Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A še kdo prebira revijo Zarja

A še kdo prebira revijo Zarja

Jaz si revijo sposojam v knjižnici, ker ne mislim dat niti evra za taka jajca. Sicer z enim člankom sodeluje tudi (nekoč top) Bernarda Jeklin. Samo kdo pa danes ureja to revijo??

Na začetku en cmerav članek bralke, kako se ji smili migrant, ki je obnemogel in umrl na naših tleh. Ga je kdo silil? Kam rine?? Sledijo neki članki ljudi, ki so zapadli v neko fanatično, čez tu zemeljsko bivanje.

Svetovni prispevek je o eni ženski, ki je prišla na lepotno preobrazbo. In prizna, da se liči zjutraj v avtu, ko zapade v gužvo. Pred rdečim semaforjem se napleska na eno oko, ko se premika v koloni po Celovški pa še drugi uč. In pride opedenana v službo!! :((( Vaau, top ženska, ki ji zmanjkuje časa, dokler se ne zabije in povzroči zastoj tisočim! Kwa je frajerja, ejga! (mimogrede, marsikatero čist zafušajo)

Potem ena utruja, da imajo blagajničarke prepoved opozarjat kupce, da lahko koristijo kupon – 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.na izdelek. Če kupec sam ne ve – njegov problem!
Na koncu še nekaj receptov, ki so popolnoma neuporabni. Same tuje sestavine…. !

Bernardka Jeklinova še nekaj klopota…. in ji s tem pomagajo preživet ob (lepi) pokojnini. No ja, za kakšno potovanje ali lasuljo je pa že.

Kar se pa tiče SLO scene na zadnjih straneh….. vse fotke so iste v vseh vseh revijah. Če kupiš eno, je brez veze kupit drugo, ker se ponavljajo! In vsi smejoči…, vsi ploskajoči. V resnici pa nikogar nihče ne pozna. Dihajo/mo na škrge.

Kljub vsemu pa – vsa čast, da preživite, revijalni novinarji.


Včasih,ko je bila to revija Jana in ko ljudje še niso poznali interneta, sem bila reden kupec revije.
Ko se je spremenilo lastništvo in se je preimenovala v Zarjo, se je drastično poslabšala kvaliteta.

Ogromno reklam in potem morda 2-3 članki,ki jih je bilo vredno prebrati.
Za 10 minut branja, je meni za to škoda denarja.

In te revije ne kupujem več.

Očitno je stanje še isto.

Mogoče še največ zaslužijo, da neprodane izvode cajtengov prodajo Komunali.
To se gre za tone papirja.
Lahko bi pa odkupovli tudi plastiko! Se bo takoj zmanjšal odvoz plastike, ki jo je res enormno!

nova
Uredništvo priporoča

Moja mama je bila vec let narocena na prejsnjo revijo jana. Tudi zdaj je narocena na zarjo, vendar velikokrat ostane revija kar lepo zapakirana.

Bila je Jana, ki se je spremenila v Zarjo, Jana je šla po svoje, potem pa sta ugotovili, da je bolje biti skupaj in sedaj je Zarja Jana, tako kot je iz Stopa nastal Vklop, pa sta sedaj spet skupaj in kot je iz Lady nastala Zvezda, ki pa sta tudi skupaj. Kolikor vodim, so vse tri bistveno debelejše, kar pomeni več branja:), o kvaliteti pa ne bi. Ampak, hočem povedati, da revija Zarja ne obstaja več. Jana je že pred tem postala revija za k frizerju in kavi, Zarja pa še za to ni bila – očitno tudi po združitvi ni ni bolje.

Glej, punca – pisat znaš, skoraj vsak teden vabijo bodoče novinarke v svojo srenjo.
Napiši super članek teden za tednom – ti boš dobila honorar, mi pa fajn revijo.
Kar začni!
Se že veselim lepše, pomlajene, zanimive, dih jemajoče revije, saj boš spodaj podpisana -TI!

Glej, punca – pisat znaš, skoraj vsak teden vabijo bodoče novinarke v svojo srenjo.
Napiši super članek teden za tednom – ti boš dobila honorar, mi pa fajn revijo.
Kar začni!
Se že veselim lepše, pomlajene, zanimive, dih jemajoče revije, saj boš spodaj podpisana -TI!
[/quote]

Kje vabijo?

Kje vabijo?
[/quote]

V reviji Zarja.

Imate zgodbo, ki bi jo radi delili z vso Slovenijo?
Poznate koga, ki bi ga morali spoznati tudi drugi’
Bi radi opozorili na problem?
Morda celo poznate rešitev?

Pišite nam na [email protected] nas pokličete na 01588 03 70 ali nam pišite na facebook revija zarja

V kolektivu imate dve novinarki, katere morate nosit po rokah in primerno nagradit:
– Taja Zuccatto
– Alenka Sivka
Njune intervjuje brat je res zanimivo. Ker znata vprašat.
Plus še VI / VE … pa to mora šibat.

Vito Tofaj naj gre pa v penzijo.

Saj greš lahko ti za novinarko.Mogoče bodo še tebe nosili o rokah.
In zdaj ti odrejaš, kdo gre v penzijo in kdo ne?
Vsak naj se sam odloči,

pa sem zbolela. Ima še kdo tako zgodbo?

New Report

Close