Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšen nakit kupiti 16-letnici?

kakšen nakit kupiti 16-letnici?

nečakinja si je zaželela za Božička zapestnico, pa ne vem, kje bi našla kakšno tako za mlade, ki ne bi bil navaden kič …zlate ji pa tudi ne bi kupovala, ker je to še čist premlado…

Če je kaj bednega na tem svetu, je pa to kupovanje nakita nekomu. Če ima željo po zapestnici, jo pelji v trgovino, pa naj si jo sama izbere. Jao, kakšne zadeve sem jaz včasih dobila. Potem vidiš, kako te ljudje dejansko ne poznajo.

Nečakinjo vprašaj, naj točno pove, kaj si želi. Da ne boš kupoval nekega kiča, ki bo obležal v predalu.
Jaz bi kupila Pandoro, potem pa za vsak naslednji večji praznik (Npr. okrogle obletice, matura…ipd) novi obesek. SEveda, če bi bila prepričana, da je obdarovanki všeč ta stil

nova
Uredništvo priporoča

FB je do roba poln raznega nakita, lahko izbiraš od kiči-kači do pravega.

Še eno pravilo: Nikoli ne kupuj prek FB.

Še eno pravilo: Nikoli ne kupuj prek FB.
[/quote]

Saj ni treba. Tam vidiš kje in kaj imajo. Imajo tudi po trgovinicah in butikih.

Saj ni treba. Tam vidiš kje in kaj imajo. Imajo tudi po trgovinicah in butikih.
[/quote]

Reklame so okej, govorim o trgovinah, ki ordinirajo samo po FB. To je sama preprodaja najcenejše kitajske robe. Ampak reklame so vezane na to, kar te zanima, torej ti ne vidiš enakih kot avtorica. Jaz ne vidim niti ene reklame za nakit ali oblačila, ampak za čisto druge stvari.

Reklame so okej, govorim o trgovinah, ki ordinirajo samo po FB. To je sama preprodaja najcenejše kitajske robe. Ampak reklame so vezane na to, kar te zanima, torej ti ne vidiš enakih kot avtorica. Jaz ne vidim niti ene reklame za nakit ali oblačila, ampak za čisto druge stvari.
[/quote]

Jaz govorim pa o izdelavi nakita. Ene gospe in gospodične delajo zelo lepe stvari, jaz sem že kupila par zadev in sem zelo zadovoljna.
Obstaja iskalnik, malo po malo , pa preko prvih zadetkov prideš do drugih.

Res je najbolje, da jo vprašaš. Pri nas večinoma vidim fante in punce, ki nosijo zapestnice prijateljstva. Kakšnega zlatega ali srebrnega nakita ne, še manj iz kakšnih perlic. Okusi so različni.

a so pri skavtih?

a so pri skavtih?
[/quote]

Vprašaj 15, 16 letnice, ne mene. Jaz sem jo nosila od malega, tudi nečakinji jih imajo, pa nobena ni bila pri skavtih

Vprašaj 15, 16 letnice, ne mene. Jaz sem jo nosila od malega, tudi nečakinji jih imajo, pa nobena ni bila pri skavtih
[/quote]

ker v ameriških filmih majhne skavtinje delajo te zapestnice

ker v ameriških filmih majhne skavtinje delajo te zapestnice
[/quote]

Pri nas v delavnici so se tega naučili otroci od 6 – 12 let stari. Samo za 16 letnico človk res ne ve, kakšno si želi. Morda zlato, srebrno,…….? Misli ne moremo nobenemu brati.

Kolikor poznam 16 letne punce, si ne želi “zapestnice”, ampak eno točno določeno zapestnico. Najbolje, da kar direktno njo vprašaš, kaj ima v mislih. Ali pa morda mamo ali sestro, če bi rada presenečenje naredila.

Splača se kvečjem kupiti kakšno lepo uro.
Te male zapestnice bodo s časom postale navadna navlaka.

Nekih hudih znamk sicer ne, ampak Kakšna Swatch ura bi pa že bila lepo kvalitetno darilo. Fajn je ker ima Swatch zelo pestro (pisano) paleto ur. Za mlado najstnico v bistvu zelo super, ker pač paše njenim letom. Ko pa bo starejša lahko pa kakšno malo bolj “zategnjeno” znamko gleda.

Mehanska ali še bolje avtomatska (ETA 2842)… za kvarčno, ki jo zna izdelati vsak kitajc je škoda vsakega centa.

https://www.swatch.com/en_us/watches/?timeperiod=1983{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3B2019&movement=1

Samo nikar kupovati dizajnerskega sranja od raznih Armanijev, Bossov, Gucii, Diesel… 🙁
Tiste ure niti 100 EUR niso vredne. 🙁

60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} cene je samo znamka.

Kupujte kvaliteto in jo začnite ceniti.

Si vis pacem, para bellum.

Pri nas v delavnici so se tega naučili otroci od 6 – 12 let stari. Samo za 16 letnico človk res ne ve, kakšno si želi. Morda zlato, srebrno,…….? Misli ne moremo nobenemu brati.
[/quote]

Jaz nikoli nisem dobil zapestnice prijateljstva, sem pa dobil klofuto.

jaz sem svoji sestri kupila Pandorino zapestnico…in potem ji vsakič za roj dan pa božič kupim obesek…pa mi ni treba razmišljati preveč, kaj ji kupiti, hihihi

Tudi meni so za 16. roj, dan kupili zlato verižico in zapestnico. Zapestnica nima več prostora za obeske, verižica ima tri, tko, da sem jim dala vedeti, da letos ne maram več daril, razen kakšno rožo. Če mi prinese vsak eno, bo tako za velik šopek :)))


Točno tako. Ne poznam najstnice, ki ne bi imela zelooo jasne ideje, kaj ji je všeč, in še bolj glasnega mnenja o tem, kaj vse ji ni.

No zanimivo, naša 14 letnica si je tudi zeželela zapestnico, a je za to Pandoro rekla, da deluje “otročje, ker ima te obeske gor” in je ni hotela. Ok sem si mislila svoje. Si je pa v eni zlatarni izbrala eno drugo iz jekla (po moje izgleda podobno, le brez teh obeskov, a po njeno ne, ali ok, nosi ona ne jaz).
Zdaj tisti, ki pravite, da naj kupi raje uro, pa glejte, če hoče zapestnico in ne uro, pol ji pač naj zapestnico kupijo. Za zlato mi pa ni premlada, sem jaz zlato zapestnico v oš nosila, ker sem jo za birmo dobila.

New Report

Close