Forum.Over.Net

Starševski čvek

Alenny

Default avatar

Popay

hej avtor..., da ni ta aleni... alice

Default avatar

Pikulet

Partizan je napisal/a:
Ja, iz filma Iron Sky, precej dobre zayebancije; nacisti so ušli na Luno in nam sedaj zopet hočejo 'jebati mater'.
Spieß voran, drauf und dran!
Default avatar

Kr enka

Zanimivo, da Alenny nič ne odgovori na to temo.
Sem prepričana, da jo bere.
Verjetno si ji še dobro zdi, da jo tako po zobeh vlačimo.
Default avatar

Claudya

Kr enka je napisal/a:
Pametna je, nič ne provocira. Po drugi strani se ji pa dobro zdi, da se z njo ubadate. Sicer pa, kaj pa naj napiše?
Default avatar

Kdo to piše

Claudya je napisal/a:
Ne upa več privocirat.
Je sesekljana kot čebula.
Default avatar

Brez

Lahko bi malo napisala kako je oblečena danes.
Včasih sem komaj čakal, da so tri, štiri punce napisale kako so oblečene. Škoda, da je tema zamrla.
Default avatar

Alenny

Ker se jaz ne obremenjujem z vami, ni nobene potrebe, da se vi obremenjujete z mano.
Vem, da z odgovorom niste zadovoljni, ampak tako pač je.
Default avatar

Partizan

Drkec je napisal/a:
Beri njene stare poste, imaš za eno uro branja. Glej na yt tisto vašo idolko in njene kolegice, pa boš lahko cel dan drkal.
Default avatar

Partizan

Ta film si poglej, boš lahko uro in pol drkal.

Lepo se zabavaj.
Film je vreden ogleda.
Default avatar

Zdenky

Pa saj to niste normalni kakšne filme gledate, pa še zabavate se zraven. Sramota.
Default avatar

PezdirD

Partizan je napisal/a:
Saj film je čist uredu. Sem ga že gledala na TVju. Vsa čast režiserju, scenaristu in igralcem, ki so bili sposobni film s tako tematiko skupaj spravit. Še posebej igralki, ki je morala upodobit Ilso Koch, katera je vlogo odigrala zares fantastično.
Default avatar

Bronija

Čisto ste zašli iz teme.
Film je sicer dober, ampak upam, ds je več fantazije, kot pa je bilo res.

Glede Alenny, nekaj njenih odgovorov v temah se mi zdi čisto v redu in na nivoju izobražene in razgledane ženske. Tudi jaz mislim, da je Alenny psihično zelo močna in samozavestna ženska, ki pa občasno deluje tudi samovšečno.
Default avatar

Brez

Meni je tudi strašansko všeč.
Gledam film in si jo predstavljam kot zdravnico v uniformi. Uf, že par dni me razganja zaradi nje.
Default avatar

Partizan

Evo, zdaj pa vprašanje zate, Brez.
Kako pa si ti virtualno predstavljaš Alenny?

Pa drugi tudi lahko napišete.
Default avatar

Brez

Partizan je napisal/a:
Jaz takole, da ima blond lase, nesimetrično ostrižena, pobrita ob strani, par pirsov in srebrnih uhanov v ušesih, pirs v nosku, rdeče našminkana usta, okrog vratu par srebrnih verižic z obeski, belo svileno srajco skozi katero se rahlo vidijo bradavičke, navsakem zapestju par srebrnih zapestnic, na vseh prstih na rokah eden ali več srebrnih prstanov, dolge rdeče nohte, črne svetleče 7/8 pajkice, spodaj tanke temno rjave najlonaste nogavice, ki so okrog gležnja in pri prstkih rahlo nagubani, črne lakaste čevlje z visoko petko. V rokah drži usnjen bič in me ukazovalno gleda.
To je moja virtualna predstava o Alenny.
Default avatar

Pa še neki

Brez je napisal/a:
Vidiš, ko nočeš tablet spit, pa te je treba z bičem prisilt...
Default avatar

Najlon

A vas te najlon nogavice zares rajcajo ali je to kakšna zajebancija?
Default avatar

Brez

Najlon je napisal/a:
Seveda. Mene že. Še posebej tiste tanke, svilene klasične nogavice, vintage style. Črne ali temno rjave, še posebej, če se po stopalu, okrog gležnja ali kolena naredijo male gubice. Njami.