Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o Bandi di Lupi?

Kaj si mislite o Bandi di Lupi?

Danes se bomo pogovarjali o Bandi di Lupi.

Torej kaj si mislite o njem.

Men se zdi v redu in s srcem na pravem mestu.

V redu.
Zna biti celo pronicljiv in duhovit, kar je itak igla v senu na tem forumu.

Bi bila morda natančnejša glede igle.
Lesena igla, kovinska igla ali iz kakšnega drugega materiala?

nova
Uredništvo priporoča

Moje srce se napolni z materinsko ljubeznijo, ko zagledam njegov nick. :-))

brez dvoma socialno spreten v virtualnem svetu, včasih se preveč zaganja

Jaz si pa mislim, pa kdo zaboga je ta Moničan, ali karkoli že je … da si izbere nekoga in ga da na “steber”, da bomo o “izbrancu” razpravljali?
Pa koliko si ti staro dete?
12 let?
PP, NOM, MOM?

Glede na to, da je temo odprl Moničan in dal celo dober uvodni post, mislim, da tema ni tako zelo problematična. Če bi temo odprl multinik ali kakšen registriranec z znanimi destruktivnimi nagnjenji, bi bilo pa krepko za razmisliti oziroma bi bilo pametno v temi ne sodelovati.

Bi bila morda natančnejša glede igle.
Lesena igla, kovinska igla ali iz kakšnega drugega materiala?
[/quote]

Jeklena. Kot mora igla bit.

Fantic 1a :)) simpaticen mlad fant,napram starim zagovedanim drkadzijam je pravi soncek kot bi rekle mamice majhnih otrok

meni je tudi všeč kot forumaš.
ne odstopa, zagovarja svoje stališče, žaljivosti še nisem zasledila…
evo, dva smo že potrdili ☻

Jaz pa mislim, da ima rad živali, sploh kužke.

Tebi malo dolgčas?

Imena ne razumem in bi ga ob tej priliki lahko razložil, sicer pa v redu poba, desc, ali ata, whatever. Nekonflikten, z lastnim mnenjem, pa všeč mi je, ker ponavadi argumentira svoja stališča. Na nivoju v glavnem, brez žalitev in nerganja. Vsaj kar sem sam zasledil. Respect!

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Po moje se je zatipkal pri registraciji in je mislil na nik Banda TE lupi…, hehe, drugač pa.., odličen zajebant, istočasno je pa tud realen, ta bi pasal na radio gaga, ko ata na mamo… odlična energija za leta katera pravi, da ima…

Se mi zdi, da je dečko preveč tehnično orientiran, potem pa bi vse na nivoju glave in razuma razglabljal, racionalno, nič pa na “ženskem nivoju” čustev, kjer se ne znajde najbolje, pa še nižji sferi od čustev, kraj, ki bi ga verjetno po svojem antiseptičnem strojniškem izrazoslovju opisal kot “moški hidravlični organ za strast” 🙂 , bi tudi nujno moral zamenjati za mehkejše, milejše, pesniške izrazne oblike, s pisanjem ljubezenskih pisem mladim dekletom, ne pa vse z nekimi integrali, odvodi, konstantami … 🙂

Podžigajo ga pa ravno bolj falusne ženske, bolj dominantne, starejše, kot je Goldfish, Replika, Resnica… Čisto zgrešeno, moral bi gledati za mladimi bejbami, ker ženske se tako postarate, kaj si naj začne s tapkanjem po ramenu in pohvalami od vas “starih bab”? :))) Ne zavajajte mladih fantov! 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Dober pob, ogromen ve, brihten, na ful enih stvari se zastop, edin da vcas v kakem pingpongu mal predolg vztraja. Drgac pa pozitivc.

