Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V tem trenutku močno razmišljam o samomoru

V tem trenutku močno razmišljam o samomoru

Imam polno tablet pomirjeval, ne vidim več nobenega smisla.

Sej smisla ni. Nihče od nas nima ravno smisla. Imamo vsak svoje načrte. Naprimer jaz bom jutri naredila akvarij. Ker si to od nekdaj želim. Pa rekla sem, da grem hodit za pol ure po mestu. Ali po gozdu. Pa avto bom pucala in želim si jest pražen krompir.
Če je hudo, pojdi na eki. Pomaga. Bila tam. Ti si bil kdaj?

črne misli

nova
Uredništvo priporoča

svetle misli

Rabis pogovor?

V centru vašega srca…
kjer ljubezen je doma…
neskončna moč nahaja se…

arbadakarba

kot pri norcih

dežuje zunaj

Ne rabim pogovor, sem trmast kot hudič.

Krasno se počutim in srečen sem.

Kliči sos telefon, to pomaga.
Tvoja težava je posledica številnih stvari, ki so se slučajno poklopile v tem trenutku: pretekli vzorci, trenutno nezdravo telo, trenutni odnosi s soljudmi… vse se da rešiti na način, da boš spet enkrat radosten, sproščen, miren in ljubljen.
Če narediš kako neumnost, bodo trpeli vsi bližnji, tisti, za katere se včasih zdi, da jim ni mar zate, pa jim je. Le v svoje težave so zagledani in ne vidijo tvojih.. Telefon in sos telefon torej! Srečno!

tu tu tu

sos telefon

Srečno

Lepo si napisala. Iskreno. ❤

Ne iti nikamor. Pridi nazaj in napiši kaj te moti. Razpiši se. Tukaj gor je veliko ljudi, ki ti bo iskreno prisluhnilo. Ne se podcenjevati, imaš dovolj moči v sebi, da pregrizeš skozi to krizo.

Jaz tako živim že 20 let. Ne vidim smisla. Hudo je.
Vsako jutro, ko se zbudim, me je groza, ker je še en dan pred mano, ki ga moram preživeti.
Ne vežem se na nikogar. Ne zbiram materialnih stvari.
To ni življenje. To je vegetiranje.

Ko preberem, da nekdo že 20 let živi brez smisla in z mislimi na konec življenja… To je pa res grozno. Tudi meni je bilo v življenju zelo hudo, zelo zelo. Ampak sem se iz tega izkopala in cenim to obdobje, ker me je oblikovalo kot školjka oblikuje kamen v biser. To so obdobja, ki so potrebna, da postanemo boljši, pa če se še tako neumno sliši.
Potrebujte pogovor in pomoč. Za pogovor so lahko ljudje tukaj na forumu ali na sos telefonih, pomoč pa lahko dobite pri zdravniku, jaz sem jo npr. v cerkvi in priporočam tudi drugim, da je to lahko najbolj pozitivna stvar, ki vam res obrne življenje na (pozitivno) glavo. V glavnem , če človek išče pomoč, naleti nanjo. Jaz sem molila in izmolila.

V globini vašega srca neskončno čista sreča je doma…

drug drugega programiramo

Avtor, neskončno rada te imam.


Zakaj pa moraš preživeti ?
Kdo ti je povedal, da moraš trpeti ?
V prisili res ni nobenega smisla.


Zakaj pa moraš preživeti ?
Kdo ti je povedal, da moraš trpeti ?
V prisili res ni nobenega smisla.
[/quote]

Robi, lahko tebi kako pomagamo? 🙂

Robi, lahko tebi kako pomagamo? 🙂
[/quote]
Seveda. Samo še svoj TRR objavim, pa lahko začnete nakazovati. 🙂


Seveda. Samo še svoj TRR objavim, pa lahko začnete nakazovati. 🙂
[/quote]

Naš Kris no. 2 :). Boš novi slovenski junak! 🙂

New Report

Close