Forum.Over.Net

Starševski čvek

ko na lepem nisi vec moz in oce

Default avatar

Kraljevic Mirko

kaj vas je drzalo pokonci, da se niste zlomili?
Default avatar

hmnonerazumem

Kraljevic Mirko je napisal/a:
Kako nehaš biti oče?
Default avatar

Replika

Če je otrok še živ, si tudi ti še oče.
Default avatar

miles

hmnonerazumem je napisal/a:

Postaneš vikend oče.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do what you can't.
Default avatar

ooo ker primitivc

Pri meniii je napisal/a:
Ni cudno, da si postal bivsi. Zahval se Bogu, da je kera sploh gledala taksnega primitivca vec kot eno uro v zivljenju.
Default avatar

Plemeniti

a to ti pises?? Kako se pa moski zlomi? Zakaj pa je prislo do tega? Iz ljubga miru ne. Verjetno si bil ze (pre)veckrat opozarjan na nepravilnosti vendar se nisi zelel odzivati. Se motim?
Default avatar

Mokicf

Kaj a to je spet o Moniki?
Default avatar

13teen

Moničan je napisal/a:
Tebi ga je kar tvoja mama, ki te je že davno kastrirala, zato pa imaš tak odnos do žensk.
Default avatar

Moj pogled

Si izvedel, da otrok ni tvoj?
Sta oba umrla?
Če je kaj tragičnega, se mi smiliš in ti želim vse dobro. V hudih težavah meni pomaga govoriti, govoriti o tem. Pa jokati. Ko nekoliko mine, pa se zakopati v delo.

Če pa si slučajno norca delaš, ker se ločuješ, pa se zahvali ženi, da te je zapustila. Ljudje, ki so pripravljeni zapustiti otroka zaradi ločitve, za moje pojme niso sposobni za partnersko zvezo.
Default avatar

MsOlivija

Sožalje.

Si ne znam (niti ne upam) predstavljati. Veliko časa mora miniti. Pogovarjaj se in ne drži v sebi. Tudi če se zlomiš in na novo sestaviš ne bo nič narobe.
Default avatar

Neumnost

Zakaj je treba toliko razglabljati o nečem, česar ni več. .. živiš dalje in deluješ po svojih močeh, posvetiš se sebi iz druge plati. .. Lahko so najtežji in hkrati najlepši trenutki..
Default avatar

Hahah a

13teen je napisal/a:
A mama je še vedno kriva za starega delomrzneža?