Po moje se je zatipkal pri registraciji in je mislil na nik Banda TE lupi…, hehe, drugač pa.., odličen zajebant, istočasno je pa tud realen, ta bi pasal na radio gaga, ko ata na mamo… odlična energija za leta katera pravi, da ima…
[/quote]

Čak mau, a on je množina? Banda!😁

Ata na mamo paše dokler si en/a mlajše/ga ne omisli hehe, pol ni več zanimivo…zdej edin če gre za redkost, ki ji pravimo srečna do konca svojih dni.

Prekajen meso dl cajt gvera;)


Ej Matjažko, ti si pa večni “filozofer”. Je, je, je, bodi malo bolj realen in manj “nakladaj”. Veš na MON-u smo tudi osebe, ki nismo končali FDV. Boš moral razumet in svoj pogled prikazati v malo bolj “ljudskem” jeziku. Pa dobro saj znaš, samo za eden do dva nivoja debate se spusti. Bo šlo ???


Ej Matjažko, ti si pa večni “filozofer”. Je, je, je, bodi malo bolj realen in manj “nakladaj”. Veš na MON-u smo tudi osebe, ki nismo končali FDV. Boš moral razumet in svoj pogled prikazati v malo bolj “ljudskem” jeziku. Pa dobro saj znaš, samo za eden do dva nivoja debate se spusti. Bo šlo ???
[/quote]

Glej, že spet ena “mamica”! :-\ Kaj bo on z mamicami, on rabi čustvene in strastne študentke, še posebej iz FDV-ja, ker gre za družboslovke (književnost – leposlovje, psihologinje…), ki lahko omehčajo in uravnovesijo njegov enostranski razumarski protipol “čistega” naravoslovca, izgubljenega v suhoparnem matematičnem svetu številk in enačb.

Saj imate hčerke teh let, tudi gimnazijke so v redu, naj ga ena vaša malo prime v roke, pa mu pokaže čustveno nabit svet strasti, erotike… 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kolk je pa star?

Glej, že spet ena “mamica”! :-\ Kaj bo on z mamicami, on rabi čustvene in strastne študentke, še posebej iz FDV-ja, ker gre za družboslovke (književnost – leposlovje, psihologinje…), ki lahko omehčajo in uravnovesijo njegov enostranski razumarski protipol “čistega” naravoslovca, izgubljenega v suhoparnem matematičnem svetu številk in enačb.

Saj imate hčerke teh let, tudi gimnazijke so v redu, naj ga ena vaša malo prime v roke, pa mu pokaže čustveno nabit svet strasti, erotike… 🙂
[/quote]
Tisti, ki smo končali samo 6.razredov OŠ, ti težko sledimo, dobro vsaj jaz, mogoče drugi razumejo. Kot sem ti napisal že v prejšnjem postu, moral se boš malo “prizemljiti”, vsaj za en do dva nivoja, da te bom vsaj jaz razumel. Morda, bom pa moral iti v 7. in 8. razred OŠ. Pa verjetno tudi to ne bo dovolj. Jasno mi je pa nekaj…če nečesa ne razumeš, vsaj v besedah te nima za kaj skrbeti. Bom pa malo pogledal v slovarju tujk in seveda v slovar slovenskega kjnižnega jezika, ker me to kar si napisal zanima. Ja, morda mi bo v bodoče kaj bolj jasno.

Fant je še mlad.

Zanimivo bi bilo spoznati starše.

Ah, dajte no, saj bom še sladkorno dobil. 😊

Lejte, renčim GRRRRR Buuuuu!!! kok sm žleht. Ne me tok hvalt 😅

Ampak hvala vam vseeno.

Si vis pacem, para bellum.

Super dečko, za te peljat domov.

Jaz sem mu že včeraj napisala, da je naredil lep vtis name. Všeč mi je, ker je prijazen in ni žaljiv.
To, da je tehnični (naravoslovni) tip, se mi kar zdi. Jaz sem pa bolj družboslovno usmerjena.

Ampak sem prepričana, da bi že našla kakšno skupno zanimivo temo.😎

New Report

Close