Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če bi vam mož že vnaprej povedal, da za nl od njega

če bi vam mož že vnaprej povedal, da za nl od njega

ne dobite ničesar.
vsako leto isto, sram me je pred otroki. jaz vedno poskrbim, da vsakega nekaj čaka pod smrekico. tudi zase kupim malenkost, da ne izpade čudno. mož prikladno pravi, da on na to ne da nič. letos sem zanj darilo že kupila in mu namignila, kaj si želim. en parfumcek. nalašč sem mu pokazala, kaj sem zanj izbrala, nekaj lustnega in takega, da mu bo zelooo prav prislo. me je zabil, da kaj kupujem, da on meni ne bo dal nič.

jočem, žalostna sem.

vem od kje to izhaja, njegova pokojna mati je bila najbolj nepozoren človek, kar sem jih v življenju spoznala.

spet si bom sama kupila nekaj, da ne bosta otroka čudno gledala.

ne razumem, kako je en človek lahko tako nepozoren. srce se mi trga, ko vidim, kaj sodelavke dobijo od svojih mož, od parfumov, do nakita, oblačil…, da pa sem jaz v njegovih očeh tako malo vredna, da bi si zaslužila vsaj eno bombonjerco. smrk

kaj si vi mislite o takem odnosu? kako bi se vi počutili na mojem mestu?

 

Na tvojem mestu bi si jaz sama kupila zeljeni parfum
Njemu pa nič za nobeno nl več ne ko ga j…..

Tud jaz

Tudi moj mi nikoli nič ne kupi.
Prinese pa vedno vse iz trgovine , kar mu naročim in sam plača.Je prijazen , dober, nikoli mi ničesar ne očita in mi ne reče žal besede.
Otroke ima rad in se ukvarja z njimi, je takoj pripravljen na pomoč.
Doma niso praznovali posebej, ne kupovali kakšnih daril.
Če bi jaz rada verižico in obesek, si jo izberem, njemu rečem za denar in jo kupim.
Zlat je…z napakicami…ki jih imamo vsi.

žal si si ga sama izbrala in imaš paket.

Kompliciraš, veš. Kakšen je, si vedela prej, kot si se poročila z njim.
Kupi si sama, z njegovim denarjem. Potem veš, od koga je.

V življenju je vse drugo bolj pomembno kot nek parfum.
Kaj pa ti, a mu znaš brati želje? Če mu ne najedaš, mu daš veliko darilo, ki nič ne stane.
Ga stisneš, ko vidiš, da rabi podržko, tolažbo, uho za poslušanje?

Nekateri so taki, da kupujejo darila ženi, jo nosijo na rokah. Potolaži se, tvoj ni tak, ima pa kaj drugega, kar te osrečuje.

To je pa res lepo napisano….🤗


Grda, kaj si boš kupila za novo leto? 😁
Kaj boš kupila možu? 😁

Mogoče si pa tudi sodelavke “vsa tista darila od svojih mož” same kupijo.

Je pa Škrtuh, dobr se zmaže s tistim, nič mi ne pomeni. Dobra si ti, da vztrajaš s temi darili in jočeš, dddddddddd

žal si si ga sama izbrala in imaš paket.
[/quote]

Točno to.
Želela medveda, imaš medveda.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Grda, kaj si boš kupila za novo leto? 😁
Kaj boš kupila možu? 😁
[/quote]
Jaz ne čakam na nov let. Kupim seb in mozu ko mi je, ko me prime :))

Imaš veliko več, kot zaznaš. Res je, da si s družbo želimo približati drugim in vsakdo išče standard.
Jaz bom vesel, če bom ob teh praznikih se lahko naslonil v gozdu ob drevo, da mi bo lažje.
Želim vam, da vam zelje uspejo.
Jaz cenim, da posije sonce za vse.

Kakšnega si si izbrala, takega imaš.
NIMA TE RAD IN NE CENI TE. Ti pa – ne samo, da izpadeš ven neumna koza, ti SI neumna koza.

