Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek CBD smola

CBD smola

Dokaj hitro moram kupiti CBD smolo, pa se ne znajdem med vsemi ponudniki. Ker tukaj gor veste vse, vas prosim za pomoč:)

Predvidena uporaba: kuža v poznih letih, problemi s kolki; človek z avtoimuno.

Hvala lepa!

Brž poguglaj, tega je povsod legalno za kupiti.
Sicer te bosta napadla Srečko in Pitra 🙂

Pa saj guglam, samo problem je prevelika ponudba in potem ne vem, kaj bi bilo pametno vzeti!

Pitra in Srečko lahko priporočita nekaj proizvajalcev, prodajalcev, karkoli že. To je tisto, kar potrebujem. Ni problem iskati, problem je najti v vsej poplavi vsega!

nova
Uredništvo priporoča

No so rekli, da se naj odzovem. Pa ti napišem, da kupi tisto, ki ima čim višji odstotek, nad 40 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} CBD ali še več in polni spekter. Za psa lahko dobiš v Pasji gajbi v Ljubljani. Lahko jo naročiš po internetu.

sem pa videla še za avtoimuno, za to mi pa lahko pišeš na mail, pa ti napišem kako in kaj.

sem pa videla še za avtoimuno, za to mi pa lahko pišeš na mail, pa ti napišem kako in kaj.

No so rekli, da se naj odzovem. Pa ti napišem, da kupi tisto, ki ima čim višji odstotek, nad 40 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} CBD ali še več in polni spekter. Za psa lahko dobiš v Pasji gajbi v Ljubljani. Lahko jo naročiš po internetu.
[/quote]
A tista za psa je primerna tudi za ljudi? 🙂 Resno, zaenkrat bi poskusili z eno za vse.


A tista za psa je primerna tudi za ljudi? 🙂 Resno, zaenkrat bi poskusili z eno za vse.
[/quote]
Seveda, gre za isto smolo. Lahko mi pišeš na mail, ti vse razložim.


A tista za psa je primerna tudi za ljudi? 🙂 Resno, zaenkrat bi poskusili z eno za vse.
[/quote]

paziti moraš samo na vrstni red, vedno moraš vzeti ti prva, potem pa dati psu, ker sicer lahko začneš lajati, pa bolhe te bodo napadle.

paziti moraš samo na vrstni red, vedno moraš vzeti ti prva, potem pa dati psu, ker sicer lahko začneš lajati, pa bolhe te bodo napadle.
[/quote]
Naš kuža nima bolh! Jaz pa že tako ali tako lajam:P

Pitra ti je že svetovala, bi pa par stvari dodal.
Rabiš CBD smolo, ki je polni izvleček kanabinoidov, to pomeni, da tako smolo težko kupiš potom interneta. Dobiš jo pri domačih pridelovalcih konoplje, kateri sami delajo smolo.
Druga važna stvar je, ali je smola narejena samo iz ženskih rastlin, katere niso bile osemenjene. To je zelo važno. Potem pa ali imaš sativo ali indiko sorto. Sativa je za čez dan, indika pa za zvečer, ko si doma in si bolj na izi, počivaš.
Potem je pa še, vsebnost THC kanabinoida v smoli. Premalo ni dobro, preveč pa tudi ne.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Pitra ti je že svetovala, bi pa par stvari dodal.
Rabiš CBD smolo, ki je polni izvleček kanabinoidov, to pomeni, da tako smolo težko kupiš potom interneta. Dobiš jo pri domačih pridelovalcih konoplje, kateri sami delajo smolo.
Druga važna stvar je, ali je smola narejena samo iz ženskih rastlin, katere niso bile osemenjene. To je zelo važno. Potem pa ali imaš sativo ali indiko sorto. Sativa je za čez dan, indika pa za zvečer, ko si doma in si bolj na izi, počivaš.
Potem je pa še, vsebnost THC kanabinoida v smoli. Premalo ni dobro, preveč pa tudi ne.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Seveda, gre za isto smolo. Lahko mi pišeš na mail, ti vse razložim.
[/quote]

Pitra a te lahko prosim za tvoj mejl naslov? Bi tudi jaz potrebovala par informacij in cbd smolo. hvala!

Torej če prav razumem, se ogromno CBD prodaja po spletu, ampak nič od tistega ni OK in zdaj naj iščem domače zvarke. Ki sicer niso preverjeni, ampak so najbrž boljši od uradnih…

Že tako je preveč ponudbe oziroma se je težko odločiti, časa delat raziskav zdaj nimam, zdaj pa naj nič od tistega, kar je enostavno na voljo, ne bi bilo OK.

