Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kadilci v trgovinah na blagajni in njihovi čiki

Kadilci v trgovinah na blagajni in njihovi čiki

Kako mi pa to načne živce, ko kadilec na blagajni hoče čike, prodajalka jih pa potem ne najde in gre do druge blagajne, tam jih spet ni. Potem pač pove, da jih ni in se za druge čike spet dogovarjata, ljudje pa čakamo in čakamo, da velecenjeno bitje dobi svojo dozo tobaka.

Halo?! Pojdite v trafiko po te po*fukane čike, ne pa da v trgovini gužvo delate!!

STOP PRODAJI CIGARET V TRGOVINAH!!

Oni res niso krivi, če so na blagajnah slabo založeni, zorganizirani. Kot ostale police v trgovini, je treba tudi cigarete dolagat.
Sem nekadilka, a tukaj kadilce čisto po nepotrebnem blatite.
V naši trgovini npr. konstantno zmanjkuje par stvari na delikatesi in prodajalka gre zadaj iskat in tudi traja.
Avtorica, a misliš, da so kadilci tisti, ki si želijo teh delikates. Mrš, kadilci!

1. ja
2. ampak za neoganiziranost štacune pa res niso kadilci krivi
3. tu si glasna, v štacuni sikaj, pezde

nova
Uredništvo priporoča

KER SE ČIKARJEM DOPUŠČA, DA KADIJO NA VHODIH PRED TRGOVINAMI IN PRED DRUGIMI STAVBAMI, SE ČIKARSKI PREKLETI SMRAD ŠIRI NOTRI PO PROSTORIH. DRŽAVO NAJ BO SRAM, KER TEGA ŠE NI PREPOVEDALA.

Kaj, pa ko eni ne štemplate solate ali banan? Ali pa na izdelku ni ustrezne črtne kode? To je problem trgovca, ne kupcev. Če imajo nek artikel v prodaji, zakaj ga nebi smel kupovati? Veš koliko čiki prinesejo v državni proračun? TESLO!


[/quote]

če bi moral izbirati, ali iz vode utapljajočega potegnem smrdljivega čikarja ali tebe, izberem njega.

se popolnoma strinjam

da ne govorim o plačevanju položnic na blagajni

Avtorica gleda zelo ozko ;)). Tudi taki morajo biti, malo za popestrit.

Tudi meni gre na živce, ko prodajalka išče cigarete po ostalih blagajnah. Ne bi ji bilo treba, če bi bile vse blagajne založene z njimi. To je velik minus za blagajničarko /ke in za trgovino samo.

čas je, da država popolnoma prepove cigarete

cigareti so artikel kot vsak drug v trgovini. Kot se napisali že nekateri je to neorganiziranost trgovine ali pa se prodajalka lovi “ker sama ni kadilka”. To nima veze z ničemer. Krivda je čist na strani prodajalca ker mu ni v interesu vedet kaj prodaja. Nekaj podobnega bi bilo če moški prodajalci ne bi vedeli kje so vložki, ker pač jih sami ne uporabljajo.

Zadnjič v lokalu na terasi sedi družba in vpraša ena, če lahko vzame pepelnik. Ji pritrdim, da ni problema, da nisem đanki. Cela nafleširana zamomlja, da ona tud ni. Se ji opravičim za izraz in se popravim, da je odvisnica.

Ha, ha… pa take kot si ti naj država tudi prepove.

bolj osovraženi od kadilcev so v tej državi samo še katoliki in Janez Janša.

Si pa res kulturna.

Sem sicer nekadilka, ampak če bi bila, bi me s tem prav nič prizadel. Bi si mislila, kar si v podobno čudnih primerih navadno mislim, da si pač malo nepriseben. Take pač ne jemlješ resno.

Prodajo cigaret v trgovini. Tako kot drugod po Evropi, so trafike inautomati s cigareti.
Sicer pa obstaja toliko vrst cigaret, da je tezko vse v tist boks zloziti. Poznam pa tudi problematiko filanja boksov s cigareti. Ce je boks od ene firme, smejo v njem biti le cigareti te firme. Steke cigaret ne smes imeti pri blagajni, ne dovoli trgovec “zaradi kraje”. No in pred nastopom sluzbe nafilas not v boks 10 kosov Malbora recimo, stranka hoce celo steko in ti sprazni boks, naslednja stranka, ki jih zeli, jih ni, pa se znajdi… Ljudje pa cakajo in norijo. Sicer jih razumem, a trgovca pac nihce…

narobe je to, da se cigareti izdajajo na blagajni in se s tem dela dodatna gužva ter nejevolja ostalih čakajočih pred blagajno

bolj bi bilo pametno, da bi se cigarete izdajale na enem mestu v trgovini ali zunaj trgovine

Gospa pri blagajni naroči še cigarete, a jih prodajalka nima. Reče, naj ji pove, kako škatla izgleda, ker sama ni kadilka. Potem ne veste kako izgleda moka, ker najbrž niste pek. Vi morate poznati artikle, ki jih prodajate.

