Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kaj si mislite o Sushiju?

Default avatar

Moničan

Razpišite se.

Jaz mislim, da je kadilec.
Drugače pa normalen in dobrega srca.
Default avatar

Jazzzy

prijazen, vljuden, manjka mu ostrine
Default avatar

sam fprašam

A ni bila zaradi nehigijene je zaprta Sushi mama? Jabolko ne pade daleč od drevesa?
Default avatar

Nehigiena

sam fprašam je napisal/a:
Preveč sprašuješ, premalo razmišljaš.
Default avatar

Senza

Replika je napisal/a:
Meni tudi.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

zaznavam podobnost

En podobno osladen tipček kot Fri. Vsem bi bil rad všečen.
Default avatar

fuqač

Zapohanec. Sej ti so taki, umirjeni, cool.
Default avatar

Moje učence kar pustite pri miru

Mojega bivšega učenca pa kar pustite na miru, ker bom drugače rezala kremplje, vaše.
Je že fejst dec, kot večina mojih učencev, ki so zrasli v dobre ljud, katere je veselje pogledati. Zanj dam roko v ogenj in se nobeden ne bo preseraval na ta račun.
Sicer mi je ušel iz našega kraja, ko je odšel s trebuhom za kruhom in upam, da se kdaj dobiva na kavici, na naši Detlci.
Ej, fantje in dekleta, lep pozdrav od vaše učitlce, sem ponosna na vas in še vedno se z veseljem spominjam naših skupnih časov.
Default avatar

krempljasta vejičarka

Moje učence kar pustite pri miru je napisal/a:
Kakšna učiteljica? Vejic si nabrala na zalogo še za tri poste. Kremplje porež sebi. Kukuš.
Default avatar

superr_nova

suši!?

še kakšnih 5, 10 registriranih forumašev njegovega kova potrebujemo za normalizacijo MONa.
s takšnimi se pa da debatirat.
moje skromno mnenje. hvala za vaš čas☻
Default avatar

antilopa

Simpaticen, pa vendar pri njem ne ves pri cem si. Ce bi ga opisala z barvo, bi rekla, da je bez ali siva.
Default avatar

Chocolattt

Se strinjam z zvezdno eksplozijo. Prijaznih se manjka, in nekako bi bilo treba histeričnim osebkom preprečiti dostop, pa bi se fino imeli.

Sushi,
Slika
Default avatar

sushi podushi

Meni je super. Pa všeč mi je, ker zna kuhat oziroma tudi napiše kaj o tem.
Default avatar

Banda di Lupi

Moničan je napisal/a:
Zakaj je to pomembno?

Lik je tko... pojavi se na vsake kvatre, večino časa pa kot da ne obstaja.
No. 1 Douché
Default avatar

meni je všeč

...jaz ga rada berem. Ni nevljuden, je zabaven, ne kritizira, če je tema o kateri kaj ve lepo odgovori. Prirasel mi je še toliko bolj, ko je razlgal kako s eje sam soočil s težavno situacijo v svoji družini. Pa še na sončni strani alp je doma.

Pravzaprav pa....zakaj je to pomembno kaj si mislimo o njemu, mladenič nikomur nič noče, živi svoje življenje in pusti drugim živeti, njehova velika odlika.
Default avatar

zdi se mi

Povprečno o.k.
Default avatar

Moje učence kar pustite pri miru

krempljasta vejičarka je napisal/a:
Se ne boš nič preseravala, moje fante pr mir pstit! Jest bom pa tvoje kremplne.
Default avatar

Sushi

Moje učence kar pustite pri miru je napisal/a:
O madonca, kako zaščitniško učutelco mamo u našmu kraju...hvala za lepe besede, za kofetek se bova pa zmenila enkrat, ni problema...no, je. Nisi prijavljena in se ne moreva zmenit, ker tkole vsemu širnemu občinstvu na očeh ne bo šlo. Zasebna sporočila so super reč za komuniciranje, drugje me pa itak več ne najdeš. Aja, telefonske in maila ti tudi žal ne morem kar tako pustit, tako da predlagam registracijo, pa bo tudi kavica padla, z veseljem. Pozdravi lepo vse "prfokse", če maš še isto delovno mesto in okolje, lepo se imej, pa kar pogumno mi piši če želiš.

Drugač pa hvala za temo, Moničan, ne bi bilo treba. Sem, kar sem, enim všeč drugim pač ne, tako to je in tudi vedno bo...Bom pa z zanimanjem spremljal temo, fajn je mnenja prebirat.

Hvala vsem za iskrenost, ne glede na to ali je kritika ali pohvala. Važno, da je iz srca napisano tisto, kar se vam dejansko zdi...to edino šteje.

Objem vsem🤗
Prekajen meso dl cajt gvera;)