Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mnenje moških, prosim – varanje

Mnenje moških, prosim – varanje

Prosim za pomoč. Odločam se, da vse skupaj steram v 3pm in bom raje sama.
Imam 38 let, ločena in sama. Že nekaj let sem v zvezi s poročenim tipom. Zadnje čase me mineva do vsega. Babe, ni potrebe, da me napadate, moralce imam sama s sabo vsak dan, hvala lepa.
On je bil tisti, ki je pravzaprav bil pobudnik vsega, zaljubljen vame in oh in sploh. Jaz malo manj. Mi je pa kot oseba super, ampak tudi prijatelj ti je lahko super oseba… Hotela sem napisat, da mi ni nikoli obljubil da se bo ločil, pa se tu ugriznem v jezik… Je. Ampak ga niti nisem prosila za to, niti predlagala.
Vprašanje za moške :
Ali ste mnenja, da je sploh kak tip lahko zvest svoji ženski? Imate lahko samo eno? Kakorkoli obračam, vedno iste zgodbe. Tudi tisti, ki imajo fajn partnerke, in so zadovoljni z njimi, vsaj mal skočijo čez plot. Zakaj?? Čedalje bolj me ima, da pozabim tega tipa, sem sama in kadar bom rabila storitve, bo kdo z veseljem opravil delo, vsaj s tem ne bo težav, če stavim na svoj izgled. In bo enkrat in potem bo šel. Ga ne vidiš več in ne boli, ker se ne navežeš nanj.


pomagaš varati in iščeš zvestobo……………..ruska ruleta…………….

https://www.mambo.si/video/8079-neza-dobi-kumaro

Ne. Pravim za naprej. Če si v resni vezi. Sprašujem moške, če so zmožni imet sam eno.

Lastna izkušnja.
22 let stara in prav toliko let mlajša me je lovila, dokler me ni dobila. Zelo se je trudila, zdela se mi je premlada in še povrhu vezana. Nato ji je uspelo in me je omrežila. Leto in pol je nisem vprašal, če misli oditi od svojega. partnerja. Nato mi je dala vedeti, da ne bo šla. Ampak je zaljubljena in ah in oh. Še tri leta in pol je trajalo, nato si je našla drugega, kar svojega šefa, je bilo najbolj priročno.. Tako ne boj se, nikoli, res nikoli ne bo drugače.

Sej tud makaronov ne moreš vsak dan jest, se jih prenasitiš in naveličaš.
Vsak normalen moški rad pogleda tudi za drugo in če je možnost skoči tudi po odejo z njo, pa če ima še tolk dobro ženo doma. Tisti, ki pa imajo slabo doma, pa še prej skočijo pod odejo.

Tudi ženske so take, če ne bi bile, moški ne bi imel s ekro varati .

Seveda smo. Ti pa nehaj iskati izgovore za svojo slabo samopodobo.

Sej tud makaronov ne moreš vsak dan jest, se jih prenasitiš in naveličaš.
Vsak normalen moški rad pogleda tudi za drugo in če je možnost skoči tudi po odejo z njo, pa če ima še tolk dobro ženo doma. Tisti, ki pa imajo slabo doma, pa še prej skočijo pod odejo.

Tudi ženske so take, če ne bi bile, moški ne bi imel s ekro varati .
[/quote]
Bedak.


Bedak.
[/quote]
bebcu reče bedak……………………..

Eno vprašanje za babe in za tebe. Kako si lahko toliko let druga violina? A res nič ne daš nase?
Pa nehaj s temi izgovori….kao, on je zapeljeval mene, on je hotel to pa ono,….TI sama si se odločila f**** z njim. In zakaj čakaš da ga ne pošlješ u 3pm? Zakaj čakaš?

Moški ki ima zadovoljno sexualno življenje, ne išče potešitve drugje. Pri ženskah je najbrž isto.

Žalostna…Eno samo karakterno žalostno skropucalo od babe si.

