Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za vse tiste, ki pravijo, da je treba zahtevati dokazila

Za vse tiste, ki pravijo, da je treba zahtevati dokazila

Ker so izbrisali prejšno temo, napišem še enkrat – v podjetju smo zbirali in nato donirali denar. Kak teden nazaj smo pisali tako obalnemu društvu kot tudi prijateljem mladine, če lahko objavijo original račun. Odgovora do danes nismo dobili.
Otroku vsi želimo vse dobro in se veselimo njegovega napredka.

prijatelji mladine se mi ne zdijo ravno zaupanja vredni, tako kot tudi rdeči križ, unicef, karitas in drugi ne


Vsi posredniki si režejo debele kose kruha. Pri nas v kolektivu smo zaključili z donacijami.

nova
Uredništvo priporoča

Videla da so spet izbrisali temo.
Ti verjamem.
Sem tam hotela odgovoriti osebi, ki žali in več kot očitno živčno napada vse in si domišlja,da smo vsi, ki ne verjamemo ena oseba. A pa nismo, več nas je, ki ne verjamemo in s temi konstantnimi žalitvami in osebnimi napadi in brisanjem tem, nas tudi še bolj prepričajo,da želijo skriti dvome. In da znajo biti ti še kako upravičeni.

In še odgovor, tisti ki se je hvalila,da ve glede stolčka.
Tvoj zapis v tisti temi dokazuje da nič ne veš: stolček je odsvetovan še za zdrave otroke, ki nimajo težave z motoriko, kaj šele da bi ga priporočali bolnim otrokom, ki so tovrstno že v zaostanku in bi s stolčkom glede na mnenje terapevtke (da stol in položaj v njem lahko povzroča zaostanek) naredili še večjega. ta tvoja izjava je popolnoma mimo. In tak tvoj zapis kaže, da samo trosite neke namišljene izjave,da opravičujete dejanja. in enako velja tudi za denar.
Veliko nas je, ki tej ženski Larisi ne zaupamo. Njeno društvo od mene ne dobi niti centa več. in lahko si nadene priznanje, da nas veliko zaradi nje in staršev in njihovega ravnanja v celotni tej zadevi nikoli več ne bo darovalo. Svojo nekorektnost in karakter pa kažete tudi s tem, da ko ste rabili denar ste ponižno prosili, zdaj pa darovalce žalite in napadate. Toliko o tem kakšne osebe ste.


Vsi posredniki si režejo debele kose kruha. Pri nas v kolektivu smo zaključili z donacijami.
[/quote]

iz dobrodelnih organizacij so postale zaslužkarske organizacije, če so sploh kdaj bile dobrodelne organizacije

Nihče ne počne ničesar kar tako.

Otrok naj bi sedel tako, da bi se mu mišice razvijale in krepile, zato se ta stolček odsvetuje. Če pa ima otrok specifične težave, zaradi katerih svojega trupa tako in tako ne more držati pokonci, rabi oporo. Ta otrok nima šibkega trupa zato, ker so ga posedali v napačne stolčke, ampak zaradi svojih zelo specifičnih težav. Odsotnost tega stolčka tega otroka ne bo naredila močnega v trupa. Nimam jaz kaj opravičevati dejanj in denarja, jaz nimam nič ne z dejanji ne z denarjem te družine. Jaz sem samo napisala, zakaj se ta stolček odsvetuje in zakaj je to za Krisa popolnoma nepomembno. Ni moj problem, da si nekateri domišljale, da je vsakdo, ki se tukaj oglasi in se ne strinja z vami, povezan s Palčico. Jaz nimam nobene povezave s Palčico in mi ni niti malo všeč, kako se je tega projekta lotila in kako zdaj stvari pelje.


In ga tudi ne boste. Če ZPM z vsem širnim aparatom stalno zaposlenih, 2 podpredsednicama, generalno sekretarko, računovodkinjo in vsemi ostalimi zaposlenci ne reagira, kako bi naj reagiralo šele neko društvo s 3 člani! Težko!

