Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prevozi.org

prevozi.org

Kakšne izkušnje imate s prevozi v tujino? Sam občasno ponujam prevoz preko prevozov.org v tuje mesto in nazaj, in opažam, da se javijo kandidati, nato pa odpovejo tik pred zdajci, ravno toliko, da na koncu mnogim rečem, da je že polno, in potem mesto ostane nezasedeno. Pogovori teh, ki odpovejo, so vedno podobni, v smislu, če bi lahko štartali malo kasneje.
Zgodilo se mi je celo, da so me klicali cca. 10 min po navedenem času in vprašali, če še imam prosto mesto, da so se zakalkulirali pri osebah, še več, kako to da sem že na poti, če me niso videli, na mestu, kjer je pisalo v oglasu.

Kadar jaz objavim oglas so večinoma normalni potniki in ne komplicirajo. Če pa že po sms-u/klicu opazim, da je kaj sumljivega pa enostavno rečem, da sem že zaseden.

Tudi pri meni vsi normalni do sedaj, razen teh primerov, ki so res moteči.

nova
Uredništvo priporoča

Se jim že kaj zaštrika, da ne gre skozi. Ni fajn, ampak ti v tujino tako ali tako moraš, če prav razumem, tudi če bi se sam peljal. Pa če imaš koga poleg, da si delita stroške, super, če ni, pač ni.

Moje izkušnje s prevozi (na obeh straneh, občasno nudim in občasno koristim prevoze) so doslej v 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pozitivne. Pravzaprav sem imela le eno slabo izkušnjo pred leti, ko sem modelu povedala, da se bi z njim peljal moj foter in je blo vse lepo in prav, ampak na dogovorjeno mesto ga potem enostavno ni bilo in se ni več javljal na telefon. Dobesedno je starega človeka pustil na cedilu sredi mesta, ker ni bila ena mlada bejbika, ampak starejši moški…mi je bilo zelo težko pri srcu. Alan iz Ptuja, še vedno sem si zapomnila tvoje ime in nekoč, nekje se bova srečala, takrat te čaka palica.

Redno sem se vozila v Graz ali na Dunaj iz Ljubljane. Vedno zelo pozitivne izkušnje, razen tega, da se nekateri ustavljajo na 5 mestih vmes (neka sela). To me je malo motilo, ker sem potem zamujala na naslednji prevoz (Lj-izola). Pa pri večini piše direktni prevoz.

Ja jaz dozivela maraikaj.Tudi to da mi je moril po smsjih 25 letnik jaz jih imam pa 43.Ampak no ja kaj cmo.Kaksni so prav simpaticni soferji, kaksni pa govorijo po mobitelih , kar me moti. Imam pa 1 kar stalnega soferja ce se le da.Lp

Ja jaz dozivela maraikaj.Tudi to da mi je moril po smsjih 25 letnik jaz jih imam pa 43.Ampak no ja kaj cmo.Kaksni so prav simpaticni soferji, kaksni pa govorijo po mobitelih , kar me moti. Imam pa 1 kar stalnega soferja ce se le da.Lp

Ja jaz dozivela maraikaj.Tudi to da mi je moril po smsjih 25 letnik jaz jih imam pa 43.Ampak no ja kaj cmo.Kaksni so prav simpaticni soferji, kaksni pa govorijo po mobitelih , kar me moti. Imam pa 1 kar stalnega soferja ce se le da.Lp

No vidiš, nisi za v staro šaro… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Jaz se vozim vsak dan iz mb v lj in nazaj. Vecinoma ok izkusnje, ker se ze kar poznamo med seboj, se pa najde kaksna cvetka vmes 😁

Peljala že ene stokrat, imam samo dve slabi izkušnji.
En voznik me je pustil na cedilu 10minut pred odhodom, ko sem morala nujno v tujino, tako da je bila potem totalna panika. Frajer mi je še prejšnji dan zatrjeval da 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} velja, 10min pred odhodom pa da se mu je pokvaril avto. My ass! Pa nisem edina s tako izkušnjo, sem že slišala da obstajajo na prevozih fake profili, kjer si rezerviraš, potem pa ne grejo.
Se vprašam včasih ali to kakšni ponudniki javnih prevozov ali shuttle prevozov objavljajo, zato da bi šel potem raje z njimi.
Drug frajer težki pa nas je pozno zvečer 4 nabasal v avto, vozil 200 na uro v največjem nalivu do Maribora. V avtu tišina celo pot, ker smo vsi molili, da bomo preživeli…

Od takrat dalje iščem na prevozih vedno ženske voznice, če se le da. Ker pri ženskah ni nikol nobenih problemov.

New Report

Close