Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mojo skoz zebe

mojo skoz zebe

Pridem pozno domov ob 17.00, moja na kavču leži pokrita z deko. Posoda v kuhinji še od včeraj nepomita. V stanovanju smrdi po vkagi. Najprej odprem balkonin vsa okna in preluftam in tako vsak dan. V stanovanju cca 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vlaga, po kotih se je že narefila plesen. Mislim, da se mi bo počas zmešal od te kure. Zadnjič neki delam doma in se je zavleklo pa moja prav a še nisem naredil. Sm ji pa odgovoru da bo drugič kr ona sama nardila. Sam leži pa gnije, na sprehode hodim sam, spat gre ob 20.45…. itd. Poln kufr mam že te babe gnile. Kaj pravite potrebujem mnenje.

1.Kupi pomivalni stroj, če ga še nimate.
2.Skoči pod odejo in jo pogrej.
3.Naštelaj ventil na 25 stopinj, da bo toplo.

Hvala za lep odgovor. Pomivalca že imamo. V stanovanju je vsaj 24,7 C. Skočim tud pod odejo.Kaj pa spehodi, poleti ji je pa prevroče.

nova
Uredništvo priporoča

A ne bi mojstre za beljenje poklical, če imate mrzlo? Ne da ma kdo pet kovtrov, da ni vlažen 🤣

si pač nabasal na gnoj babji, skidaj čimprej ven iz stanovanja .Ni druge, naj drugje gnije !


če celo še bližnjemu govoriš “baba gnila”. Verjetno ste neki primitivci. Normalen človek bi jo spodbudil naj gre k dr pregledati ščitnico in hemoglobin v krvi (ali je nemara anemična). Oboje povzroča utrujenost in to da te zebe. Prepusti žensko kakšnemu normalnemu bolj spoštljivemu in ljubečemu osebku.

Par vprašanj še imam, da si naredim sliko. Ti delaš ona je brezposlena? Imata otroke? Si jo že kdaj vprašal, če ne zazna, da je vlaga in je treba zračit?

Tip prosi za mnenje , vi pa tle budalesate.Problem je v tem ker bi babe rade nosile hlače. Povsod je tako tudi v naravi da se ve kaj je vloga moškega in kaj ženskega. Človek ženskega spola bi pa to rad na glavo postavil.

Mene pa zanima kaj ti narediš, ko v gajbi jabolk najdeš eno gnilo ?

Moj brat je pa resnično nabasal na eno tako. Najprej je bil tako zaljubljen, da se mu ni dalo nič dopovedati, zdaj pa je enak, živita v svinjaku. V stanovanju smrdi, oblačila so stalno po vseh stolih, kopalnica za bruhat in zadnjič pribije, da si želita otroka. Božemili, saj ga pod tistimi kupi smeti ne bosta najdla 🙁

New Report

Close