Kam je šel ta svet:S

No so rekli, da se naj odzovem. Pa ti napišem, da kupi tisto, ki ima čim višji odstotek, nad 40 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} CBD ali še več in polni spekter. Za psa lahko dobiš v Pasji gajbi v Ljubljani. Lahko jo naročiš po internetu.
[/quote]

Nihče ni rekel, da se odzovi, mišljeno je bilo sarkastično, ker povsod to svojo smolo rineš


Ko nekdo napiše “domače zvarke”, takamu samo zaželim srečo pri iskanju.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Uroš Artiček vam lahko pomaga, kontaktirajte ga na FB, preverjena, top zadeva

Uroš Artiček vam lahko pomaga, kontaktirajte ga na FB, preverjena, top zadeva
[/quote]

Čim vidim vegan, se zamislim. Pa veš zaradi česa? 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} raka izhaja iz pšenic, ker škropijo zemljo s strupi, katere pšenica in druge rastline vsrkajo v sebe in posledično potom uživanja le teh, dobimo v telo. Strupe. Uporabljajte razum.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Ko nekdo napiše “domače zvarke”, takamu samo zaželim srečo pri iskanju.
[/quote]
Moj post je bil sarkasticen – pri vsej ponudbi, kjer se ze tako tezko znajdes, le-ta ni ok. Iskati domace proizvajalce je torej lahko misn imposibl, ce mi je trenutno ze gugl iskanje odvec. To pa tudi zato, ker je vecina tekstov oh in sploh, skrajno propagandno usmerjenih, tudi kontradiktornih. Torej se je tezko znajti ze v napisanem, kaj sele tam, kjer tega ni.

Premalo informacij je problem, prevec njih pa vcasih se vecji.


Moj post je bil sarkasticen – pri vsej ponudbi, kjer se ze tako tezko znajdes, le-ta ni ok. Iskati domace proizvajalce je torej lahko misn imposibl, ce mi je trenutno ze gugl iskanje odvec. To pa tudi zato, ker je vecina tekstov oh in sploh, skrajno propagandno usmerjenih, tudi kontradiktornih. Torej se je tezko znajti ze v napisanem, kaj sele tam, kjer tega ni.

Premalo informacij je problem, prevec njih pa vcasih se vecji.
[/quote]

Vzeto na znanje, se strinjam z napisanim. Res je tako.
Prijavi se, pa me na ZS kontaktiraj. Saj ne grizem, nooo.
Ti bom vse razložil, konoplja je prehransko dopolnilo, ki nadomesti lastne endokanabinoide v telesu, ko nastane manjko le teh. Ni čudežna rastlina, res pa je, da ima velik vpliv na delovanje vseh procesov v telesu, ko tega ravnovesja ni, pridejo težave in bolezni.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Pitra a te lahko prosim za tvoj mejl naslov? Bi tudi jaz potrebovala par informacij in cbd smolo. hvala!
[/quote]
[email protected]


[email protected]
[/quote]

hvala!

Čim vidim vegan, se zamislim. Pa veš zaradi česa? 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} raka izhaja iz pšenic, ker škropijo zemljo s strupi, katere pšenica in druge rastline vsrkajo v sebe in posledično potom uživanja le teh, dobimo v telo. Strupe. Uporabljajte razum.
[/quote]

Ojoj in kaj zdaj če je nekdo vegan, a pomeni da smolo dela iz pšenice?! Vsak kupuje pri tistemu ki mu zaupa! Če pa že omenjaš veganstvo, se zamisli, koliko strupov in posledično rakavih obolenj nastane iz okuženega mesa, ki ga da govedo, ki ga pred zakolom filajo z raznimi strupi

Ojoj in kaj zdaj če je nekdo vegan, a pomeni da smolo dela iz pšenice?! Vsak kupuje pri tistemu ki mu zaupa! Če pa že omenjaš veganstvo, se zamisli, koliko strupov in posledično rakavih obolenj nastane iz okuženega mesa, ki ga da govedo, ki ga pred zakolom filajo z raznimi strupi
[/quote]

Vegani jemo izključno samo pšenico. In to špricano.
Ne jemo oreškov, ne jemo stročnic (čičerika, leča), ne jemo alg, ne jemo sadja.
Jemo samo pšenico.

Se pa strinjam, da so verjetno vsejedi veliko bolj zdravi.
Meso vsebuje samo najbolj zdravilne esence in dodatke.
Kot so:
– adrenalin, antibiotiki, rastni hormoni, rakavi tumorji, rdeča barvila.

In ja, govedo se napaja izključno s prano.
Je tako?
Goveda se nikoli ni krmilo s pšenico.
Kdor temu oporeka, je lažnivec.

Jaz osebno veliko bolj zaupam ljudem, ki so etični in ne jedo trupla umorjenih ( pred tem živih bitij) na grozovit način ….
Tako, da bom zdaj nemudoma kontaktirala tega gospoda “vegana” na FB …..

Gospod Srečko pa je z današnjim zapisom pri meni ‘zapravil’ zaupanje.
Vem, da mu je vseeno ….ampak zame je to alarm.
Torej …. OBVOZ!

New Report

Close