Najdi forum

Alenny

Kolk je men ta ženska huda. Kar naprej berem o njej in si jo virtualno predstavljam. Noro. Ima vse atribute, ki so meni všeč. Ful srebrnega nakita, par pirsov, za tatuje ne vem, verjetno tudi kakšnega, pa dolge nohte ful se sexy in privlačno se oblači, doma je brez modrca, v pajkicah, svetlečih, nosi najlonke, je ne moti, če se ji malo nagubajo na gležnju, visoke petke in škornje čez kolena. Za znoret. Po vrhu vsega še kadi, meni je noro sexy, če vidim tako žensko kadit. Obožuje Nacistke, predvsem Irmo Grese, ne vem zakaj. Noro, kar trdega dobim, ko samo pomislim nanjo. Sploh si ne predstavljam, kaj bi se zgodilo, če bi jo zares videl.
Kaj pi si vi mislite o njej?
Alenny, I love you.

Join to the club! Ampak, samo toliko, da veš, njen prvi, ne ravno tihi oboževalec, sem že dolga leta. Koliko vročih zasebnih sporočil sva si že izmenjala v vsem tem času. Resno ramišljam, da bi jo predstavil tudi ženi in strarejšemu sinu.

U bistvu je Alenny tudi meni všeč, predvsem njen stil oblačenja in obnašanja.
Se mi pa zdi, da mora biti izredno močna in samozavestna oseba.
Kdo so njeni idoli me ne zanima.
V razmerju s tako žensko je pa verjetno težko.

Res je, najbolj hot je v svetlečih pajkicah, mrežastih samostoječkah in bosanskih natikačih.
Moški ste res elementarna bitja 🙂

Njen stil oblacenja (po zapisih sodec ) je cenen.

OMB a eni res padate na virtualne fore :)))))
Kaj če je moški? Trans? Nikoli ne veš.

Ste pa kapslni, tisti ki vam je Alenny tako zelo všeč.
Ona je čisto navadna naduta afna, ki si misli da lahko vse, prepričana je da za njo ni ovir, požvižga si pa na vse kar si drugi mislijo o njej.
Je ena presrana “dama”,ki ne ve kaj bi sama s sabo.

Prej tiha siva miška, ki se nakranclja in masturbira ob fotki Irme.

Kdo je to Alenny??

ojoj a to so une babure ki za vsako priložnost nosijo oprijeta oblačila (po možnosti svetleče pajkice), najlonke, mrežaste žabe ipd. Za kurbnhaus je dobr


CENENO. 😁😁😁😁

Vas je pa ene par kar dobro zrajcala.
Zdaj pa hitro drkat in fantazirat.

Očitno si jo marsikdo predstavlja približno takole

https://www.famousfix.com/post/julia-dietze-as-renate-richter-in-iron-sky-and-iron-sky-the-coming-race-89438260/p722930

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Naredi to.
Ker si mož besede.

Če bi prej videla ta tvoj prispevek, bi ti zagotovila, da imaš take občutke zaradi nespečnosti.
Mene poglej: sem spala ko polh in nobenih Alenny ni bilo v sanjah.

Uf, to je to, noro dobra ženska. Verjetno se Alenny tako ne oblači, ampak všeč so ji pa take.
Si sploh ne predstavljam s kakšnim strahospoštovanjem bi jo občudoval.

Ženska ki kadi je no go

Uf, to je to, noro dobra ženska. Verjetno se Alenny tako ne oblači, ampak všeč so ji pa take.
Si sploh ne predstavljam s kakšnim strahospoštovanjem bi jo občudoval.
[/quote]Ne!
Všeč ji je Irma Grese nacistična. pr…a in njej podobni liki. Grozota kako je ta ženska
izgledala, kot transvestit. Ali kot moški v krilu.

Dajte že sliko gor!!!

Tema je prijavljena.
Ne zato, ker ti je A všeč, temveč zato, ker izpostavljaš in simpatiziraš nacistično morilko
Irmo Grese.


Ta pa je dobra.
A je to iz kakega filma vzeta slika?

hej avtor…, da ni ta aleni… alice

https://www.youtube.com/watch?v=CsrfovOPcjk


Ta pa je dobra.
A je to iz kakega filma vzeta slika?
[/quote]

Ja, iz filma Iron Sky, precej dobre zayebancije; nacisti so ušli na Luno in nam sedaj zopet hočejo ‘jebati mater’.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Zanimivo, da Alenny nič ne odgovori na to temo.
Sem prepričana, da jo bere.
Verjetno si ji še dobro zdi, da jo tako po zobeh vlačimo.

Pametna je, nič ne provocira. Po drugi strani se ji pa dobro zdi, da se z njo ubadate. Sicer pa, kaj pa naj napiše?

New Report

Close