Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ko na lepem nisi vec moz in oce

ko na lepem nisi vec moz in oce

kaj vas je drzalo pokonci, da se niste zlomili?

Kako nehaš biti oče?

Če je otrok še živ, si tudi ti še oče.

nova
Uredništvo priporoča

Kako nehaš biti oče?
[/quote]

Postaneš vikend oče.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Ni cudno, da si postal bivsi. Zahval se Bogu, da je kera sploh gledala taksnega primitivca vec kot eno uro v zivljenju.


a to ti pises?? Kako se pa moski zlomi? Zakaj pa je prislo do tega? Iz ljubga miru ne. Verjetno si bil ze (pre)veckrat opozarjan na nepravilnosti vendar se nisi zelel odzivati. Se motim?

Kaj a to je spet o Moniki?

Tebi ga je kar tvoja mama, ki te je že davno kastrirala, zato pa imaš tak odnos do žensk.

Si izvedel, da otrok ni tvoj?
Sta oba umrla?
Če je kaj tragičnega, se mi smiliš in ti želim vse dobro. V hudih težavah meni pomaga govoriti, govoriti o tem. Pa jokati. Ko nekoliko mine, pa se zakopati v delo.

Če pa si slučajno norca delaš, ker se ločuješ, pa se zahvali ženi, da te je zapustila. Ljudje, ki so pripravljeni zapustiti otroka zaradi ločitve, za moje pojme niso sposobni za partnersko zvezo.

Sožalje.

Si ne znam (niti ne upam) predstavljati. Veliko časa mora miniti. Pogovarjaj se in ne drži v sebi. Tudi če se zlomiš in na novo sestaviš ne bo nič narobe.

Zakaj je treba toliko razglabljati o nečem, česar ni več. .. živiš dalje in deluješ po svojih močeh, posvetiš se sebi iz druge plati. .. Lahko so najtežji in hkrati najlepši trenutki..

Tebi ga je kar tvoja mama, ki te je že davno kastrirala, zato pa imaš tak odnos do žensk.
[/quote]

A mama je še vedno kriva za starega delomrzneža?

New Report

Close