Res ne razumem, zakaj darujete, potem se pa tolčete po glavi, zahtevate račune in ne vem, kaj še vse?
Če pač ne verjamete v te organizacije, zakaj sploh dajate denar? Jaz ga nisem, ker ne verjamem, da pride v prave roke, niti ga nimam viška za deliti naokoli. Ampak to, da daruješ, potem si pa ves tečen, res ne razumem.

ZPM si je s tem nereagiranjem in netransparentnostjo uničil vse. Saj se mi je zmeraj zdelo, da samo pobirajo denar in nič drugega, ampak Ogulinova je dajala vtis, da le nekaj naredi. Škoda, da sem se tako motila! Ne prispevam nikoli nikomur nič več, konec botrstva in vsega ostalega. pa ne samo od mene, kup ljudi je enako razočaranih nad njimi in njihovimi lažnivimi solzavimi zgodbicami, ki so jim prinašale denar. No, nič več. Z ničemer ne morete nikoli več tega popraviti.


razumem,da tebi in palčici in familiji in še komu iz njihove srenje ni jasno zakaj. Naj ti razložim – ne tolčemo se po glavi zaradi denarja, ni nam žal denarja, ko darujemo,darujemo za to,da ga dobi oseba ki ga potrebuje, da si z njim omogoči tisto kar tako nujno potrebuje.
In zato nas krepko in zelo moti tole početje –
ker se zadržuje presežni zbrani denar in se NE POAMAGA DRUGIM V STISKI
IN KER IZ ISTEGA RAZLOGA BOLI, da se familija RAZMETAVA IN PRESERAVA z zbranimi donacijskimi sredstvi.

Razumem, da ti tega ne razumeš, ker taki ki nimate empatije ne razumete, da nam ni vseeno za druge pomoči potrebne. Palčici in familiji in njim podobnim pa več kot očitno je – ko so oni potrebovali pomoč so igrali na karto sočutja vse okolice in bili vsi ponižni, zdaj ko so zbrali krepko preveč, pa se je pokazal njihov karakter in osebnost – boli jih đoko za vse ljudi v stiskah, in se obnašajo – glavno da mi imamo, za vse ostale pa boli nas briga.
Tako se potem pokaže osebnost in obraz človeka. In ti so zame pokazali izjemno grdega.
In to boli, da zadržujejo naš presežni denar in ga ne dajo drugim v stiski, ker če bi ga še mi imeli, bi ga lahko mi darovali, tako pa ga ne moremo, ker si oni jamljejo pravico odločanja z njim. In ne samo,da ga ne dajejo drugim, z njim ravnajo kot p…ica z mehom(kakor pravi pregovor) tudi v njihovi lastni porabi. Neodgovorno in razsipniško.
To boli – sploh zato, ker imajo milijone in bi lahko pomagali obilo ljudem v stiskah in še bi jim ostalo.

Tukaj ogulinova nima nič zraven Ogulinova je ZPM Moste Polje. Tu pri nategu gre za ZPMS – je pa mogoče pomenljivo, daje možno prebrati, da je ena izmed zaposlenih pri vrhu prav ZPMS doma iz obale… in vprašanje kaj so ti deležniki na obali Palčica – gospa ZPMS iz Obale – in družina dogovorili,da bodo izpeljali tole. Glede na to kako spreminjajo zapise o porabi – vse že na daleč smrdi.


