Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Največji jamrači Mona so

Največji jamrači Mona so

Kdo od Monovcev in Monkelj najbolj jamra in nad čem?
Viharni jezdec čez babe.😁😁

Rok-1 jamra nonstop o vsem.

Rok-1 jamra nonstop o vsem.
[/quote]

Ti je pa stopil na rep. Preboli že.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Ne bom tiho.

Stalno jamra čez migrante in islam.

Pa ne pozabit še na Repliko, kateri so moški povzročili vse krivice tega sveta. Revca je tako pretrpela, kot da so njo osebno kurili na grmadi v srednjem veku.

Nad čim čelavo multinično jamra, ki je odprlo temo?


Pa komu na čast delaš anketo?

Viharni defekt. Takega defektnega jamrača ne najdeš nikjer.

Pa saj ne jamra vedno!
Pogosto zmerja.

Pa saj ne jamra vedno!
Pogosto zmerja.
[/quote]
V bistvo nikoli ne jamram, ne na monu, kaj šele kje drugje, le kljusetom, kot je to, ki odprlo teme dam po pokrovki, zato je tako hudo, da ne neha mislit name in vedno znova odpira teme.😁

jamra nad davki.😂

V realnem živlejnju mi res gredo jamrači blazno na živce, a na MON so bolj kot splošni jamrači problematični politični agitatorji (ki so tudi jamrači). To bi bilo za prevzgojit. Ampak, klinc, so verjetno izgubljeni za ta svet (za kaj dobrega narediti na svetu).


Ti bi prevzagjala ja, najbolj nor abab, kar jih je svet videl, da kokodakajo na netu. Bodo te prevzgajal, bodo in zo zelo na trdo, samo si prečoknjena, zavedanja tega.


V bistvo nikoli ne jamram, ne na monu, kaj šele kje drugje, le kljusetom, kot je to, ki odprlo teme dam po pokrovki, zato je tako hudo, da ne neha mislit name in vedno znova odpira teme.😁
[/quote]
Veseli smo v službi k te ni. Mamo popoln mir od večnega nergača. Tolk da veš da te sodelovke nč ne pogrešamo. Kr bod kje si, pa ostan tam za skoz.


Veseli smo v službi k te ni. Mamo popoln mir od večnega nergača. Tolk da veš da te sodelovke nč ne pogrešamo. Kr bod kje si, pa ostan tam za skoz.
[/quote]
Če bi bil pri nas v službi, bi vedela, da nisem nergač, le jebem v betico zgolj tiste, ki si to zaslužijo.😁

Pa saj si ti že tudi precej plešast – nihče nima naravno tako zelo visokega čela.

Viharni je plešast.

Ne govor tako. Viharc izgleda kot filmski zvezdnik …
Danny DeVito.


Zadetek v polno, sam zagotovo ni tolk okrogu kukr DeVito…to pa zato, ker ga preteklost hebe :)))))


Če bi bil pri nas v službi, bi vedela, da nisem nergač, le jebem v betico zgolj tiste, ki si to zaslužijo.😁
[/quote]
Preveč si domišljaš. Kukr zmiri. Glej majhen si ti člen med nami in nikomur mar:) Nakladač pač, pa moči željan:))) Pa bo čudežni december tud brez tebe preživu hehehe.


Preveč si domišljaš. Kukr zmiri. Glej majhen si ti člen med nami in nikomur mar:) Nakladač pač, pa moči željan:))) Pa bo čudežni december tud brez tebe preživu hehehe.
[/quote]
“zmiri” ja multinično, na vsak moj post serijo norije naštepate, jebo vas blentave ničvredne…..pffffj jebemti.😁

Viharc je psiho in psiho bo ostal. Razbrano iz njegovih objav.
Ker je po njegovo v resničnem življenju čisto normalen.
Japajade.


Kj je argo župca, si me pogrešalo, še kar noriš?😁

V resničnem življenju je po moje DEKLICA za vse.

V resničnem življenju je po moje DEKLICA za vse.
[/quote]
Ne deklica za vse, multipraktik s številnimi znanji in sposobnostmi pa zagotovo, zato pa ne prenašam zarukanih in nesposobnih.😁

New Report

Close