Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stiri urna zaposlitev ali pa zaposlitev preko javnih del

Stiri urna zaposlitev ali pa zaposlitev preko javnih del

Caka me zame osebno tezka odlocitev. Lahko izberem stiri urno zaposlitev ali pa zaposlitev preko javnih del pri cisto drugem delodajalcu…seveda pomankljivost javnega dela je ta, da bi trajala samo eno leto in potem se pri tem delodajalcu vec ne bi mogel, ko se konca pogodba naprej zaposliti…pri tem drugem delodajalcu, ki mi ponuja stiri urni delovnik, pa sklenem lahko pogodbo za 3mesece in po treh mesecih spet tako naprej ce se bomo razumeli, ampak minus je ta da zasluzim polovico manj kot pri javnih delih…res pa je da imam pri tem, ki mi ponuja stiri ure vec moznosti za mojo prihodnost glede dela, ni pa cisto sigurno, ker tudi tukaj obstaja moznost zavrnitve, on me pa ne more preko javnih del zaposliti zaradi razlogov ki se mi jih sedaj ne da pisat …kaj mi predlagate?

Tisto za 4 ure če zaradi manj denarja ne bi bil ogrožen. Voznik, zakaj ne greš vozit kaj?

Pri javnih delih boš zaposlen samo do konca tega leta oz do konca decembra. Potem gre razpis za to isto delovno mesto ponovno ven (javna dela trajajo od januarja do decembra) kjer pa ni nujno, da boš izbran. Tako da če že misliš vzet službo prek javnih del, jo jaz na tvojem mestu ne bi jemala zdaj na koncu leta, ampak čim bližje začetku novega leta oz tam nekje januarja, februarja

New Report

Close