Gospa pri blagajni naroči še cigarete, a jih prodajalka nima. Reče, naj ji pove, kako škatla izgleda, ker sama ni kadilka. Potem ne veste kako izgleda moka, ker najbrž niste pek. Vi morate poznati artikle, ki jih prodajate.
[/quote]

dokaz, da so kadilci podn

Problem niso kadilci in trgovci, problem se nestrpeži take in drugače sorte, ki niste sposobni počakati niti minute, ker vam se pa tako prekleto mudi. Le kam, umret?



sem doživel v sparu, da sem na blagajni čakal 9 minut, ker se je blagajničarka odločila iti pogledat v skladišče če so tam slučajno cigareti

mi je žal, da nisem robo pustil na pultu in odšel iz trgovine

Ah daj ne najedaj. Jaz pa čakam tebe v vrsti pri kruhu, da si boš izvolila izmisliti, kateri je s semeni, pa brez kvasa, brez glutena, z dodanimi antioksidanti itd. Halo? Pojdi v pekarno po kruh, kja delaš v trgovini vrsto! Potem te čakam v vrsti, da izbereš dovolj lep in velik zrezek, pa da te mesar uspe prepričat, da je sveže in je bila žival krmljena samo z naravno krmo,…. Kaj k*** delaš v trgovini gužvo? Pojdi v mesnico. Potem te čakam v vrsti za sir, kjer si spet izmišljuješ, kateri je dovolj ali premalo masten, kateri ima dovolj, premalo lukenj, ovčji, kozji, pasji…..bla bla bla…. Potem te čakam pri ribah, ko spet najedaš, ali so sveže, ali so očiščene, ali so iz tega ali onega morja….. Dej spelji se v ribarnico, kaj delaš v trgovini gužvo. Itd. In potem prideš na blagajno, kjer si vsa namrdnjena, ker nekdo kupije čike. Zanimivo, da potem jaz spet še na blagajni čakam tebe, ker si pozabila stehtat solato in moraš letet nazaj do tehtnice. Trapa. Pejd na tržnico, da ne boš v trgovini gužve delala.

…. sem nekadilka, btw.

Bo, tole je tipišni odraz kadilske nekulture. Žalijo, ko jim pade nivo nikotina.

Ne bi rada zagovarjala pretirano ne ene in ne druge strani, ker sem sama bivša kadilka, pa imam kar neko stopnjo tolerance za kadilce. Ampak prodaja cigaret v štacuni tudi meni gre na živce. Če se kje zatakne, se zaradi cigaret. Morda še kakšno tehtanje, ampak tisto kupec itak sam ve, da je zamočil in večina leti s svojim paketom sama do tehtnice. Večina. Pri cigaretih je pa večen problem tole iskanje zalog v skladišču, ki je mnogokrat najbolj oddaljen prostor od blagajne. Če se mi kdo od spredaj postavi na blagajno, samo cigarete bi, pa mi skačejo pike po koži, res.
Trafike dajejo zaslužek malim prodajalcem, stojijo praktično povsod. V manjših zaselkih, kjer jih pa ni, in kjer trgovine nimajo še svojih trafičnih oddelkov, bi se zadeva lahko rešila s prodajnimi avtomati v prostorih trgovine, za blagajnami. Polnili bi jih kot vse ostale police v trgovini, kadilci bi bili zadovoljni kupci, ker jim ne bi bilo potrebno čakati v vrsti in na blagajnah bi bilo manj zastojev. Kakršni so zaslužki v cigaretni industriji, bi lahko avtomate dostavljali dobavitelji, pa še plačevali najemnino za prostor v trgovini.

Ne bi rada zagovarjala pretirano ne ene in ne druge strani, ker sem sama bivša kadilka, pa imam kar neko stopnjo tolerance za kadilce. Ampak prodaja cigaret v štacuni tudi meni gre na živce. Če se kje zatakne, se zaradi cigaret. Morda še kakšno tehtanje, ampak tisto kupec itak sam ve, da je zamočil in večina leti s svojim paketom sama do tehtnice. Večina. Pri cigaretih je pa večen problem tole iskanje zalog v skladišču, ki je mnogokrat najbolj oddaljen prostor od blagajne. Če se mi kdo od spredaj postavi na blagajno, samo cigarete bi, pa mi skačejo pike po koži, res.
Trafike dajejo zaslužek malim prodajalcem, stojijo praktično povsod. V manjših zaselkih, kjer jih pa ni, in kjer trgovine nimajo še svojih trafičnih oddelkov, bi se zadeva lahko rešila s prodajnimi avtomati v prostorih trgovine, za blagajnami. Polnili bi jih kot vse ostale police v trgovini, kadilci bi bili zadovoljni kupci, ker jim ne bi bilo potrebno čakati v vrsti in na blagajnah bi bilo manj zastojev. Kakršni so zaslužki v cigaretni industriji, bi lahko avtomate dostavljali dobavitelji, pa še plačevali najemnino za prostor v trgovini.
[/quote]

avtomati odpadejo zaradi mladoletnikov.

New Report

Close