Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek He He, evo dokazi

He He, evo dokazi

https://www.24ur.com/novice/slovenija/zenske-so-boljse-voznice-od-moskih.html

sanja svinja kukuruz……

sanja svinja kukuruz……
[/quote]

Ti kar sanjaj, vse črno na belem.

nova
Uredništvo priporoča

Ti kar sanjaj, vse črno na belem.
[/quote]

Nekaj je teorija, drugo je pa praksa videna dnevno na naših cestah.
No, moja neumnost, da tebi razlagam o praksi in razumu.

Nekaj je teorija, drugo je pa praksa videna dnevno na naših cestah.
No, moja neumnost, da tebi razlagam o praksi in razumu.
[/quote]

A pa članek si prebral? Kot je videti, ne.
Kar tumbaš po svoje na slepo, tako kot voziš.

Nekaj je teorija, drugo je pa praksa videna dnevno na naših cestah.
No, moja neumnost, da tebi razlagam o praksi in razumu.
[/quote]
torej hočeš reči, da ni res, da večino prometnih s smrtnim izidom povzročijo moški na primer?
so jih preimenovali za črno kroniko?

A pa članek si prebral? Kot je videti, ne.
Kar tumbaš po svoje na slepo, tako kot voziš.
[/quote]

Ga ni potrebno. Ko ti podaš link in komentiraš, vemo da je to blesarija in se bomo spet nasmejali tvojim komentarjem in mišljenjem.
V glavnem, da ne zaideva; ženska ima motoriko za vožnjo z vozili razvito ravno toliko, kot imajo nigerji razvite delovne navade.

Ga ni potrebno. Ko ti podaš link in komentiraš, vemo da je to blesarija in se bomo spet nasmejali tvojim komentarjem in mišljenjem.
V glavnem, da ne zaideva; ženska ima motoriko za vožnjo z vozili razvito ravno toliko, kot imajo nigerji razvite delovne navade.
[/quote]

replika sedaj pa si jih zadela naravnost na sredo glavice in tega ti ne bodo odpustili.
Sploh ne vem, če je varno take teme lepiti sem gor, ker bodo na poti iz službe čisto podivjali, ko se bodo hoteli dokazovati s svojimi škatlami.

Ga ni potrebno. Ko ti podaš link in komentiraš, vemo da je to blesarija in se bomo spet nasmejali tvojim komentarjem in mišljenjem.
V glavnem, da ne zaideva; ženska ima motoriko za vožnjo z vozili razvito ravno toliko, kot imajo nigerji razvite delovne navade.
[/quote]

Pa jasno, zakaj bi upošteval dejstva, ko se pa ne ujemajo s tvojim mnenjem?

replika sedaj pa si jih zadela naravnost na sredo glavice in tega ti ne bodo odpustili.
Sploh ne vem, če je varno take teme lepiti sem gor, ker bodo na poti iz službe čisto podivjali, ko se bodo hoteli dokazovati s svojimi škatlami.
[/quote]

Hehe, kot vidiš, se je že začelo. Zdaj sem jaz kriva, da moški ne znajo vozit :)))))


torej hočeš reči, da ni res, da večino prometnih s smrtnim izidom povzročijo moški na primer?
so jih preimenovali za črno kroniko?
[/quote]

Ne, jaz nočem nič reči. Povem, kdo od spolov je pač boljši voznik.
Novodobnih metroseksualcev – brezjajčnikov nisem zraven upošteval.

Ne, jaz nočem nič reči. Povem, kdo od spolov je pač boljši voznik.
Novodobnih metroseksualcev – brezjajčnikov nisem zraven upošteval.
[/quote]

a ti si kot Pavle Rupar, najprej narediš pregled mednožja in potem odločiš kdo je pravi dec in kdo ne?

Joj kako vas dejstva bolijo:)

Da so zavarovalnice v UK nudile nižje premije ženskam ( to je bilo sicer odpravljena z direktivo EU zaradi ” diakriminacije:) in da ženske se zdaj plačujejo nižje premije
Da povzročijo 5 x manj nesreč
Itd

https://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/driving-men-women-better-study-uk-a8512706.html

Pa jasno, zakaj bi upošteval dejstva, ko se pa ne ujemajo s tvojim mnenjem?
[/quote]

Tvoja dejstva so dometa 3 metrov uporabnega gibanja okol šporheta. Seveda s predpostavko, da znaš kaj skuha.
Moje mnenje temelji na preteklih izkušnjah in opazovanju. Ponavljam, novodobnih metroseksualcev – brezjajčnikov nisem zraven upošteval.

a ti si kot Pavle Rupar, najprej narediš pregled mednožja in potem odločiš kdo je pravi dec in kdo ne?
[/quote]

Očitno ti ga je pregledal, če ga poznaš po imenu in priimku in veš kaj počne.

