Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o Sushiju?

Kaj si mislite o Sushiju?

Razpišite se.

Jaz mislim, da je kadilec.
Drugače pa normalen in dobrega srca.

Meni je kul.

prijazen, vljuden, manjka mu ostrine

nova
Uredništvo priporoča

https://youtu.be/4AwXYNraYic

A ni bila zaradi nehigijene je zaprta Sushi mama? Jabolko ne pade daleč od drevesa?

Preveč sprašuješ, premalo razmišljaš.

Meni tudi.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

En podobno osladen tipček kot Fri. Vsem bi bil rad všečen.

Zapohanec. Sej ti so taki, umirjeni, cool.
https://www.youtube.com/watch?v=L3HQMbQAWRc

Mojega bivšega učenca pa kar pustite na miru, ker bom drugače rezala kremplje, vaše.
Je že fejst dec, kot večina mojih učencev, ki so zrasli v dobre ljud, katere je veselje pogledati. Zanj dam roko v ogenj in se nobeden ne bo preseraval na ta račun.
Sicer mi je ušel iz našega kraja, ko je odšel s trebuhom za kruhom in upam, da se kdaj dobiva na kavici, na naši Detlci.
Ej, fantje in dekleta, lep pozdrav od vaše učitlce, sem ponosna na vas in še vedno se z veseljem spominjam naših skupnih časov.


Kakšna učiteljica? Vejic si nabrala na zalogo še za tri poste. Kremplje porež sebi. Kukuš.

suši!?

še kakšnih 5, 10 registriranih forumašev njegovega kova potrebujemo za normalizacijo MONa.
s takšnimi se pa da debatirat.
moje skromno mnenje. hvala za vaš čas☻

Simpaticen, pa vendar pri njem ne ves pri cem si. Ce bi ga opisala z barvo, bi rekla, da je bez ali siva.

Se strinjam z zvezdno eksplozijo. Prijaznih se manjka, in nekako bi bilo treba histeričnim osebkom preprečiti dostop, pa bi se fino imeli.

Sushi,
[img]https://patch.com/img/cdn/users/2249993/2016/02/raw/20160256cc456250a2f.jpg?width=984[/img]

Meni je super. Pa všeč mi je, ker zna kuhat oziroma tudi napiše kaj o tem.

Zakaj je to pomembno?

Lik je tko… pojavi se na vsake kvatre, večino časa pa kot da ne obstaja.

Si vis pacem, para bellum.

…jaz ga rada berem. Ni nevljuden, je zabaven, ne kritizira, če je tema o kateri kaj ve lepo odgovori. Prirasel mi je še toliko bolj, ko je razlgal kako s eje sam soočil s težavno situacijo v svoji družini. Pa še na sončni strani alp je doma.

Pravzaprav pa….zakaj je to pomembno kaj si mislimo o njemu, mladenič nikomur nič noče, živi svoje življenje in pusti drugim živeti, njehova velika odlika.

Povprečno o.k.


Kakšna učiteljica? Vejic si nabrala na zalogo še za tri poste. Kremplje porež sebi. Kukuš.
[/quote]

Se ne boš nič preseravala, moje fante pr mir pstit! Jest bom pa tvoje kremplne.

O madonca, kako zaščitniško učutelco mamo u našmu kraju…hvala za lepe besede, za kofetek se bova pa zmenila enkrat, ni problema…no, je. Nisi prijavljena in se ne moreva zmenit, ker tkole vsemu širnemu občinstvu na očeh ne bo šlo. Zasebna sporočila so super reč za komuniciranje, drugje me pa itak več ne najdeš. Aja, telefonske in maila ti tudi žal ne morem kar tako pustit, tako da predlagam registracijo, pa bo tudi kavica padla, z veseljem. Pozdravi lepo vse “prfokse”, če maš še isto delovno mesto in okolje, lepo se imej, pa kar pogumno mi piši če želiš.

Drugač pa hvala za temo, Moničan, ne bi bilo treba. Sem, kar sem, enim všeč drugim pač ne, tako to je in tudi vedno bo…Bom pa z zanimanjem spremljal temo, fajn je mnenja prebirat.