Nisi še nikoli slišala za pregovor: Vrč gre tolikokrat po vodo dokler se ne razbije?


https://www.zpms.si/o-zpms/organi-zpms/

Ogulinova nima z ZPM nič. Na spletni strani ti lepo piše, kdo je pri ZPM.


razumem,da tebi in palčici in familiji in še komu iz njihove srenje ni jasno zakaj. Naj ti razložim – ne tolčemo se po glavi zaradi denarja, ni nam žal denarja, ko darujemo,darujemo za to,da ga dobi oseba ki ga potrebuje, da si z njim omogoči tisto kar tako nujno potrebuje.
In zato nas krepko in zelo moti tole početje –
ker se zadržuje presežni zbrani denar in se NE POAMAGA DRUGIM V STISKI
IN KER IZ ISTEGA RAZLOGA BOLI, da se familija RAZMETAVA IN PRESERAVA z zbranimi donacijskimi sredstvi.

Razumem, da ti tega ne razumeš, ker taki ki nimate empatije ne razumete, da nam ni vseeno za druge pomoči potrebne. Palčici in familiji in njim podobnim pa več kot očitno je – ko so oni potrebovali pomoč so igrali na karto sočutja vse okolice in bili vsi ponižni, zdaj ko so zbrali krepko preveč, pa se je pokazal njihov karakter in osebnost – boli jih đoko za vse ljudi v stiskah, in se obnašajo – glavno da mi imamo, za vse ostale pa boli nas briga.
Tako se potem pokaže osebnost in obraz človeka. In ti so zame pokazali izjemno grdega.
In to boli, da zadržujejo naš presežni denar in ga ne dajo drugim v stiski, ker če bi ga še mi imeli, bi ga lahko mi darovali, tako pa ga ne moremo, ker si oni jamljejo pravico odločanja z njim. In ne samo,da ga ne dajejo drugim, z njim ravnajo kot p…ica z mehom(kakor pravi pregovor) tudi v njihovi lastni porabi. Neodgovorno in razsipniško.
To boli – sploh zato, ker imajo milijone in bi lahko pomagali obilo ljudem v stiskah in še bi jim ostalo.
[/quote]

Ti si resno prizadeta. Obnašaš se, kot da je ta družina dobila denar na račun in zdaj špila milijonarje. Denar je bil namensko nakazan od Društva palčica na društvo prijateljev mladina, od tam pa družini točno toliko, kot je predvideno za stroške in nič več. Mesec dni ZDA z vsemi zdravstvenimi stroški, ki jih to za sabo potegne, je drago, da si niti ne predstavljate. Ta družina s preostankom denarja nima nič. Dobila je namenska sredstva in to je to. Kje ti vidiš kakšno preseravanje?

ne verjamem. objavi original dopis.

Ti si resno prizadeta. Obnašaš se, kot da je ta družina dobila denar na račun in zdaj špila milijonarje. Denar je bil namensko nakazan od Društva palčica na društvo prijateljev mladina, od tam pa družini točno toliko, kot je predvideno za stroške in nič več. Mesec dni ZDA z vsemi zdravstvenimi stroški, ki jih to za sabo potegne, je drago, da si niti ne predstavljate. Ta družina s preostankom denarja nima nič. Dobila je namenska sredstva in to je to. Kje ti vidiš kakšno preseravanje?
[/quote]
Saj poudarek ni bil na tem, da se preseravajo, pač pa na zadrževanju denarja. Lepo je napisala: In to boli, da zadržujejo naš presežni denar in ga ne dajo drugim v stiski, ker če bi ga še mi imeli, bi ga lahko mi darovali, tako pa ga ne moremo, ker si oni jamljejo pravico odločanja z njim. In ne samo,da ga ne dajejo drugim, z njim ravnajo kot p…ica z mehom(kakor pravi pregovor) tudi v njihovi lastni porabi. Neodgovorno in razsipniško.
To boli – sploh zato, ker imajo milijone in bi lahko pomagali obilo ljudem v stiskah in še bi jim ostalo.

