Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj mamice na sodišču želite očetu preprečiti stike z otroki?

Zakaj mamice na sodišču želite očetu preprečiti stike z otroki?

Kaj so otroci krivi za vajin razhod?? Zakaj oče ne bi smel imeti stikov z otroki? Ali so otroci krivi, da vas je bivši prevaral z ljubico? Da, tudi to je bil že razlog, da se je ločenka z ranjenim ponosom želela maščevati bivšemu s tem, da mu prepreči stik z otroki. Žalostno, da so otroci, ki niso nič krivi, sredstvo za maščevanje in bitke med staršema. 🙁

 

sedaj je popularno, da otroci pristanejo pri starih starših, starša pa oba na lovu za boljšim.

Si odkrila toplo vodo!

nova
Uredništvo priporoča

Ga ni sodišča, ki bi očetu prepovedalo stike z otroci – še oče, ki je otrokoma ubil mamo, ima pravico do njih in otroka MORATA hoditi k njemu v zapor.

več razlogov. eden je, kot praviš, maščevanje. potem je to, da si otroke lastijo – ne priznavajo/dojemajo, da so otroci obeh. potem pa še to, da so toliko očrnile bivšega, da jim ne preostane drugega, kot da igro igrajo naprej in poškušajo otroke “zaščititi” pred tem hudičem.

Ko se bo tvoj jebal z drugo babo in doma gledal v oči tebe in tvoje otroke in vsem lagal, da si samo domišljate in da on je angelček s svetniškim sijem , ko mu bo škoda denarja za otrokove čevlje, za drugo babo – za najem stanovanja in za seks – pa ne , ko boš doma dobila za vsak drek šamar okoli glave –
TAKRAT BOŠ PA ZELO HITRO ŠTEKALA.

Zdaj pa utihni in nehaj klatit osnovnošolske domislice.

spet lažeš.

Ko se bo tvoj jebal z drugo babo in doma gledal v oči tebe in tvoje otroke in vsem lagal, da si samo domišljate in da on je angelček s svetniškim sijem , ko mu bo škoda denarja za otrokove čevlje, za drugo babo – za najem stanovanja in za seks – pa ne , ko boš doma dobila za vsak drek šamar okoli glave –
TAKRAT BOŠ PA ZELO HITRO ŠTEKALA.

Zdaj pa utihni in nehaj klatit osnovnošolske domislice.
[/quote]

no, tole je tipični primer maščevalnosti.

No ni treba vsega verjet. Pred sodnikom kurbir govori eno, v resnici pa se zelo dobro zaveda,da so njegovi otroci ljubici moteč faktor v njuni ljubezenski idili. Seveda ne more pred sodnikom tega povedat ,da v bistvu nima resnega interesa da bi bili otroci večkrat pri njemu, zato pač reče ,da jih ne vidi ker mu bivša nagaja. 🙂

premikaš tarčo.

premikaš tarčo.
[/quote]
Ne povedala sem dejstva. Nobeni sladki ljubici niso v interesu tuji pamzi. Moški kot moški pa prisega na sladkobo:)

spet lažeš.
[/quote]

https://www.pressreader.com/slovenia/vecer-0872/20160318/281505045333476

Ne, ti lažeš.

Ko se bo tvoj jebal z drugo babo in doma gledal v oči tebe in tvoje otroke in vsem lagal, da si samo domišljate in da on je angelček s svetniškim sijem , ko mu bo škoda denarja za otrokove čevlje, za drugo babo – za najem stanovanja in za seks – pa ne , ko boš doma dobila za vsak drek šamar okoli glave –
TAKRAT BOŠ PA ZELO HITRO ŠTEKALA.

Zdaj pa utihni in nehaj klatit osnovnošolske domislice.
[/quote]

Kaj pa, če se ona jebe z drugim in nato po ločitvi tudi želi maksimalno omejiti stike z očetom. Taka običajno vidi najprej lastno rit in šele nato pridejo na vrsto otroci. Kaj v takih primerih porečete?

Iz čiste zlobe in koristoljubja?

Multinično lažnivo viharno na porodniški, jaz bi ti vzela še roditeljsko pravico. Pa še marsikaj. 🙂
[/quote]

Ne verjamem, da si ti nekomu skrbnica. Zamešala si, TI imaš skrbnika. Če pa še ne, ga pa nujno potrebuješ.

https://www.pressreader.com/slovenia/vecer-0872/20160318/281505045333476

Ne, ti lažeš.
[/quote]

1. lažeš, da “Ga ni sodišča, ki bi očetu prepovedalo stike z otroci”

2. morda sem preveč površno preletel, a ne najdem, kje piše, da karkoli “morata”


Ne povedala sem dejstva. Nobeni sladki ljubici niso v interesu tuji pamzi. Moški kot moški pa prisega na sladkobo:)
[/quote]

premikanje tarče ne pomeni, da nisi povedala dejstev.

pomeni, da menjaš temo, ker nimaš argumentov.

pa sej nisi tolk zarukana, da tega ne veš?

1. lažeš, da “Ga ni sodišča, ki bi očetu prepovedalo stike z otroci”

2. morda sem preveč površno preletel, a ne najdem, kje piše, da karkoli “morata”
[/quote]

Če ne znaš brat, ti pa ne morem pomagat.
Glavno, da lagat znaš.

Če ne znaš brat, ti pa ne morem pomagat.
Glavno, da lagat znaš.
[/quote]

ajde. citiraj stavek, kjer piše, da “morata”. lažnivka nagnusna.

ajde. citiraj stavek, kjer piše, da “morata”. lažnivka nagnusna.
[/quote]
Podtikaš in se sprenevedaš!


Podtikaš in se sprenevedaš!
[/quote]

ti kar povej, kaj sem se zlagal. le pogumno, nič bat.

za debilko smo že ničkolikokrat ugotovili, da laže kot stekla kuzla.

ti kar povej, kaj sem se zlagal. le pogumno, nič bat.

za debilko smo že ničkolikokrat ugotovili, da laže kot stekla kuzla.
[/quote]
Ugotovili “smo” tudi, da lažeš kot stekel pes!


Ugotovili “smo” tudi, da lažeš kot stekel pes!
[/quote]

seveda. zato je tako težko povedati, kje sem se zlagal.

seveda. zato je tako težko povedati, kje sem se zlagal.
[/quote]
V Repliko se zaganjaš kot stekel pes.
Osamljen in nepotešen?


V Repliko se zaganjaš kot stekel pes.
Osamljen in nepotešen?
[/quote]

Sej to počne tudi pod registriranim nickom.
Sam da vidi “replika” se mu rdeče nardi pred očmi. Pa ostali nicki ala viharc, vinko, gargamel in podobni me tud ne morejo prebolet.
Revčki impotetni.

New Report

Close