Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasvidenje

Nasvidenje

Ker opažam sovraštvo do mene, zapuščam ta forum.
Tega so bili deležni tudi drugi, na primer Mavrični vitez, Zlati vitez, Lovilec svetlobe in drugi.

Požrite se.

OK, se že žremo.
Pa-pa in lubčkaaaaaaa

Ok, Ne pusti se poniževat ! Bodi pokončen mož jeklen!
Preden pa greš, ti pa iz srca čestitam za jutrišnji rojstni dan!
Komu in kdaj pa naj, če te jutri ne bo več tukaj ?

[img] https://i.pinimg.com/originals/fe/85/91/fe85912f765d0356ae847445eedf0ea2.gif [/img]


Hja, prav prijeten se pač nisi potrudil biti, pa so posledice take, kot so. Sprejmi jih in vztrajaj, ali pa pojdi – tvoja stvar.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

sem vam govoril da obstajam…………..

Joj no. Kdo mi bo pa zdaj rože pošiljal? 😋

Moničan, dej ne zavajaj folka: v naslovu piše Nasvidenje, ne pa Zbogom.

Vsi tvoji jazi so že šli. A sedaj pa še ti greš? Ja, če se ti zdi, da moraš, pa pojdi.

Še to voščilo mora bit gor! Tako!

[img]https://i.pinimg.com/originals/9a/90/c3/9a90c3e7a9c02c667b9ec913d1c2c656.gif [/img]

Nasvidenje pomeni da se še vidimo, saj to veste, no. Drugače je pa hujši kot Sam in Dean v Supernatural (tadva se tudi ves čas vračata iz pekla:) ).

Mauro bo hmal nazaj s kakšnim zelo “posebnim ” nickom :LOL

Ne bo drugega nicka, ker je šel samo kosilo pojest, bo takoj nazaj. Brez nas (mene) ne more 😁


Hja, prav prijeten se pač nisi potrudil biti, pa so posledice take, kot so. Sprejmi jih in vztrajaj, ali pa pojdi – tvoja stvar.
[/quote]

Kaj je pa bilo?

Kaj je pa bilo?
[/quote]

ta Moničan je napisal, da ga sovražite

ta Moničan je napisal, da ga sovražite
[/quote]

Tole je lepše videt 😜

Tole je lepše videt 😜
[/quote]

kaj to
svetlobo na koncu predora?

Ti si tipičen primer nedoraslega in nezrelega froca. Odrasti že enkrat in se nehaj cmerat, ker je svet krut in pokvarjen, sploh do zgub in luzerjev nima nobenega usmeljenja.

Iz tega se rodijo potem razni Jokerji. Ker jim noben ne pove,d a je svet krut in jih nihče ne pripravi do tega. Eni dojamejo takoj, drugi nikoli. In ti, ki ni dojamejo, jim mora pač nekdo povedati, sicer postanejo psihopati ali pa zapadejo v kriminal.

Človek je žival, še vedno v družbi prevlada gorilja mentaliteta. Tekmuj, bori se, grizi, kolji, ne vem kaj še vse, prerivaj so ko praaašič da prideš ko korita in potem žrrrri ko prašiiič dokler ne počiš. In ko si na oblasti se norca delaj in manjših od sebe in jih tlači, da bo več zate ostalo, da boš lahko še bolj debel in požrt. Tak je v resnici svet. Sprijazni se. Tko je. Vse ostalo so pravljice za otroke. Otroci imajo pa starše, ki skrbijo za njih.

V starih časih so preživeli zato, ker so to vedeli in jih zato niso razvajali, da so šli magari v fabriko in bili zadovoljni. Sedaj tega ni več sedaj vsi živijo kot ti v pravljici, dokler ne treščijo ob kruto realnost.

kaj to
svetlobo na koncu predora?
[/quote]

Ne. Ti si bolj prijazen in manj siten (vsaj bil nekdaj), kot oni Moničan. Upam, da se ne pojavi več 😂

Ne. Ti si bolj prijazen in manj siten (vsaj bil nekdaj), kot oni Moničan. Upam, da se ne pojavi več 😂
[/quote]

zaznavam zamere proti temu moničanu

Kak bo tvoj nov nick?

Nasvidenje pomeni, da se boš še vrnil.

Naj odloži za hipec svoje delo in prisluhne našim željam Moničan aka Lovilec svetlobe aka Mavrični!
https://youtu.be/Mjh-9VAW3P0

zaznavam zamere proti temu moničanu
[/quote]

Daj no, če je “imel” podoben nick mojemu in sem jaz večkrat dobila kakšno krepko pod nos, namesto njega.
Ti si bolj pameten, frkni ga dol z mona, blokiraj ga, ….. 😂

Daj no, če je “imel” podoben nick mojemu in sem jaz večkrat dobila kakšno krepko pod nos, namesto njega.
Ti si bolj pameten, frkni ga dol z mona, blokiraj ga, ….. 😂
[/quote]

zakaj misliš, da sem admin foruma? 🙂

zakaj misliš, da sem admin foruma? 🙂
[/quote]

Brez veze ti kaj govorit. Če si se znebil mavričnega, pa….. se lahko komot tudi moničana.

Brez veze ti kaj govorit. Če si se znebil mavričnega, pa….. se lahko komot tudi moničana.
[/quote]

Vesel božič, Mončika.

New Report

Close