Če ti že vnaprej pove, da mu to nič ne pomeni in da on tebi ne bo ničesar kupil, ti pa kljub vsemu rineš vanj in ga z nekimi darili manipulatorsko izsiljuješ. Pač nima te navade, mu ni, ne paše – saj verjetno je že od nekdaj tak, ti ni skrival ali se sprenevedal, torej to sprejmi in ne cmizdi brez veze. Če je drugače dober, se okoli tega ne sekiraj in ne delaj drame. Pa ne verjemi v pocukranost predbožične idile in obdarovanja. Marsikakšno darilo ima hudičevo grenak priokus.

Ni stvar v parfumu, niti v tem, da si ga kupiš z njegovim denarjem, stvar je v pozornosti, ki se mu jo očitno ne da namenjati tebi.
Če ima tako kot 3/4 moških še kako priležnico kje, sem prepričana, da ne pride praznih rok. Itak pa ne tolerirate samo praznike brez daril, ampak še marsikaj drugega, tako da je stokanje popolnoma odveč.

A prazniki pomenijo samo obdarovanie? Smo pa nizko padli, res.
Nekomu, ki ti je pri srcu pozornost namenjas celo leto, vsak dan. Ne pa samo za ene praznike in ne z nekimi bednimi darili. 😉

Ker se to ocitno vlece ze leta, bi verjetno morala prenehati s svojim siljenjem v njega, ker mu je potem se bolj neprijetno. In da noce obdarovati je cisto logicno, ce je imel cudne odnose doma. Ce noce darila mu pac ne kupis nic, ker to je njegova odlocitev in ne tvoja. Za sebe pa pac kupis sama. Vem da to zate ni idealno, vendar ne mores cloveka prisilit da ti kaj kupi.

ja, ob novem letu je nič, čez leto pa večkrat nič
kar tolažite se

A prazniki pomenijo samo obdarovanie? Smo pa nizko padli, res.
Nekomu, ki ti je pri srcu pozornost namenjas celo leto, vsak dan. Ne pa samo za ene praznike in ne z nekimi bednimi darili. 😉
[/quote]


[/quote]

Ne razumem, zakaj je ta odgovor name naslovljen… 😉

Pri nas si nikoli nismo kupovali nič, razen otrokom, pri sodelavkah doma prav tako ne, tako, da je vprašanje koliko je hvale in koliko resnice pri vaših sodelavkah.

Ta te preprosto nima (več) rad, ne goji nobenih čustev do tebe, če ne zmore ene pozornosti ob tem letnem času ti nameniti, pa točno ve, kaj si želiš ali kaj imaš rada – verjetno samo še izpolnjuje “vlogo očeta in moža”, za javnost.

Zakaj je do tega prišlo verjetno z leti se moraš pa sama vprašat – ali je tak že od začetka, pa si tolerirala, se je pokazalo morda šele z leti, ko ni mogel več tega prikrivat namenoma, alipa se je naveličal rutine in s tem kaže, da mu več ni do…..

Pa kupi sama ta blesav parfum.

Ja, nekako tudi tako mislim.
Ali pa ona cez leto zapravlja denar za pocitnice, vecje nakupe,…pa si misli da je dovolj.
Ali pa ima od doma kak vzorec, da je tako zamrznil v tej zadevi. In se mu upira, ni sproscen.
Naj ga pusti pri miru. Bolj je pomemben mir v odnosih in spostovanje, topla beseda kot neko darilo.

Nevem, jaz to težko razumem, da si tako želiš nekega posebnega darila od moža. To sam kaže na to, kako si nesamozavestna. Mene sploh ne gane, kaj dobijo sodelavke, lahko so načičkane kot božično drevo, pa to sploh ni pomembno, pomembno je kakšne imajo odnose doma, kak odnos imajo eden do drugega, kako se podpirajo in imajo preprosto radi.

Že zdavnaj pa sem se naučila, da je najlepše in najboljše tisto darilo, ki si ga namenim sama sebi, pa je lahko to božična zvezda, vroča čokolada ali kaj drugega. Važno je,, da pogreje srce in ti vnese notranji mir.

New Report

Close