Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Enga sem naučil reda!!

Enga sem naučil reda!!

Vsako jutro ti vozi za ritjo….prehiteva po lokalni cesti z unim starim pasatom v 5 brzini tako da ves čas izsiljuje.. Tista kripa tako mastno in črno kadi da ne verjamem da je šla skozi tehnični …..to dan za dnem. Mah težak pacijent!!

Prejšni teden mi je počil film…v eni vasi otroci čakajo na prehodu za pešče da bi šli čez….seveda nihče ne ustavi….pač pa jaz počasi zmanjšujem hitrost da bodo lahko otroci šli čez prehod…

Temu bebcu se posveti kaj nameravam…in ej, klapa moja, se me začne lotit prehitavati SREDI VASI 20metrov do prehoda….ko so se otroci opogumili in začeli hodit čez cesto(pač so ocenili da imam namen se ustavit). Začnem divje trobit tem otrokom da so se ustavili na cestišču…ker tisti idijot ni imel namena ustavit, enega glih da ni oplazil… Odrvim za njim v mesto…in ga dobim še na parkirišču (toliko o tem, koliko je profitiral). Ga vprašam, če ve kaj je naredil…je rekel da se z mano nima kaj menit in da naj raje jaz gledam kako vozim. In še nekaj grozi…

Dva dni nazaj pa JE PRIŠEL PORAČUN…zjutraj se zliva dež k pr norcih….tema ku u rogu…kmalu opazim kako se mi je nalimal na odbijač in mi vozi tik za “ritjo”…

V daljavi opazim temno gmoto na cestišču in in domnevam da se je zaradi obilice dežja utrgala skala in obležala na cestišču….malo pospešim proti oviri in mu “pokrijem” pogled naprej….on seveda divje pospeši za mano…

…z sunkovitim manevrom desno-levo obvozim skalo v velikosti zaboja za pivo….oni za mano niti na zavoro ni stopil ko se je zaklofal v to skalo….

Nismo mi klapa tvoja.

V kakih rovtih si ti doma da imate skale po cestah.

nova
Uredništvo priporoča

Prav mu je. Raje skala kot pa da kakega pešča sname na cesti.

Ne vem kdo je večji pacient. Najbrž ti.


………………posla z intelektualnim ciganom……………………….

…ker ustavljam na prehodih za pešce?? Verjetno nimaš otrok (le kako jih boš imel) in sploh ne veš kako se počutim jaz ko vidim norca ki prehiteva čez prehod za pešce ravno v trenutku ko otroci stečejo čez prehod.

Dobr si ga.

…ker ustavljam na prehodih za pešce?? Verjetno nimaš otrok (le kako jih boš imel) in sploh ne veš kako se počutim jaz ko vidim norca ki prehiteva čez prehod za pešce ravno v trenutku ko otroci stečejo čez prehod.
[/quote]

En tak norec se mi je zalepil za rit, v naselju. Jaz peljem 50 in čez cesto gre mačka, zavira, tip pa na gas, mimo mene s polnim šusom (krepko nad 50) in povozi ubogo mačko. Niti pogledal ni kaj je naredil, čeprav mu je en delček avta odletel stran, enka plastika.
Uboga mačka se je en čas mučila in mi potem v rokah izdihnila.
Tip bi ravno tako lahko povozil otroka.

En tak norec se mi je zalepil za rit, v naselju. Jaz peljem 50 in čez cesto gre mačka, zavira, tip pa na gas, mimo mene s polnim šusom (krepko nad 50) in povozi ubogo mačko. Niti pogledal ni kaj je naredil, čeprav mu je en delček avta odletel stran, enka plastika.
Uboga mačka se je en čas mučila in mi potem v rokah izdihnila.
Tip bi ravno tako lahko povozil otroka.
[/quote]

Ja, res je. Jih je preveč.
Enemu sem se postavla nastran, da ni zgazil pešcev, je moral ustavit. Potem pa ven in ga na gobec.
Pa še zahvalil se mi je.

prav si naredil kretene sam pobit


Kdaj si pa ti kupil vozniško…??

Kakšen avto pa zdej vozi? spet dizelaša, je bla totalka??

Po moje je bila totalka…ko je zašvasal u tisto skalo so luči čudno posvetile….vsaka zase, in tud ko sem se vračal iz šihta je bilo na cestišču še vedno opazit un absorbirno sredstvo za olje….

Ja, res je. Jih je preveč.
Enemu sem se postavla nastran, da ni zgazil pešcev, je moral ustavit. Potem pa ven in ga na gobec.
Pa še zahvalil se mi je.
[/quote]seveda se ti je zahvalil, če si ga kot muha oplazila in ga z lahnim vetrcem osvežila.