Ali so moški v resnih zvezah lahko varalice? Najbrž. Kajti… Ženska se odloči, ali bo dala noge narazen ali ne. Ali si bo delila moškega še z drugo žensko, ali si ga ne bo.

Če bi ženske bile pametne, bi skakale za tistimi moškimi, ki jih redko vidite. Tako pa se vse vrtite za enimi in istimi, ki so non-stop na preži. Moški z vrednotami ne bo skakal za vami, niti pod razno ne bo iz sebe delal luzerja, zato da bi vas osvojil. Pa še druga stvar…, katere mislite, da je zadržanec slaba izbira, se precej motite, ponavadi je ravno to ta tip moškega, ki se želi navezati, ker se vam bo šele takrat resnično odprl, ko vam bo zaupal…

Če bi ženske bile pametne, bi skakale za tistimi moškimi, ki jih redko vidite. Tako pa se vse vrtite za enimi in istimi, ki so non-stop na preži. Moški z vrednotami ne bo skakal za vami, niti pod razno ne bo iz sebe delal luzerja, zato da bi vas osvojil. Pa še druga stvar…, katere mislite, da je zadržanec slaba izbira, se precej motite, ponavadi je ravno to ta tip moškega, ki se želi navezati, ker se vam bo šele takrat resnično odprl, ko vam bo zaupal…
[/quote]

Nespametne babe hočejo vse na pladnju.
Kakšna roba pa se ponuja, pa je vsakemu jasno.

Sej tud makaronov ne moreš vsak dan jest, se jih prenasitiš in naveličaš.
Vsak normalen moški rad pogleda tudi za drugo in če je možnost skoči tudi po odejo z njo, pa če ima še tolk dobro ženo doma. Tisti, ki pa imajo slabo doma, pa še prej skočijo pod odejo.

Tudi ženske so take, če ne bi bile, moški ne bi imel s ekro varati .
[/quote]

Dej bruh no…. Bruh!

Zadržanci?
Ok. Potem pa mi razjasni ta misterij. Kako naj vem, da sem nekomu všeč, če mi tega ne pokaže? Aloha? Nisem sodoben tip ženske, sem mnenja, da morajo moški narediti vsaj prvi korak. In spet smo tam.


Pa spremeni svoje mnenje, če trenutno ne prinaša željenih rezultatov.

Ti si si res zakvačkala življenje in si sama sebi v napoto…
Mogoče, malo manj razmišljaj o dedcih, zadihaj….V miru razmisli kako naprej. Dedce za trenutek odmisli. Bo šlo?

Zvesti bi vam mogoče bili tisti loleki, ki sploh do nobene ne upajo, razen tega so fizično nezanimivi.

Seveda so tudi zvesti moški, samo ti s svojim vedenjem privabljaš take kalibre kot je ta tvoj poročeni. Neverjetno je, kako poročeni moški hitro “zavohajo” novo žrtev. Ne vem, zakaj si se ločila, to veš ti, samo ni prav, da kar vsepovprek obtožuješ moške in se celo prepričuješ, da so vsi enaki. Ne moreš ravnati napak in pričakovat poštenost od drugih. To enostavno ne gre.

Nekaj odstotkov ljudi je zelo srečnih v svojih razmerjih. Imajo srečo. Najbrž. Ali so si pač usojeni.
Fizično nezanimiv je relativen pojem. Nekdo je nekomu simpatičen, drugemu pač ni. Neki lolek, ki ima svojo žensko zelo rad, je frajer. In nekako gurata svoje skupno življenje. Tak lolek je v bistvu zelo srečna in zadovoljna oseba. Ne komplicira življenja. Za razliko od marsikoga, ter raznih hudih mačotov.

In kje bo ta lolek, ki sploh nič ne upa, sploh kakšno spoznal?

https://youtu.be/bAmTxVsv0hs

Lahko ti recem samo Pra_ica. Z veliko zacetnico pa z razlogom

New Report

Close