Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čisto navadne pi-de na servisu!!

Čisto navadne pi-de na servisu!!

…ker sem bil na službeni poti pošljem ženo, ki je imela nekaj časa frej tekom dneva…z avtom na pooblaščen servis. Do sedaj sem vozil jaz….ma ker nimam časa….sem poslal njo.

In kaj so ti pezdetje na servisu naredili….Ej, da vas strela udari….Jo prepričali koliko stvari je za zamenja, da se bo ubila, pa a vas nič ne skrbi za “varnost” otrok (pi-ke, kam pritisnejo)…..ker me ni dobila po telefonu, je pristala na popravila. Ji ne zamerim, ker res ni tehnični tip in ne ve vsega…..

Zamerim unim malim smoki- q-rcem ki so zlorabili neznanje moje žene zato da so jo dobesedno olupili za stvari, ki sploh niso nujno potrebne…vidim na računu, npr. polnjene klime naprave…WTF -sredi zime rabiš klimo?? Pa menjave enih čudnih filtrov…

Kličem te pi-ke od mojstrov in jih povprašam…zakaj ste filali klimo??Ja, ker je vaša to odobrila…In če vam je odobrila menjavo filtrov…ponavad stare filtre daš nazaj…kje so??? JA smo jih že vrgli proč…pa ste jih zamenjali??? Brez neposrednega odgovora…ne ja ne ne!! Račun primeren sanjam:(((( Seveda plačala, ni oporekala.

Dobro…Prznam, smo plačali….ma zadnjikrat. In Vam nekaj povem?? Vsakemu k bi še kdaj hotel zavit na vaš servis bom seveda TOPLO ODSVETOVAL!!!

WTF…za 1.5K jevričev mi zamenjajo še celo glavo na motorju….ne samo “svečk”:((

patetičen palček.

Poznam. Imel tudi težave. Enmu lokalcu dal 1 mesec prej delat mali servis, kjer je pred menoj menjaval tudi svečke (pa jermene in še kaj).

Malo sem že pozabil kaj je bilo, mislim da ‘štam gas’ pač obrati v leru nekaj niso bili ok nastavljeni in je občasno crknil v križišču. Dam na uradni servis, ker je bližje.

Ma ni vraga, da mi gredo čisto nove svečke menjat. Ko jim rečem da so bile nove, so mi še kao moje nekaj kazali, da so zapacane. Ja ravno prepoznal jih bom. Ma se potem nisem hotel prepirati, sem pa našel drug, bolj pošten servis. Tam, če smo se nekaj zmenili je kr držalo.

nova
Uredništvo priporoča

Poznano.

Ko vidijo, da zenska pripelje avto na servis se jim kar €€€ vrtijo v oceh.

Najlepše je gledati osebke, ki svoje delo predajo drugemu in potem jokcajo.


Ja, sem ugotovila ob enem rednem servisu s predvidenim večjim stroškom.
Sedaj preštudiram navodila proizvajalca preden grem na servis. Kar piše v navodilih spremem, ostalo je vse NE.

Slabi nategunski sevisi si zaslužijo imenovanje s polnim imenom, brez skrivanja.

Naj še pove svoje ime, da bomo vedeli, kdo se skriva za svojo ženo heheehe.

+1


Ja, sem ugotovila ob enem rednem servisu s predvidenim večjim stroškom.
Sedaj preštudiram navodila proizvajalca preden grem na servis. Kar piše v navodilih spremem, ostalo je vse NE.
[/quote]

Pravilen pristop. 😉 Oziroma reces, da ce je kaj izrednega naj te prej obvestijo, preden zacnejo sraufat. Ne pa, da ti na rednem servisu kar nekaj menjavajo vse po spisku. Ali se huje, zamenjajo samo na racunu, dele pa tisti “mehanik” pobase in popoldne fusa.

Ne verjamem. Filtri in klima so poceni in spadajo pod redni servis.

Razen če nimaš čisto razj.ebanega avta in so morali menjati kakšne bremze (sprednje in zadnje), nove žaromete (razbit avto) pa še kaj….