Carlos, ok si ga mel dost, zasluzu si je marsikaj, saaaam, da bi pa zletel kam… a bi se pocutu tko ko uni vcer u corsi?
Vcas ugotovis, da nisi na mestu, da druge kaznujes. Zapises cifro, posnames, posljes. Magari objavis na kakem portalu, posljes kakem udarnem cajtngu, ne pa da spilas razsodnika. No, jst bi neki od tega, pa k mas zagotov kakega modrega prjatla, se njemu mal ob enmu kozarcku in suhomesnatnem izdelku pojamras.

Maš otroke??

Začetek zgodb me je spreletel, a konec zgodbe prav tako.
Tud jas bi najraje zavila vrat nekulturnim voznikom, divjakom, ki odvzamejo življnje.
Toda v tej zgodbi ste se prav tako šli močnejši od močnejšega.
Ne odobravam vračanja na cesti.
Samo pomislim, kaj pa, če je bil otrok v avtu tega divjaka?
Pa kakšna mama, ki jo je mimogrede pobral v mestu na poti domov?

Obstajajo drugi načini nekomu povedati, da na cesti nismo sami.

Začetek zgodb me je spreletel, a konec zgodbe prav tako.
Tud jas bi najraje zavila vrat nekulturnim voznikom, divjakom, ki odvzamejo življnje.
Toda v tej zgodbi ste se prav tako šli močnejši od močnejšega.
Ne odobravam vračanja na cesti.
Samo pomislim, kaj pa, če je bil otrok v avtu tega divjaka?
Pa kakšna mama, ki jo je mimogrede pobral v mestu na poti domov?

Obstajajo drugi načini nekomu povedati, da na cesti nismo sami.
[/quote]

Bi se kdaj spravila v divje prehitevanje in izsiljevanje po cesti z otrokom v avtu??

Maš otroke??
[/quote]

Jaz jih imam in verjetno tudi zato vedno zelo, zelo pazim pred ustavljanjem pred prehodi za pešce. Če zgleda, da me bo tisti od zadaj poskušal prehiteti, pa vidim, da se je otrok že odpravil čez cesto, se pač postavim bolj proti sredini ceste in ustavim, da ne more mimo. Kakšen nori, pa naj, tudi prav. Ne izvajam pa nikoli, prav nikoli kakšnih manevrov, ki bi lahko kogarkoli na cesti spravili v nevarnost, si ne jemljem te pravice in se ne spuščam na ta nivo.

Bi se kdaj spravila v divje prehitevanje in izsiljevanje po cesti z otrokom v avtu??
[/quote]Zakaj meni to vprašanje?
Vi omenjate norca, ki je prehiteval proti prehodu za pešce.
Norci pa to počno tudi z otroki v avtu. Ali celo s sopotniki.

Ne odobravam vračanja na cesti.

Maš otroke??
[/quote]
Mam ja. In tocn tkole sem tud jst ze piskala, ko sem ustavila in me je i.diot zadaj sel prehitevat. Sam, obracunavala pa jaz ne bom, nisem postavljena zato. Niti ne bom nekoga zaradi cesarkoli spravljala v nevarnost. Jaz se ob tem pac ne ppcutim dobro, privoscljivo, teb se pac fajn zdi, meni bi se zdelo grozno, da bi se dec ubil, pustil kake male otroke za sabo. Sem pa otroke vedno ucila, da ne glede na to, da avto ustavi, naj se se vedno sproti prepricajo, ce je varno iti cez.

Začetek zgodb me je spreletel, a konec zgodbe prav tako.
Tud jas bi najraje zavila vrat nekulturnim voznikom, divjakom, ki odvzamejo življnje.
Toda v tej zgodbi ste se prav tako šli močnejši od močnejšega.
Ne odobravam vračanja na cesti.
Samo pomislim, kaj pa, če je bil otrok v avtu tega divjaka?
Pa kakšna mama, ki jo je mimogrede pobral v mestu na poti domov?

Obstajajo drugi načini nekomu povedati, da na cesti nismo sami.
[/quote]Pišete, da je v deževni noči…se vam prilimal na rit.
Kako ste vedeli, da v avtu ni sam? Morebiti ima sopotnika otroka, ne svojega ali koga, ki ga pelje domov, a se vseeno gre divjaka.

Zdaj si pa zamisli, da tisto ne bi bila skala, ampak npr. onemogel človek.
Ja, res si težki frajer.

Zamisli si da jaz ne bi besno trobil otrokom in se ti ne bi ustavili…temveč bi jih ta norc kukr keglje zbil na prehodu za pešče!!

New Report

Close