Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek gostilna za čvek

gostilna za čvek

Dajte mi predlagat kakšno gostilno/restavracijo za večerjo in čvek 4 dam srednjih let, da ni prebučno za klepet, ok za jest in zmerne cene, pa parking rabimo. Lokacija od centra Ljubljane do Črnuč oz. Jarš/BTC-ja.
Recimo ala Piazza na Parmovi, tam smo bile parkrat, pa bi malo menjale lokacijo.

Sputnik na Viču, če imate rade domačo hrano Jakob Franc v Trnovem, blizu na Eipprovi tudi dežela okusov. Za jedi z žara Raubar nasproti Lidla za Bežigradom. Ali pa npr. Picerija Peruzza na Rudniku…
Ne vem, povej kaj jeste?


Testenine, pice, zelenjava, tudi malo mesa … Vič nam je predaleč s poti, tudi Rudnik in Trnovo.

nova
Uredništvo priporoča

V centru gostilnica 5-6 kg, na Starem trgu, vse kar si želite, res odlična hrana. Ampak boste morale avto pustiti na plačljivih parkiriščih.


To poznam, pa ni problem v plačljivem parkirišču ampak ker nobenega ni prav blizu. Pa v center se je treba pripeljat in potem še od parkinga peš.

BTC LJ:

Pivnica Kratochwill, pa cel kup gostilnic je tam naokoli. Če ste bolj classy, potem Argentino, vas dajo za eno bolj mirno mizo, če hočte met mir pa da vas ne bodo zjali, lahko tudi gornji štuk.

V BTCju imaš Di Vino, ki je zelo dobra, cene so pač malo višje, potem imaš Argentino, pa v A hali kitajsko in japonsko, če vam slučajno zadiši tudi to.

Kratochwill v BTCju je podn

Pred leti bi ti rekla Šestica. Sedaj odločno ne.
Včasih je bil dober Kratochwill tukaj pri avtobusni postaji. Ne vem, kako je sedaj.
Kovač v Tomačevem, če ni preveč iz poti.
Pri Gorjancu.

Tiho in prostor za čvekanje žal ne gre najbolje skupaj.

Si vis pacem, para bellum.

Sušimama
Manna
na Lj gradu – tista restavracija na ploščadi znotraj grajskega dvorišča
Ruski car
Picerija Luigi
Gostilna Guliver
Slovenska hiša – Figovec
Azjska restavracija Veliki Hong Kong
Ravbar
FNX
Jurman
Portal
Kitajska zvezda (Litijska)
Picerija Oliva

Sicer izven je pa za preizkusit: Picerija Azur – vam zna biti všeč ambient: prva soba na desno, zgoraj

Iščem tudi sama, za enak namen…če ima kakšna restavracija še separeje se toplo priporočam za info – Lj


Hvala za kup predlogov. O Figovcu sem že razmišljala, je dobro za jest. Kar se pa Hong Konga, Jurmana in Portala tiče, se mi pa zdijo take “industrijske” krmilnice, kolikor sem imela priložnost videt.


Hvala za kup predlogov. O Figovcu sem že razmišljala, je dobro za jest. Kar se pa Hong Konga, Jurmana in Portala tiče, se mi pa zdijo take “industrijske” krmilnice, kolikor sem imela priložnost videt.
[/quote]

So take bolj za na hitro, drži. Je težko najti restavracijo, ki ima mize dovolj narazen.
Npr Soba 102: imajo prijetno vzdušje, a ne prenašam tistega sedenja “za tekočim trakom” ob steni. Pozabi na sproščen pogovor, ker slišiš (in vonjaš) vse do tretje mize levo in desno.
Večina lokalov ob Ljubljanici ima mize in stole tako skupaj, da če te ne butnejo drugi, te njihov natakar.

New Report

Close