Tvoja dejstva so dometa 3 metrov uporabnega gibanja okol šporheta. Seveda s predpostavko, da znaš kaj skuha.
Moje mnenje temelji na preteklih izkušnjah in opazovanju. Ponavljam, novodobnih metroseksualcev – brezjajčnikov nisem zraven upošteval.
[/quote]

Dejstev pa tudi ne.
Kaj te briga a ne, kaj tam eni brezjajčniki zbirajo podatke in delajo raziskave, ti veš vse veliko bolje.
(Moj domet pa tebe ne briga, nimaš dovolj dometa za to. )

replika sedaj pa si jih zadela naravnost na sredo glavice in tega ti ne bodo odpustili.
Sploh ne vem, če je varno take teme lepiti sem gor, ker bodo na poti iz službe čisto podivjali, ko se bodo hoteli dokazovati s svojimi škatlami.
[/quote]
res je ja, tako izgleda. In trdim, da je prav ta njihova napihnjenost in mišljenje da so nekaj več kot vozniki in da se njim pač že nič ne more zgoditi potem tudi vzrok za veliko večino nesreč. kar je nevarno. Ko se pa skantajo potem so pa tragične zgodbe, ubogi tisti, ki so soudeleženi pri tej njihvi naduvanosti. Mal prizemljenosti bi bilo na mestu, pa ne zaradi tekmovanja med spoloma, ampak zaradi varnosti vseh nas na cesti, kjer je nujno,da smo vsi prizemljeni in odgovorni vozniki brez napuha in občutka večvrednosti nad komerkoli ali čimerkoli.

Spol ni pomemben. Pomembna je trezna glava, izkušnje. Zame je dober voznik tisti, ki vozi po pravilih, z glavo in defenzivno, skratka oseba, ki je osebnostno zrela in se zaveda, da ni sama na cesti in da se zna prilagodit na dane razmere.

Koga je več? Petelinov ali kur? A je važno, dovolj je eden/ena, pa si konzerva.

Potem pa pojdi v UK živet.
Bo imela Slovenija eno nepof…. feministko manj, UK pa enga napol dedca več.

a ti si kot Pavle Rupar, najprej narediš pregled mednožja in potem odločiš kdo je pravi dec in kdo ne?
[/quote]

Oh prosim, dejansko predpostavljaš, da jo je že videl?

le zakaj so potem ženske sovoznice v avtih z vinjenimi vozniki … aja, ne vozijo one

kaj a to imate avte kot v avtošoli, tudi sopotniki lahko šofirajo?
al kaj hočeš povedati v svoj neumen zagovor?
Namesto, da iz pete vlečeš izgovor, se raje zamisli in začni odgovorno voziti.

[img]https://i.ibb.co/QM5t13s/prijava.png[/img]

Ni neka nova stvar. Dejstvo je, da so ženske dokazano boljše voznice. Hipnost predvidevanja je na bistveno višji ravni. Pri moškem pa je na višji ravni hipnost reagiranja. Ampak ker do nesreč večinoma pripelje nepredvidevanje in ne hipnost reakcije, torej… So pač boljše.

Mogoče za tiste, ki ni dovolj razumeljivo.
Pelješ se po ravni cesti, po neposeljeni pokrajini. V daljavi vidiš znak, da se bliža križišče, ti veš da greš naravnosti, veš pa da se na to križišče vključita dve cesti, ki imata obe stop znak. Torej si na prednostni. Na levi in desni je koruza. Torej ne vidiš vozila, ki se bo v daljavi približal križišču. Kot moški, držiš nogo na gasu, vedoč, da si na prednostni.
Ženska bo avtomatsko hitrost prilagodila, ker PREDVIDEVA, DA je lahko kakšen norec ki bo s stranske spregledal stop znak, ali pa zaradi koruze ne bo pravočasno videl avtomobila in se znašel na sredi križišča.
Torej. Zaradi ženske, ki bo bistveno zmanjšala hitrost se prometna najbrž sploh ne bo zgodila, ker – ali jo bo tisti avto hitreje opazil, ali pa se bo utegnila rešiti in zapeljala v koruzo.
Moški, če se mu znajde avto, ki spregleda stop znak, bo sicer v reakciji dokaj hitro reagiral, vendar zaradi nepredvidevanja bo njegova hipna reakcija skoraj verjetno neuspešna.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Eh, samo res.

New Report

Close