Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pecljaste bradavice – sama sem postrigla

Pecljaste bradavice – sama sem postrigla

Najprej sem ime te bradavičke po vratu. Grem v LJ k dermatologu in mi jih s škarjicami postriže na živo. Privat jasno in sem plačala okol 120 € za dvajset minut dela.
Čudila sem se, ker je ženska samo pivnala kri … ker baje se prav s krvjo prenašajo!
Ona: “oh kje pa, znajo se pa ponovit”!

Itak so se mi namnožile samo povsod, kjer se ne vidi. Imela sem pa eno pod očesom in eno na veki!! 🙁
Zdaj sem spila 2 dcl vina (anestezija), malo počakala in sem obe sama odstrigla. Popivnala s papirnatim robčkom in to je to.

In prišparala benz, čas, keš! Ene 200 €! Ker obraz je le obraz.
Mislim, da bom šla konc tedna na eno masažo v toplice….. pa mal po gozdu v hribe.
A sem pogumna?

Brala sem, da jih uniči redno mazanje s kisom.

Z navadnim cvirnom jo samo malo močneje zavežeš in naslednji dan zopet podvežeš, da preprečiš dostop krvi. V maksimalno petih dneh bradavica pocrni, se posuši in odpade skupaj s cvirnom kot krasta. Z ušesno palčko, ki si jo pomočila v varekino, tu in tam malo potapkaš po tem mestu in problem rešen. Nobene bolečine, krvi še manj pa brazgotine.

So tako majhne, da ne zavežeš cvirna okoli nje.
Itak pa – kaj naj hodim s cvirnom nad veko? In gor privežem še en zvonček? PET dni? :)))
Ko ena metal beyba?

Je pa dobr ja…. druge bom potapkala z vareniko! Thanks!

Da je varekina strupena.

Si pogumna.
Sem pa to jaz pogruntala (in strigla) že pred ohoho leti, med nosečnostjo so se mi namnožile po vratu. Razkužiš in dobre škarjice…

So tako majhne, da ne zavežeš cvirna okoli nje.
Itak pa – kaj naj hodim s cvirnom nad veko? In gor privežem še en zvonček? PET dni? :)))
Ko ena metal beyba?

Je pa dobr ja…. druge bom potapkala z vareniko! Thanks!
[/quote]

Cvirna se ne opazi, ker ga podvežeš pod bradavico in zategneš. Odvečen cvirn odrežeš. Še prej narediš par vozljev, samo paziš, da se ne razrahlja vse skupaj vmes. Tudi ni važna velikost in mesto. Če bi te poznala, bi te jaz porihtala. 😉

Meni so se tudi delale pred nekaj leti, nisem sla k zdravnikz, sem zacela uporabljat piling za telo, so izginile. Res pa je, da nisem cakala, da zrastejo, sem ji potamanila ze v startu.

Kis, varekino se ne daje okoli oči, na veko , ker se lahko hitro poškoduje oči.
Jaz ne bi to delala sama doma pa sem fajn korajžna – pogumna .

Super si. Pa še enega orng dedca z velikim in trdim si umisli, da te orng spedena.

Zdravnik mi je predlagal:
s pinceto fibron potegni stran in odstriži za pinceto. Neboleče

Znanki jih je požgal splošni zdravnik.
Ni imela tako velikih, da bi lahko pentjice podvezala.

Moja je pod pazduho, kako si jo naj podvežem sama?

So tako majhne, da ne zavežeš cvirna okoli nje.
Itak pa – kaj naj hodim s cvirnom nad veko? In gor privežem še en zvonček? PET dni? :)))
Ko ena metal beyba?

Je pa dobr ja…. druge bom potapkala z vareniko! Thanks!
[/quote]

ne igraj se z varekino, halooo!

če že moraš, jo vsak dan namaži z oljem čajevca, po par dneh se posuši in odpade

s čajevcem sem odstranila že večjo piko

ne igraj se z varekino, halooo!

če že moraš, jo vsak dan namaži z oljem čajevca, po par dneh se posuši in odpade

s čajevcem sem odstranila že večjo piko
[/quote]

In kje se lahko dobi olje čajevca?

In kje se lahko dobi olje čajevca?
[/quote]
Dobiš v lekarnah, specializiranih prodajalnah ala Sanolabor, mogoče celo v večjih drogerijah. Jaz eterična olja kupujem na spletu.

New Report

Close