Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dišeče sveče – Yankee Candle, Woodwick

Dišeče sveče – Yankee Candle, Woodwick

Torej, kot že v naslovu, katere sveče priporočate, da res dišijo in odišavijo prostor? Kje se jih dobi v Ljubljani?

Ne zanimajo me tiste majhne, ki kao dišijo, ampak v prostoru se pa vonj ne pozna. Zanimajo me takšne, ki prostor tudi odišavijo.

Hvala

Yankee Candle sem jaz nabavila v Cityparku, vem pa, da imajo štacuno na Nazorjevi, Woodwick sem pa lani v Konzorciju videla…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Woodwick – mislim, da Mladinska knjiga in Čas za kavo (oboje v centru LJ; ne vem, ali so v Čas za kavo vedno na voljo)

Yankee Candle – 1001dar, “stojnice” v nakupovalnih središčih in pa trgovina, ki ima ogromno Yankee Candle sveč v centru Ljubljane, Nazorjeva ulica 6

nova
Uredništvo priporoča

Woodwick – mislim, da Mladinska knjiga in Čas za kavo (oboje v centru LJ; ne vem, ali so v Čas za kavo vedno na voljo)

Yankee Candle – 1001dar, “stojnice” v nakupovalnih središčih in pa trgovina, ki ima ogromno Yankee Candle sveč v centru Ljubljane, Nazorjeva ulica 6

Hvala!

Je kakšna posebna, ki jo priporočate?

Najprej nabavi čajne svečke in/ali votivne svečke, ki so cenejše, da ugotoviš kateri vonj ti je všeč. Sicer je taka močna vonjava Autumn Pearl, ali pa bolj božično-zimska Icy Blue Spruce.

^Ja, saj kakšno sem že, samo sem želela tudi vaša mnenja:)

Hvala!

Pri izgorevanju teh sveč se v zrak sprošča ogromno škodljivih snovi. Mi jih ne uporabljamo, imam difuzor in naravna olja ter z njimi odišavim prostor.

Pri izgorevanju teh sveč se v zrak sprošča ogromno škodljivih snovi. Mi jih ne uporabljamo, imam difuzor in naravna olja ter z njimi odišavim prostor.

Pri izgorevanju teh sveč se v zrak sprošča ogromno škodljivih snovi. Mi jih ne uporabljamo, imam difuzor in naravna olja ter z njimi odišavim prostor.

Prostor lepo odišavijo dišeče sveče iz Ikeje.
Prav dišeče sveče so močan povzročitelj raka, tako da delam na tem, da jih v kratkem vse odstranim iz polic, kopalnice…

Zadnjič v bauhausu tam pri rožah me je hči nahecala za neke dišeče voske. Izgledajo ko npr. list ene rože ali takšna mini mila 🙂 Prodajajo na kos, cena je mislim da okrog 30 centov na enega. Ko je doma prižgala na izparilniku nam je dišalo dobesedno celo stanovanje poleg njene sobe. Bolj kot vsaka dišeča sveča do sedaj, vključno z yankee itd. Ima skoraj premočen vonj. Ni pa verjetno najbolj zdravo za vsak dan

Hvala za vse predloge. Zdaj sem vzela eno Woodwick v MK in dobro diši:) Ob priliki pogledam še za voske v Bauhaus.

S svečami in indijskimi dišečimi palčkami sem imel preveč dela. (pospravljanje, ne smeš pozabt na njih ko greš od doma, itd).
Za odišavljenje prostora uporabljam sedaj difuzor (https://www.mimovrste.com/dizuzorji/taotronics-oljni-difuzor-tt-ad004-kava)
v kombinaciji z eteričnimi olji iz DM-a. Zakon stvar…. sveče se sam skrijejo.
Zadeva ima nastavljiv ali izklopljiv lightshow, nežno vlaži da ni preveč suh zrak kar sede zdej ko radiatorji kurijo… diši pa kukr hočeš… kero olje pač zliješ not. 🙂

New Report

Close