Forum.Over.Net

Starševski čvek

Vas kakšna pesem spominja na lepe trenutke v življenju

Default avatar

Štajerski argo

Mene tale.
Nisva se mogla najesti en drugega. Na obali, samo luna je bila bolj za oblaki. Leta nazaj.

Pa še tale...

Default avatar

Ygjnb

Precej jih je. Taksnih, ki spomnejo na lepe trenutke in tudi taksnih, ki spomnejo na manj lepe.
Default avatar

monmonči

Na otroška leta me spominja pesem - Sem deklica mlada, vesela....... naučila me jo je babi.
Lepi spomini.
Default avatar

Tale je ja

Poleg te pa se kaksna se najde
...
Default avatar

Štajerski argo

misst je napisal/a:
Ah kje. Trajalo je le 5 poletij. :-))
Default avatar

Tale je ja

Ygjnb je napisal/a:
Tud take obstajajo, ceprav pesem mi je sama kot taka zelo vsec, nimam odpora do nje, mi je lepa z lepim besedilom tudi, se je pa vrtela ful v casu, ko se je zgodilo, de je nekdo "sent me away for another one". Non stop sem slisala to pesem v tistem casu res.
Default avatar

Tale je ja

zdaj me je ta tema zintrigirala, spomnila sem se enega komada, ki mi je bil ful dober, ko smo hodili na skupne tripe s kolegicami in kolegi, smo si to ful preverteli v avtu- imela sem ga posnetega na enem cd-ju mešanih koamadov... cdje tiste home made mešano sem stran šuknila- komada pa se zdaj ne spomnim niti izvajalca niti naslova, če bi ga slišala bi takoj vedela da je pravi. So ble pa ženske izvajalke - zdej bom you tube narobe obrnila, ker mi ne bo dalo miru...
če ima kdo kako idejo kako najti komad... čeprav vem,da je tako na slepo mal verjetn
sem pa medtem ko se matram po you tubu naletela še na en dober komad, ki smo ga takrat poslušali tud dosti
Default avatar

nostaIgija

Štajerski argo je napisal/a:

Default avatar

Rok-1

Itak.
Kar nekaj zadev je. Npr:

Pa tole:

... in seveda še ena slo iz novejših časov, ki je bila popularna in skozi na radiu v nekem meni zelo pomembnem času:
Default avatar

Kaj pa obdobje

Tale je ja je napisal/a:

Spice girls, En vogue, TLC, Pussycat Dolls, SaltnPepa, SWV
Default avatar

Ena južna

Uff, jih je kr neki takih, ja. Se dostkrat ko slišm kakšn komad, spomnm na kakšn dogodek ;)
Default avatar

Popay

nepozabno, ko sem prvič šel kot mulc gledat domač rock bend v en lokalni klub za mlade(imel sem tam nekje okol13/14 let), pa je bilo vse ok....., dokler niso hotli zaigrali tega komada, točno ob polnoči...

pred tem so luči ugasnli in, ko so prvi akordi padli, se je začel splošen pretep v nabito polni kao dvorani, hehe.., starejši kolega me je potegnil za roko in rekel....., bejž, bejž..., ko sva ven prišla, je bilo pred klubom že krvavo od pretepačev, saj jih je ene par ležalo na tleh in so se valjali, hehe..

pol kasnej, ko je bilo konc otroštva, se je pa ta ulegel...

Default avatar

MsOlivija

Veliko jih je:) Imam že celo življenje glasbeno podlago:)
Default avatar

Shkl

Tale je ja je napisal/a:
Če imaš vsaj malo posluha in te res muči, poišči aplikacijo v katero lahko za poješ melodijo in ti potem poišče katera pesem je to. Imena se žal ne spomnim, sem pa prepričana, da je celo več kot ena.
Default avatar

ena z obale

Kulturna dediščina, Vasco!

Default avatar

Tale je ja

Kaj pa obdobje je napisal/a:
našlaaaaa :)))
Včeraj sem imela v spominu, da je v refrenu nekaj all, pa love...
Zdajle zjutraj ko sem vstala, si zapojem refren v melodiji, ki se je spomnim samo del "all the love in the world" , napišem v yt, in se je takoj pokazalo The Corrs: All the love in the world.