Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kaj si mislite o družboslovkah z bedno plačo?

Default avatar

Moneymaker

Zame so navadne luzerke.

S takimi skupno prihodnost gradijo samo bedaki, obupanci in nesposobneži nekje na njihovem intelektualnem nivoju.
Default avatar

vatikanske ječe

Zakaj pa ravno družboslovkah? kaj si pa misliš o cvetličarkah, prodajalkah, na slabi plači?

Kakorkoli obrneš, za moškega je veza štrik za vrat. Pametni to vedo zgodaj, neumnejši šele po ločitvi.
Default avatar

Pridigar sp

a ti ni dala
Default avatar

Banda di Lupi

Luzerji so gnoji, ki visijo doma namesto da bi delali.

No... saj lepo kažete odnos do dela.
No. 1 Douché
Default avatar

Grda resnica

Torej obstajajo samo druzboslovke s slabo placo ,ne pa tudi druzboslovci s slabo placo. Vsak dan neki novga zvem
Default avatar

Moneymaker

vatikanske ječe je napisal/a:
Te so nevredne, da se jih sploh upošteva v enačbi.

Govora je o droljah, ki so imele matematiko cel lajf šus, ker so pač neumne v božjo mater, se vpisale na nek jebiveter hobi faks, ga prežurale in se zraven celo obnašale, kot da gre pri vsem skupaj za nek dosežek.

Fak, kako nepopisno privoščim takim trapam, da jih lajf strmoglavi direkt na njihovo primitivno gofljo.

Z drugim delom se absolutno strinjam.
Default avatar

Gnil po duši

Če si misliš, da si boljši od drugih si tudi sam luzer. Obravnavat druge kot manj vredne in se nosit visoko je znak slabega karakterja. In to nikoli ne bo oče mojim otrokom, ne bo vzor spoštljivosti in karakternih vrednot, po domače nihče tak ne bo v mojem krogu prijateljev
Default avatar

Moneymaker

Grda resnica je napisal/a:
Preberi še enkrat prvi post, ekonomska tehnica nesposobna.
Default avatar

Moneymaker

Gnil po duši je napisal/a:
Ti boš pa cel lajf kupovala škrat robo in živela v revščini, tako da je tvoje mnenje popolnoma irelevantno.
Default avatar

Pridigar sp

Daj nerd kupi si že napihljivo ančko da ne bomo brali tvojih incelovskih izpadov
Default avatar

Ej ti praznični majmun

A bi lahko že nehal naštepavati teme o luzerkah. Če ti nobena ne da, je to tvoj problem. Če mene vprašaš, je celo človeštvo luzersko, ampak nehaj že s temi skupinami žensk s končano osemletko, z majhnimi plačami in podobno, ker točno vemo, kam pes taco moli. Misliš, da si ustvarjalen?
Moneymaker je napisal/a:
Default avatar

Moneymaker

Seksam samo z elito, drugače pa se seks da tudi kupit, če je to slučajno za koga novica.
Default avatar

Gnil po duši

Moneymaker je napisal/a:
Se ti zdi, da na podlagi enega posta lahko sklepaš o mojih dohodkih in materialnem stanju?
Pravnica sem drugače, plača pa ni taka, da bi čutila materialno pomanjkanje in finančno stisko. Po samooceni bi rekla, da sem finančno samostojna v tej naši prelepi ljubljani.
P.s. glede (i)relavantnosti mojga mnenja, eni plačajo zanj.
Default avatar

Grda resnica

Moneymaker je napisal/a:
Nesposoben si ti
Default avatar

Moneymaker

Oh wow, čisto si me uničila, pa niti proper ekonomistka nisi.

Take rabimo. Spletne vešče brez lajfa in prihodnosti, ki se znajo odgovarjat.
Default avatar

kr neki revse materialisticno

Moneymaker je napisal/a:
Ne razumem cist tocn. Torej ti placujes seks zenskam, ki so imele matematiko recimo ena :) in pluvas cez druzboslovke,ki zivijo posteno in so ti kot sklepam trn v peti :))) ? Kaj ima tvoj psihiater jesenske pocitnice?
Default avatar

viharni jezdec

Le največjem zarukanim teletom je lahko plača merilo za človeka. Oziroma bi v nekem delu danes celo lahko bila, višjo kot ima, je praviloma večje hinavsko in zlobno prase.
Default avatar

miles

Moneymaker je napisal/a:
Ne posplošuj.
Pa samo zato, ker te ena družboslovka ne šmirgla...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do what you can't.
Default avatar

bo kar drzalo

viharni jezdec je napisal/a:
Egoisti, zahrbtnezi, skrtuhi..ti so znani po financnem izobilju a kaj ko je prenosorazmerno z duhovno revscino. Kaj ces s takim? V vitrinco ga ne mores postavit za sobivanje, odnose in celo poznanstvo je pa navadna golazen.
Default avatar

Moneymaker

viharni jezdec je napisal/a:
S tem se luzerji tolažite.