Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ugotovila sem, zakaj so moški bolj potrebni

Ugotovila sem, zakaj so moški bolj potrebni

Me imamo ščegetavček (klitoris) tako skrit, da med hojo ni trenja, pri moških pa se ob glavico vedno nekaj tare med hojo, posebno, če je obrezan.

In ni čudno, da jim kar naprej stoji!

a bejž no bejž…da je za vse skupaj dejansko kriva zgornja glava pa še nisi slišala?

a bejž no bejž…da je za vse skupaj dejansko kriva zgornja glava pa še nisi slišala?

Še en pubertetnik fasciniran nad čudeži narave. Še par let drkanja pa boš morda ugledal kakšen klitoris od blizu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

miles…priznaj, da te ta čudež vsakič znova fascinira 😛

miles…priznaj, da te ta čudež vsakič znova fascinira 😛

Jaz sem itak večni pubertetnik. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Zato ker si svojega otepača skoz mencajo po rokah.

[img]https://img.rtvslo.si/_up/upload/2019/12/13/65635814_fp-lg.jpg[/img]

he he pazi pazi s čem se hvališ…to lahko pomeni tudi prehiter izliv 😛

dokler smo tipi stoječi v vseh oblikah, se nimaš za kaj sekirat, avtorica, ti se samo strastno oprijemi stoječega modela, pripravi se na rafalno bombandiranje pa ne kompliceraj….

Tebi stoji v prazno. Lahko bi se te že tukaj kakšna usmilila, da ne boš samo teoretiziral in si izmišljeval zgodbice o lastnih podvigih.

Tebi stoji v prazno. Lahko bi se te že tukaj kakšna usmilila, da ne boš samo teoretiziral in si izmišljeval zgodbice o lastnih podvigih.
[/quote]

ne sekirej se, če se jst ne, mi je čist ok., da se mi ni in ne more dvignt na takšno zgago kot si ti, hehe.., kar beri me dalje, se boš vsaj kej naučilo o življenju..

Potrebni so skoz, ker jim ni treba rodit in jim dol visi za posledice. Preživinine se jim pa še niso v evolucijsko podzavest zapekle.

Ženska je pa potrebna samo ob redkih descih.

Preživnine so nenaravne. V naravi tega ni. V naravi samec oplodi samico in gre naprej po svoje. Samica sama vzdržuje potomce. Nobenih preživnin ni.

Kakšne preživnine neki. Recimo pri levih, ko starega samca zamenja mlajši. Najprej pobije mladiče v krdelu, da se samice začnejo čim prej gonit in ima kaj početi. V naravi samci skrbijo izključno za razplod.

New Report

Close