Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A ima še kdo od vas težave z oddajanjem prispevkov?

A ima še kdo od vas težave z oddajanjem prispevkov?

Sicer pišem s telefona, ampak vseeno: že ves današnji dan imam težave pri oddajanju prispevkov oz. odgovorov v kakšno od tem.
Zakaj? Se to še komu dogaja? Ko imam prispevek že napisan, pa potem označim pravilno tudi tisto recapcta in odkljukam tudi, da se stribjam s pogoji, pa siszem potem sploh ne dovoli, da pritisnem na tipko “oddaj”. Je tipka nekako nema, neodzivna. Potem poskušam s tipko “predogled” in čaram ter se matram, preden končno lahko oddam prispevek.

Še kdo s to težavo?

Vesolje ti sporoča, da prenehaj viset na starševskem čveku.

Pa mora odobriti moderator, pa tako hitro po oddaji prispevka ne morete napisati novega, pa niste izbrali pravih slikic, pa …blablabla…pa uporabniško ime je že zasedeno…ni da ni…

meni na telefonu ne potrdi slikic tako da ga spremljam lahko samo preko kompjutrja na jobu. Doma sem na fonu in se ne da oddati komentarjev, odpreti tem ipd. Počasi se odvajam sodelovanja :))).

vse teče gladko.

Za oddajo rabim štiri klike. Ko kliknem oddaj, se pojavi “Tako hitro ne morete oddati novega prispevka” (čeprav je prvi). Kiknem še enkrat – se pojavi napis “Niste izbrali pravih izdelkov” – čeprav jih niti ponudilo ni. Kliknem še enkrat, obkljukam izdelke in oddam. Te mine.

Z oddajanjem nimam težav, pač pa ima moderator težave s sprejemanjem mojih.

New Report

Close