znajo črpat. Koliko časa Avstrijci popravljajo “Karavanke”? Kje smo pa šele mi? Drugi tir? TEŠ 6? Zdravstvo? Katastrofa, da bolniki v čakalnicah prejemajo kemoterapijo.

Naša diplomacija je izredno slaba, Hrvati nas prehitevajo po levi in po desni. Mi enostavno nimamo identitete, smo navadni loleki, mentalno smo majhni. Sama površina ne pomeni nič. Izgubili smo arbitražo. Vsi politični akterji, ki so zafurali projekt Arbitraž bi morali takoj ODSTOPITI, ni važno katere barve so. Prevzeti bo morali odgovornost za ta poraz in odstopiti.

Ampak, neee, … Slovenceljni bomo raje 3 mesece glodali in ustvarjali teorije zarote. Nesposobni smo, to je edina resnica. Pri nas nikoli nihče ne odgovarja za stvari.

In zato smo si izključno in samo krivi. Sami smo si krivi, če ne znamo izkoristiti danih priložnosti. Naši še sredstev ne znajo črpat. Koliko časa Avstrijci popravljajo “Karavanke”? Kje smo pa šele mi? Drugi tir? TEŠ 6? Zdravstvo? Katastrofa, da bolniki v čakalnicah prejemajo kemoterapijo.

Naša diplomacija je izredno slaba, Hrvati nas prehitevajo po levi in po desni. Mi enostavno nimamo identitete, smo navadni loleki, mentalno smo majhni. Sama površina ne pomeni nič. Izgubili smo arbitražo. Vsi politični akterji, ki so zafurali projekt Arbitraž bi morali takoj ODSTOPITI, ni važno katere barve so. Prevzeti bo morali odgovornost za ta poraz in odstopiti.

Ampak, neee, … Slovenceljni bomo raje 3 mesece glodali in ustvarjali teorije zarote. Nesposobni smo, to je edina resnica. Pri nas nikoli nihče ne odgovarja za stvari.
[/quote]

… in spet bomo te butce izvolili… Sam, da ni Janša.

Prav lušno je brati pametovanja kavč-selektorjev. Človek ne more verjeti kakšen rezervoar intelekta je ta forum. Če se ne bi skrivali za nicki bi človek pomislil, da so tu zbrani sami Nobelovci.

New Report

Close