Pravilen pristop. 😉 Oziroma reces, da ce je kaj izrednega naj te prej obvestijo, preden zacnejo sraufat. Ne pa, da ti na rednem servisu kar nekaj menjavajo vse po spisku. Ali se huje, zamenjajo samo na racunu, dele pa tisti “mehanik” pobase in popoldne fusa.
[/quote]

Sej tle je fora…njo so poklicali, mene ni mogla dobiti…ker ker ni vedela kaj storiti jim je zaupala:((

Julij Cezar je imel kočijo z dvemi pari konj…ne mu smešit imenu z unim razkantanim klijotom:((

Julij Cezar je imel kočijo z dvemi pari konj…ne mu smešit imenu z unim razkantanim klijotom:((
[/quote]
Smesis tu sebe z iskanjem pozornosti na forumu…pa se kazes ko pes tece…na avte se spoznas ko zajc na boben


Smesis tu sebe z iskanjem pozornosti na forumu…pa se kazes ko pes tece…na avte se spoznas ko zajc na boben
[/quote]

Lahko delim Vaše mnenje…res, prov tazadnja mehanika na Volvotih mi ni najbolj poznana. Ne delam na tem, ne poznam specifike….

Ampak vseeno, kao Juli Cezar, ste kdaj pomislili koliko sramote delate v v njegovem imenu???)….

…on je jezdil žrebce…..medtem ko vas naokli vlačijo osli:(((

Najhujši lažnivi in kradljivi so Renault servis Pušnik iz Slovenske Bistrice. Tista ženska pa en moški stopita skup in grozita pri avtu, kjer je blo vse zamenjan, da je vse pokvarjeno in ne pustijo avta iz rok. Zlažejo se celo o okvarjeni volanski manšeti, čeprav nič ni res. Grozijo, da ne bodo avta dali iz rok, češ ker je prenevaren za na cesto! Če pokne en amortizer, menjajo samo en amortizer ! Zato potem avto ni v ravnovesju, kar je njihov edini cilj, razmajanost, da prideš čimprEJ NAZAJ, pokvarjenci!

Trenutno si pisem z oslom…ko si ze pri oslih…in lazes kot pes tece….in se vedno nisi povedal kaj vse si menjali na vulvi od tvoje babe….to menda ves da so bradavice vecne
[/quote]

Oprostite ker sem Vas prizadel!!!

Oprostite ker sem Vas prizadel!!!
[/quote]
Zakaj bi ti oroscal ce si prizadet?tak si se rodil nisi sam kriv….im kok plina so dai v sistem in kok olja za kompresor?a barvilo so posebej racunali?pa plin so dali nit star al nov?

Prvo kot prvo. najbrž nisi bil odsoten pol leta. Bi peljal avto sam pred ali po službeni poti.

Drugo kot drugo: še tvoj “hišni” mehanik te nateguje…pa tak frajer si!

….vse kar bi zapisal….ni fer da si z neznanjem stranke “bildate” račun za to isto stranko.

Stvar treba enostavno in čisto razložiti. npr. če so zavorne ploščice “zdrsane ” skoraj do konca…jih je treba, seveda, zamenjati.

Ma menjati zavorne ploščice po 20K kilometrih??? Da je slab vžig na plinu???? ma ne me jebat:((

Jaooo, če si pa tko občutljiv, bi pa počakal še tiste par dni in sam peljal pa stal zraven, kaj ti šraufajo. A po tvoje je klima sam za polet?

Bogami, mene si pa fantje ne upajo nategnit. Točn vedo s kom sem v žlaht :-)))

Po pisanju bi rekel da si v zlahti s carlosom…se ni za hvalit s tvojo zlahto…in kdi razen bedaka carlosa pravi da so jo nategnili?

Po pisanju bi rekel da si v zlahti s carlosom…se ni za hvalit s tvojo zlahto…in kdi razen bedaka carlosa pravi da so jo nategnili?
[/quote]

Njet. Mehankarijo mam doma :-)))


Zakaj bi ti oroscal ce si prizadet?tak si se rodil nisi sam kriv….im kok plina so dai v sistem in kok olja za kompresor?a barvilo so posebej racunali?pa plin so dali nit star al nov?
[/quote]

Enostavno RABITE POTREBO PO MENI…..sem Vam namenoma napisal z velikimi črkami..

….sem se kdaj sem se kda oglasi v Vaši temi???

Ne, ker ste …za mene ste , iskreno, nekaj nepomebnega…magari če se kiltite z vašim julijem cezorjem….seveda z malo…kot Vaš smoki:))

Pointa ta kako al tako večina niste razumeli…

Ne moreš lupit strank v imenu “neznanja” taiste stranke!!! Ker ta politika pelje k propadu…kar sem jim tudi na koncu konci …nakazal… od njih ne kupim niti dišeče smrekice…

New Report

Close