Ti si resno prizadeta. Obnašaš se, kot da je ta družina dobila denar na račun in zdaj špila milijonarje. Denar je bil namensko nakazan od Društva palčica na društvo prijateljev mladina, od tam pa družini točno toliko, kot je predvideno za stroške in nič več. Mesec dni ZDA z vsemi zdravstvenimi stroški, ki jih to za sabo potegne, je drago, da si niti ne predstavljate. Ta družina s preostankom denarja nima nič. Dobila je namenska sredstva in to je to. Kje ti vidiš kakšno preseravanje?
[/quote]
Boš spet začela z žalitvami…
Glede na zapis porabe in zneskov, ki jih pisarijo in spreminjajo – je marsikaj očitno podvrženo preseravanju in sprenevedanju.
In ja za mesec dni dati 9000 e samo za app je preseravanje in pika.
Enako tudi tako velik znesek kot je objavljen samo za par dni hotela.
pa niso oni edini v ameriki – tudi drugi slovenci so tam in vedo kakšni so stroški in v dobi interneta lahko vsak izmed nas to preveri, tako,da z nabijanjem nekih izjav o famioznih stroških se raje ne trudi. marsikaj bi se dalo izjemno ceneje za še vedno visoko kvaliteto. Glede na to pa da računov ne vidimo – pa se lahko tudi samo sprašujemo z vsemi dvomi koliko je vse to res namensko porabljeno.
Ker če palčica in zpms napišeta da sta plačali račun za dzravilo, ki krepko presega ceno zdravila v zda – in uradnega računa ter plačila tega zneska na trr bolnice v zda ne pokažeta – potem je čisto verjetna lahko tudi možnost – da sta tako na papirju opravičili in kao namensko prikazali strošek zdravila (ki je bil pomenljivo dvignjen), razliko pa je nekdo pospravil v svoje žepe. Glede na to,da ni računov in dokazil o vplačilih zneskov, je to vse mogoče. Sploh glede na dejstva,da se zneski čudežno spreminjajo v višje cifre.

Z zneski kar nehaj opletati – ker vidimo kako jih palčica opravičuje z lažmi da mleko stane 6 e, kar nikakor ni res, so povedali ljudje na drugih forumih,da je cena litra mleka primerljiva z našo, po podatkih na tej strani je celo še nižja kot pri nas – če primerjamo cene:
https://www.numbeo.com/cost-of-living/country_price_rankings?itemId=8

tako zelo lažejo nekateri – očitno tudi palčica… njena izjava o ceni mleka je na njeni fb strani… tukaj jo tile podatki postavljajo na laž.
Glede na to da se poslužuje tovrstnih laži, da opravičuje stroške enormne porabe – za katero niti plus tega še ne predloži računov, potem lahko še z večjo gotovostjo dvomimo, da je karkoli tukaj sploh poštenega.
pa me lahko še stokrat žališ, ampak to so dejstva, ki jih z žalitvami ne boste izbrisali.So pa vaše besede, ki govorijo o vas in ne o nas, ki opozarjamo na nepravilnosti ion očitna zavajanja.

ne verjamem. objavi original dopis.
[/quote]
Saj ti ni treba verjeti. To je naša izkušnja, ne tvoja.

A to zdaj tečemo tristoti krog na to temo?
Pa kaj je z vami ljudje?
Stopite odpiralci teh tem v kopalnico, se postavite pred ogledalo, pa DOLGO glejte v svojo podobo. In naj vas bo že enkrat sram.


Saj ti ni treba verjeti. To je naša izkušnja, ne tvoja.
[/quote]

no vidiš. tudi vam ni treba verjeti.

kako se matraš, nato pa v par besedah zakolješ.

