Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek GLUPI ste, če hodite v službo!

GLUPI ste, če hodite v službo!

Ko takole gledam ljudi, ki vsak dan hodijo v službo, si rečem: kako zaboga se vam da???
V življenju je toliko lepših stvari za počet, kot pa nonstop hoditi v službo:

Lahko potuješ, raziskuješ in odkrivaš nove dežele in kulture, sončne zahode na drugem koncu sveta, se udejstvuješ v športnih podvigih, si privoščiš realno nočno življenje, konec koncev pa se tudi miselno lahko posvetiš samemu sebi, svojemu pravemu jazu in se počutiš svobodnega. Človek, ki je neodvisen in nihče ti ne ukazuje!

Mene je oče že kot otroka učil, da so standardne službe za propalice in me je naučil denar investirati tako, da take službe ne potrebujem.

Začnite tudi vi razmišljati v tej smeri in se mi pridružite v čudovitem življenju!! Tudi ženske dobrodošle, všeč so mi svetlejša, spogledljiva dekleta.

Nekaj mi ni jasno, od kje pa tebi potem denar, a je bogati očka prispeval?

Mene pa delo tudi veseli, sicer še vedno hodim, ker moram, ampak ja, me veseli za razliko od tistih, ki s polno ritjo ne delate nič!!!!

svinje pokvarjene prevzetniške!!! da vas ni sram bogataši zarukani!!! na koncu vam bo vse odvzeto!!!

si prav predstavljam avtorja, kako ves zanemarsjen cele dneve leži, se praska po jajcih in bulji v prazno

veličasten lajf res

Tako je!!!! Vsako delo je totalna izguba časa in ljudje bi morali iti na ulice protestirati toliko časa dokler ne bi vsak od nas dobil 1000€ utdja na mesec, denarja imamo več kot dovolj in bi potem vsak odločal kaj bo počel. Ali je svoboden kot ptička in lenari ali pa gre v službo in zasluži še dodatnik par jurjev.

kaj vam pa ni jasno da tako pišete sama sem delala celo življenje sem v penziji in ne predstavljam si da ne bi delala veliko sem doživela skozi delovno dobo in ne bi zamenjala na koncu se veliko naučiš in imaš slabe in dobre trenutke vedno so me spoštovali in meni je bilo to najbolj važno da me spoštujejo in še vedno se srečamo s sodelavci in se spominjamo komeradskih časov

Tako je!!!! Vsako delo je totalna izguba časa in ljudje bi morali iti na ulice protestirati toliko časa dokler ne bi vsak od nas dobil 1000€ utdja na mesec, denarja imamo več kot dovolj in bi potem vsak odločal kaj bo počel. Ali je svoboden kot ptička in lenari ali pa gre v službo in zasluži še dodatnik par jurjev.
[/quote]

Jaz sem za, kdaj gremo?

a tako si me predstavljaš? 🙂 zanimivo …

Od kje pa ti denar??? Komu kradeš??

Jaz sovražim svojo službo, takoj dam odpoved

Oh, meni pa ob pogledu na kovčke in reklame za potovanja postane kar slabo. Se vam ljubi stalno pakirat, vlačit tiste kufre s seboj, se svaljkati na letališčih, taksijih, vlakih itd., spati po hotelih, se gužvati na ogledih,…. in vse to za kaj? Da ugotoviš, kako je trava tudi na kitajskem zelene barve in da sonce zahaja tudi na Malti? Ma hvala lepa. Briga mene, kakšno kulturo imajo v nekje na drugem koncu planeta. Kaj mi bo? Imam službo, ki mi je všeč in mi ni noben problem vsako jutro it na delo. Športam in žuram lahko kljub službi. Da bi pa 24 ur na dan razmišljala o sebi in svojemu jazu…… lepo te prosim, saj se mi zmeša. Dooolgčas.

haha kako boš pa pol živel?

daj dnar pa neham 😀

Tko bom rekla. Potovanja mi ne dišijo, preveč časa pa tudi ne maram da zabušm, tako da ne vem kaj bi imela od tega da bi bila vedno med 4imi stenami doma, verjetno bi me hitro v begne peljali hehe

Men je pa v službi tko fajn, prav sprostim se. Sem pač glupa 🙂

Aja kaj pa delaš

koga briga če si v penziji v komunizmu itak niste nič delali si ne zaslužite penzije

koga briga če si v penziji v komunizmu itak niste nič delali si ne zaslužite penzije
[/quote]

V komunizmu so naredili vse, da imaš ti danes kaj prodajati tujcem. Budalo eno!

Ne predstavljam si, da ne bi hodil v sluzbo. Brezdelje je fino za tisti cas dopusta, pa potem prvi teden sluzbe je malo krizice, potem je pa spet vse v najlepsem redu. 🙂


Ja lej. Eni mormo hodt v sluzbo, zato da lahko take riti kot jih opisujes zgoraj uzivate. Ce ne bi noben delu bi ti lahk kr doma ostal in obdelval svoj vrticek in gojil govedo da bi meu kej za jest. Zveu bi pa v jami al pa v najboljsem primeru v kaki brunarici.

Da Avstrija zaostruje nadzor za meji s Slovenijo

Oh, meni pa ob pogledu na kovčke in reklame za potovanja postane kar slabo. Se vam ljubi stalno pakirat, vlačit tiste kufre s seboj, se svaljkati na letališčih, taksijih, vlakih itd., spati po hotelih, se gužvati na ogledih,…. in vse to za kaj? Da ugotoviš, kako je trava tudi na kitajskem zelene barve in da sonce zahaja tudi na Malti? Ma hvala lepa. Briga mene, kakšno kulturo imajo v nekje na drugem koncu planeta. Kaj mi bo? Imam službo, ki mi je všeč in mi ni noben problem vsako jutro it na delo. Športam in žuram lahko kljub službi. Da bi pa 24 ur na dan razmišljala o sebi in svojemu jazu…… lepo te prosim, saj se mi zmeša. Dooolgčas.
[/quote]
Eni pa hodmo v sluzbo, sportamo in zuramo in potujemo in se marskej zraven. In definitivno na potovanjih ne gledamo trave in sonca. Kultura me osebno sicer ne zanima prevec ampak na splosno je v tujini folk bl kulturen kot kle na monu. Se super odpocijes stran od neumnosti ki jih bereš in glupih ljudi k jih gledaš vsak dan.

jaz se vozim.


Ja lej. Eni mormo hodt v sluzbo, zato da lahko take riti kot jih opisujes zgoraj uzivate. Ce ne bi noben delu bi ti lahk kr doma ostal in obdelval svoj vrticek in gojil govedo da bi meu kej za jest. Zveu bi pa v jami al pa v najboljsem primeru v kaki brunarici.
[/quote]

Nikoli nikoli ne bi podpiral takih lenih budal, kot si ti! Govorim avtorju, se razume. Taki lenuhi bi morali v geto.

New Report

Close