Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čudovito jutro

Čudovito jutro

V tako jutro se je pa lepo zbuditi! Sonce kuka izza oblakov, zasnežena pokrajina, drevesa z belo obrobljena od snega in za ozadje sonce! Uf!

Želim vam lep petek:)
[img]https://image.shutterstock.com/image-photo/asphalt-road-snowy-winter-on-260nw-530362474.jpg[/img]

Iz kje pa si ti da imaš tak pogled? Pri nas je samo belina in novo sneženje, ni sledu o soncu. Je pa vseeno lepo:) na petek 13tega.

Ljubljana:) Pa na cestah ni snega, pa na cestah sploh ni gužve:):) Ma TOP dan je:)

PS: fotka ni iz LJ

nova
Uredništvo priporoča

Joj Oli, kar zabolelo me je zad za očmi od tolk optimizma :)))

Moja sanjska zima. Da ves čas po malem pada, toliko da je belo. Beli travniki in bele strehe. Ravno toliko, da ne rabiš lopate. Let it snow, let it snow!

https://www.youtube.com/watch?v=mRzAsWWx2g0

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Joj Oli, kar zabolelo me je zad za očmi od tolk optimizma :)))
[/quote]

To je tista…ta fajna…..keeep gooooing:):):)

Tudi pri nas sončno, pozdrav nazaj.

Hvala za Azro! Tega pa še nisem slišala…je pa taman za danes:):)

Nice! Jst sem štartal še v temi, tudi zdaj ne kaže nič na sonce, je pa vsaj bela lepota naokrog. Hvala za lepo fotko in lep dan nazaj!

Prekajen meso dl cajt gvera;)


najhuje pri tem je, da se bo že čez dva dni vse obrnilo na glavo in bo krepka odjuga in potem samo blato in tista brozga.
In to se dogaja zadnja leta zelo pogosto – en dan sneži, naslednji dan pa za znoret preobrat in ultra toplo. Klinc pa taka zima – če že sneži naj zasneži in potem naj drži tam malo pod nulo, da vsaj sneg ostane in da se ceste lepo spucajo. Ne pa tak drek potem prvo sneg, potem pa čez dva dni 15 stopinj.

:):):)

Je kdo videl današnje barve jutra? Če ima kdo doma Disney 4 knjige (stare cca 35let): modra, rdeča, oranžna in zelena, v katerih so zgodbe in pravljice…v modri je pravljica o Pepelki in ko se dobre botre kregajo kakšne barve naj bo njena obleka…se barve mešajo in v knjigi je ob tem narisano roza-modro-lila nebo.
Danes zjutraj, ob 7.18 je bilo točno take barve nebo :):):)

New Report

Close