Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobro jutro! Koliko časa nosite isto pižamo, preden jo operete? :))

Dobro jutro! Koliko časa nosite isto pižamo, preden jo operete? :))

Ker sem ravno v pižami, mi je prišlo na misel, da vas povprašam o tem 🙂 Na koliko dni torej menjate pižamo, glede na to da spat gremo stuširani in dišeči, seveda če izvzamemo posteljne vragolije? Pa brez laganja. Jaz jo ne menjam ravno na par dni, razen izjem seveda.

Jaz jo ravno menjam na nakaj let.

Da vidim, ali sem packa ali čistunka v primerjavi z vami. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

1 teden.

Enako. 5 dni do 1 tedna.

Enako otroske.

A to imate pižamo na golo kožo ali imate spodaj gate?
Jaz menjam kaj vem na kakih teden, 10 dni spodnji del, zgornji del (majico) pa bolj pogosto – vsake par dni. Nosim pa gate pod pižamo.

Na nekaj dni. Razlicno.

Vsak drugi dan,poleti vsak dan.Ne nosim perila pod pizamo.

Ne nosim pižame:)

Jaz tudi ne. Kar pa ne pomeni, da spim naga:)) No, razen poleti, če so res vroče oz. tople noči. Ponavadi spim v spodnjicah in kakšni komotni mikici s kratkimi rokavi.

Zamenjam na par dni, tako da prideta nekje 2 na teden. Nosim spodnje perilo in res zelo malo svicam,moram res fajn migat, da se prepotim. Pri posteljni aktivnosti pa nisem v pizami.

Nekje na 3 tedne, nosim pa gate spodaj in grem stusirana spat. Razen izjemoma bolj pogosto, ce se ponoci spotim.
Isto otroka in moz.

Zamenjam na par dni, tako da prideta nekje 2 na teden. Nosim spodnje perilo in res zelo malo svicam,moram res fajn migat, da se prepotim. Pri posteljni aktivnosti pa nisem v pizami.
[/quote]

Kaj pa so to, posteljne aktivnosti?

Pižame ne uporabljam, jo sploh nimam.

Dokler ne postane flekasta!

Pižamo zamenjam vsako nedeljo, spodaj nosim tudi spodnje hlačke.

To j pa odvisn od cloveka kok se poti ponoci in kaksen ma vonj znoja tko da glupo vprasanje

En teden.

Na dva dni jo menjam. Tudi ponoči se potimo.

Brez posteljnih vragolij pri meni. Torej 1 x na teden!!

Moje izkušnje s takšnimi temami so, da se vedno kakšen spravi na name, pa ne glede na to, ali menjam pižamoalikarkoliže na eno uro, dva dni ali 3 tedne. Tako da tokrat napišem takole: pižamo menjam takrat, ko se rokavi in hlačnice ne upognejo več in je potem res težko spati. Pa še prašek in elektrika se prišparata.

vsakič, ko se mi nova vseli v flet ☺


ker je komplet in ne lovim posebej zgornjih in spodnjih delov. Tako,da na par dni spodnji in zgornji del :). Vsi imamo pod pižamo gate :). 10 dni ? Mora bit pa precej postan in razvlečen spodnji del ali ne?

po poterbi:). Večinoma na dva dni, poleti včasih vsak dan. Spim brez spodnjih gat.

New Report

Close