Hvala vsem za iskrenost, ne glede na to ali je kritika ali pohvala. Važno, da je iz srca napisano tisto, kar se vam dejansko zdi…to edino šteje.

Objem vsem🤗

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Ta prav gorenc. Pošten in delovn. Pa dobrga srca.
Like.

O madonca, kako zaščitniško učutelco mamo u našmu kraju…hvala za lepe besede, za kofetek se bova pa zmenila enkrat, ni problema…no, je. Nisi prijavljena in se ne moreva zmenit, ker tkole vsemu širnemu občinstvu na očeh ne bo šlo. Zasebna sporočila so super reč za komuniciranje, drugje me pa itak več ne najdeš. Aja, telefonske in maila ti tudi žal ne morem kar tako pustit, tako da predlagam registracijo, pa bo tudi kavica padla, z veseljem. Pozdravi lepo vse “prfokse”, če maš še isto delovno mesto in okolje, lepo se imej, pa kar pogumno mi piši če želiš.

Drugač pa hvala za temo, Moničan, ne bi bilo treba. Sem, kar sem, enim všeč drugim pač ne, tako to je in tudi vedno bo…Bom pa z zanimanjem spremljal temo, fajn je mnenja prebirat.

Hvala vsem za iskrenost, ne glede na to ali je kritika ali pohvala. Važno, da je iz srca napisano tisto, kar se vam dejansko zdi…to edino šteje.

Objem vsem🤗
[/quote]

Eh, enkrat bova rekla dan in približno uro, pa prideš na Detelo, ko boš kje v bližini, pa bo. Kakšno soboto, ko gremo naokrog po opravkih.
Itak me ne boš prepoznal, jaz pa tebe ne, ker si zrasu. Hehe, se mi dogaja, da me vi prej prepoznate. Se slišiva, brez pardona. Želim ti lep vikend.
Naša Košuta je danes že z belo kapco. A Stol tud?
Hvala za pozdrave, ti jih pa tud tam pozdrav vse v onem kotu.
Pri lub’ci na Potokih…, lalala, lalala…

Eh, enkrat bova rekla dan in približno uro, pa prideš na Detelo, ko boš kje v bližini, pa bo. Kakšno soboto, ko gremo naokrog po opravkih.
Itak me ne boš prepoznal, jaz pa tebe ne, ker si zrasu. Hehe, se mi dogaja, da me vi prej prepoznate. Se slišiva, brez pardona. Želim ti lep vikend.
Naša Košuta je danes že z belo kapco. A Stol tud?
Hvala za pozdrave, ti jih pa tud tam pozdrav vse v onem kotu.
Pri lub’ci na Potokih…, lalala, lalala…
[/quote]
Zblojena, napohana. Niti u od učiteljice.


Zblojena, napohana. Niti u od učiteljice.
[/quote]

Dj, traumirej. Moji učenci, vključno s Sušijem, so bili stari od 7 do 9let.
Če veš, približno, koliko jih ima danes, sem loh naduvana po vsem tem času, se mi zdi.
Take fantiče in dekliče gor vzgojit, jim dat dobro osnovo za naprej, se danes le lahko smehljam…
Jih je pa kar nekaj šlo skozi moje roke. Ne le doma.
Sem ponosna nanje. Imam za kaj bit! Duš’ca poje jih gledat take odrasle. Imam en malček zraven pri tem. Hja, to bo šlo z mano v grob. Lahka mi zemljica.

Dj, traumirej. Moji učenci, vključno s Sušijem, so bili stari od 7 do 9let.
Če veš, približno, koliko jih ima danes, sem loh naduvana po vsem tem času, se mi zdi.
Take fantiče in dekliče gor vzgojit, jim dat dobro osnovo za naprej, se danes le lahko smehljam…
Jih je pa kar nekaj šlo skozi moje roke. Ne le doma.
Sem ponosna nanje. Imam za kaj bit! Duš’ca poje jih gledat take odrasle. Imam en malček zraven pri tem. Hja, to bo šlo z mano v grob. Lahka mi zemljica.
[/quote]Zaljubljena si bila tudi v Prešerna med drugim. Kukuš.

New Report

Close