Zakaj natančno bi bilo koga sram – zato, ker se je prijazno in sočutno odzval na prošnjo obupane družine, ki se zdaj vsem smeji v brk ,ko sedijo na presežnem denarju in ga na veliko nepotrebno zapravljajo – predvsem drugim družinam v stiski, ki prosijo za krepko manjše zneske in jih pripadniki klana familije in palčice celo žalijo po fb… celo takšne komentarje lahko najdemo – v smislu, češ,da zakaj bi galu pomagali, saj gal se je takšen že rodil. takšne pišejo dobrotniki, ki srčku lušktkanemu fantku Krisu privoščijo vso zdravje tega sveta, ampak njihovo dobrotno srce seže očitno samo do Krisa in njihovega zbranega, ostali pa lahko tudi umrejo in so invalidi očitno.
In potem naj bo nas sram…. seveda ja. Nas, ki bi vsak donirani prejeti denar, če bi ga prejeli sami, opravičili s točno dokazanim računom.
Očitno eni ne veste kaj je poštenje in transparentnost.
sama se tega strogo držim vedno in pisanje nekih postov z obljubami in navedenimi statmenti – ni transparentnost.
recimo jaz se tega držim že pri prodaji kakšnih rabljenih stvari – če nekdo plača in mu stvar pošljem – naredim to tako, ne samo,da mu javim,da sem poslala, ampak svoje besede tudi dokažem, s poslanim potrdilom o oddani pošiljki – s točno uro in krajem oddaje in tudi sledilno številko paketa. To je transparentnost in poštenje in tudi dokaz in spoštovanje tistega, ki mu je to namenjeno. Pika – edino to tako je. Niso neke naklamfane besede nekoga v nek post kar dokaz transparentnosti in poštenja. Enim vam pač to ni jasno, ker tega poštenja očitno v sebi nimate.

Zakaj natančno bi bilo koga sram – zato, ker se je prijazno in sočutno odzval na prošnjo obupane družine, ki se zdaj vsem smeji v brk ,ko sedijo na presežnem denarju in ga na veliko nepotrebno zapravljajo – predvsem drugim družinam v stiski, ki prosijo za krepko manjše zneske in jih pripadniki klana familije in palčice celo žalijo po fb… celo takšne komentarje lahko najdemo – v smislu, češ,da zakaj bi galu pomagali, saj gal se je takšen že rodil. takšne pišejo dobrotniki, ki srčku lušktkanemu fantku Krisu privoščijo vso zdravje tega sveta, ampak njihovo dobrotno srce seže očitno samo do Krisa in njihovega zbranega, ostali pa lahko tudi umrejo in so invalidi očitno.
In potem naj bo nas sram…. seveda ja. Nas, ki bi vsak donirani prejeti denar, če bi ga prejeli sami, opravičili s točno dokazanim računom.
Očitno eni ne veste kaj je poštenje in transparentnost.
sama se tega strogo držim vedno in pisanje nekih postov z obljubami in navedenimi statmenti – ni transparentnost.
recimo jaz se tega držim že pri prodaji kakšnih rabljenih stvari – če nekdo plača in mu stvar pošljem – naredim to tako, ne samo,da mu javim,da sem poslala, ampak svoje besede tudi dokažem, s poslanim potrdilom o oddani pošiljki – s točno uro in krajem oddaje in tudi sledilno številko paketa. To je transparentnost in poštenje in tudi dokaz in spoštovanje tistega, ki mu je to namenjeno. Pika – edino to tako je. Niso neke naklamfane besede nekoga v nek post kar dokaz transparentnosti in poštenja. Enim vam pač to ni jasno, ker tega poštenja očitno v sebi nimate.
[/quote]

Jest že dobro vem, kaj je poštenje, bolje od tebe prav gotovo.
Vidim pa tudi mrhovinarstvo in zlobo in ju prepoznam na prvi pogled.
Nehaj odpirati te teme – če te kaj moti: vloži tožbo, če ne moreš dokazati napak PA TIHO BODI !!!

Se bomo raje zagledali v… RAČUNE.

Se bomo raje zagledali v… RAČUNE.
[/quote]

Zaradi mene – če tega ne boste počeli noč in dan v stotih temah na tem forumu.
Vsak ima svoje hobije in obsesije, ne vidim zakaj bi vsi morali brati tvoje.

New Report

Close