Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najbogatejši predel Ljubljane

Najbogatejši predel Ljubljane

Kje so najbogatejši prebivalci Ljubljane, kje jih je največ?


Zakaj raje ne vprašaš, ali imajo tudi protivlomna vrata! To bo!

bežigrad, pa murgle čeprav jih tam ni več veliko.

kaj pa ROŽNA DOLINA??? Podutik?

Tam so.

Tudi.

meni je tudi všeč rožnata dolina.

Odkar jo je zasedla študentarija in so med staro meščanskimi hišami postavili nekaj blokov, je rožnata izgubila pridih posebnosti.

Center, Rožna dolina, en del Bežigrada.

PARLAMENT

Mostec, ob Koseškem bajerju, pa v Situli, ker radi gledajo vlake…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Murgle. Tam živi murgelska podgana. Pa Vinterca (ul. bratov Martinec).

Mostec in Podutik sta najboljši lokaciji, pa ne živijo tam samo bogati.

Najbogatejšega predela v Ljubljani “še” ni. Bogati stanujejo povsod. Če pogledaš posamezne ljubljanske predele, imaš povsod stolpnice in bloke, pomešane z privat hišami in vilami. Vprašanje pa je, kateri del Lj, je najbolj monden.
MOJ ODGOVOR; nobeden več, odkar imate na Kotnikovi kozobrade priseljence. Ja, lahko bi bil to ta strogi del Centra, ki ga sicer kazita avtobusna in želežniška postaja ampak teli krampusi so vam vzeli še to. Rožna dolina in Bežigrad se starata in tam je spet preveč natrpano s študentarijo, kar se pozna na raznih stenah in razbitih podhodih, pokvarjenih tekočih stopnicah in drugega propadanja. Od UKC naprej je geto priseljencev izza Kolpe, sam Bežigrad pa se je zdaj še bolj neslavno pokopal z gradnjo tiste bele skulpture s špičastim svinčnikom tam na Kurilniški ulici, kjer je bilo meni v starih časih zelo romantično, zdaj pa imajo baje v planu celo geto…
Ljubljančani, bodite previdni.

Povsod v Lj., kjer imaš kondominije z dupleksi.

Mostec, vrstna hišica 130m2, res da v prvi vrsti ob bajerju, 1000.000 €.
To si lahko vsak omisli.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Mostec, vrstna hišica 130m2, res da v prvi vrsti ob bajerju, 1000.000 €.
To si lahko vsak omisli.
[/quote]
S komarji kot dodatno vrednostjo.

Včasih je bilo Mirje, sedaj je mladina vse pognala


S komarji kot dodatno vrednostjo.
[/quote]

Tako imajo debelo kožo, tako da jim komarji ne pridejo do živega.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

V “starih časih” je bil to center, predvsem okoli sodišća, Miklošičeve, pa na drugi strani okoli Vrtače. Rožna dolina pa sploh, še najbolj na Tivolski strani ceste.
Zdaj se selijo na obrobja, v majhne ekskluzivne enklave, center ni več tako moderen.

Prvi ☺

Jaz bi rekel v Fužinama.

Tako imajo debelo kožo, tako da jim komarji ne pridejo do živega.
[/quote]

Imaš prav, preživetvenih mehanizmov pripadnikov teh krogov nisem upoštevala :)))

Mostec, vrstna hišica 130m2, res da v prvi vrsti ob bajerju, 1000.000 €.
To si lahko vsak omisli.
[/quote]

V prvi vrsti je kar nekaj let samevala ena enota/dvojček in žalostno propadala. Je zdaj že prodana?

V prvi vrsti je kar nekaj let samevala ena enota/dvojček in žalostno propadala. Je zdaj že prodana?
[/quote]

Sem jo že rezerviral, samo še Jackpot listek kupim.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Sem jo že rezerviral, samo še Jackpot listek kupim.
[/quote]

Aaaa ok:):):) Bom ob naslednjem sprehodu tam mimo pogledala, kako napreduješ z obnovo;)

New Report

Close