Starševski čvek

CBD smola

Default avatar

matjazko

CBD prodajalec je napisal/a:
Internetni link, wikipedia itd. pa res ni nobena strokovna referenca, glede na to, da je internet največji oglaševalski medij. Referenca bi bila zadostna strokovna podpora recimo zdravnikov z Onkološkega inštituta, seveda ne 1 izmed 1000, ki te vaše prodajno-oglaševalske pravljice podpira, kako CBD zdravi raka. Mimo raka seveda ne moremo iti, ker ravno v zvezi z njim se CBD najbolj oglašuje. Če bi se CBD prodajal samo za otroško epilepsijo, bi bil njegov tržni deleč tako rekoč minimalen, prodajni izkupiček pa 1000x manjši.
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

CBD prodajalec

matjazko je napisal/a:
Ti si ena velika pravljica... Kdo govori od raka? Samo ti tukaj natolčuješ. Priložil sem ti linka, kjer so članki podprti z raziskavami...če si pa tako len in (oprosti izrazu) "zabit" da ne uspeš izbrskati raziskav (priznanih inštitucij), nimam kaj več govoriti s teboj.
Wikipedia pa itak vsi vemo, da jo lahko vsak "papak" ureja...
V kolikor želiš izbrskati prave informacije, jih boš dobil in ne nasedal vsaki neumnosti.
Drugače ti pa priporočam da si pogledaš film "The Scientist", ga dobiš tudi s slovenskimi podnapisi na youtube, v kolikor ti poleg branja tudi angleščina predstavlja probleme.
LP
Default avatar

pitra

matjazko je napisal/a:
No pa še poglej na spletno stran ICANNA, morda pa uspeš kaj razumeti, tu so samo naši priznani strokovnjaki za kanabinoide.
Default avatar

matjazko

CBD prodajalec je napisal/a:
Jaz ti lahko priložim z interneta po želji, npr. kako sperma zmanjšuje depresijo pri ženskah. :) Pa je tudi kao znanstveno dokazano, češ da ima določene sestavine in hormone, ampak v praksi pa je to ravno tako uporabno kot CBD, ker spada na področje rumenega tiska in oglaševanja. Vse, kar tu deluje, je placebo efekt - zadostna vera, da ti bo pomagalo.

A tako, znanstveniki morajo prihajati iz angleško govorečega območja, ker le tako postanejo bolj relevantni? Verjetno ne, je pa vsaj lepše zveneče, a ne, ker slovenski zdravniki nimajo pojma!? :)

Mimogrede, ni ga filma, ki bi bil ideološko (politično) nevtralen. To je tako, kot je Hitler imel svoje filmčke, ki so prikazovali študije nemških znanstvenikov, ki so "ugotavljali" o veliko naprednejši lobanjski strukturi germanske arijske rase. :))
Default avatar

viharni jezdec

matjazko je napisal/a:
Ne boš en gramček smole kupil? Boš razdelil, na tridest kosov, veš?😁 Saj če mu je konopljine zmanjkalo, ti bo pa smrekovo dal, te je pa dost, pozdravi pa glih tako vse, tako kot una.😁
Default avatar

matjazko

pitra je napisal/a:
Res je, že samo ime organizacije pove, kako ideološko nevtralna je, pa da zagotovo ni prodajno orientirana. :)) Zdravniki v splošnem ne bodo nikoli svojih pacientov obravnavali z izvlečki konoplje, da bi predpisovali recepte. To je tako ozek krog, kot omenja tvoj kolega zgoraj, kot je področje otrok z epilepsijo, Parkinsova bolezen, pri čemer pa pozablja bistveno stvar, da to poteka pod STROKOVNIM NADZOROM!!! Vi šušmarji pa rabite prodajalsko uspešnico, zato pa oglašujete vse živo, proti čemur bi naj pomagala alfa in omega zdravilo, tako opevana konoplja. ;)
Default avatar

viharni jezdec

matjazko je napisal/a:
Tih bod, so edini objektivni, z znajem in poštenostjo, skoraj tako kot naš Janša.
Default avatar

Mojamalenkost

Mislim, Matjažko znova in znova se boriš v temah o konoplji.
Popolnoma razumem, da želiš povedati, da ljudje posegajo po konoplji medtem, ko bi lahko ozdraveli in bili zdravi, če bi raka zdravili zdravniki in farmacija.

Moramo poudariti, da vsi vemo, da raka najprej odkrijejo zdravniki.
Da večina sledi uradni medicini.
Pride pa trenutek, ko je tudi zdravnik samo človek, ne več Bog v belem in takrat doktor izjavi, ker mu je žal otroka.. žene matere moža, ki ga doma čaka dojenček.
Takrat ta človek, ki so mu vsa orodja v poklicu naenkrat brez pomoči. Kemija ne kaže uspeha, le zlom in hiranje bolnika, takrat ta Bag v belem reče...
Molite, če verujete v ozdravitev, pojdite po mir v cerkev, posežite po konoplji morda vam bo pomagala pri boju z boleznijo.
Toda to vam povem kot človek, kot zdravnik pa smo naredili vse.

In tu Matjažko nastopi odločitev posameznika kaj naredi s svojim telesom bolnik in svojci sami.
Zato nehaj nakladati o prodaji konoplje kot o čokoladi.
Bolnik se zavestno odloči se za zadnjo možnost.
Ali možnost uradne medicine z naravno skozi celotno zdravljenje.
Žališ bolnike in svojce.

Toliko z moje strani, Matjažko.
Ne razumem tvoje visoke razgledanosti, v tej temi se obnašaš kot bedak, Sori.
Default avatar

viharni jezdec

Mojamalenkost je napisal/a:
ja, nihče še ni pozdravil raka s konopljo, (če zdravniki niso mogli, umre v vsakem primeru, je ni žavbe, da bi učinkovala), enako kot z župo iz svinjskih parkljev ne, ki jo priporočajo običajno isti "strokovnjaki, ki nategujejo najbolj obupane na koncu življenja.To je najbolj gnusno dejanje in smrtna kazen za to bi bila preblaga.

Najbolj agresivan gnida, ki tukaj "zdravi raka", ( toiko ste zabiti, da ne veste, da rak ni eden sam), je šla k onkologom, da so ji rešili življenje. Ampak, ko je spet zdrava, naprej prodaja žavbe, zanika in prepoveduje medicino. Taka gnida bi moralo crkovat počasi v neznoznih bolečinah.