Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o družboslovkah z bedno plačo?

Kaj si mislite o družboslovkah z bedno plačo?

Zame so navadne luzerke.

S takimi skupno prihodnost gradijo samo bedaki, obupanci in nesposobneži nekje na njihovem intelektualnem nivoju.

Zakaj pa ravno družboslovkah? kaj si pa misliš o cvetličarkah, prodajalkah, na slabi plači?

Kakorkoli obrneš, za moškega je veza štrik za vrat. Pametni to vedo zgodaj, neumnejši šele po ločitvi.

a ti ni dala

nova
Uredništvo priporoča

Luzerji so gnoji, ki visijo doma namesto da bi delali.

No… saj lepo kažete odnos do dela.

Si vis pacem, para bellum.

Torej obstajajo samo druzboslovke s slabo placo ,ne pa tudi druzboslovci s slabo placo. Vsak dan neki novga zvem


Te so nevredne, da se jih sploh upošteva v enačbi.

Govora je o droljah, ki so imele matematiko cel lajf šus, ker so pač neumne v božjo mater, se vpisale na nek jebiveter hobi faks, ga prežurale in se zraven celo obnašale, kot da gre pri vsem skupaj za nek dosežek.

Fak, kako nepopisno privoščim takim trapam, da jih lajf strmoglavi direkt na njihovo primitivno gofljo.

Z drugim delom se absolutno strinjam.

Če si misliš, da si boljši od drugih si tudi sam luzer. Obravnavat druge kot manj vredne in se nosit visoko je znak slabega karakterja. In to nikoli ne bo oče mojim otrokom, ne bo vzor spoštljivosti in karakternih vrednot, po domače nihče tak ne bo v mojem krogu prijateljev


Preberi še enkrat prvi post, ekonomska tehnica nesposobna.


Ti boš pa cel lajf kupovala škrat robo in živela v revščini, tako da je tvoje mnenje popolnoma irelevantno.

Daj nerd kupi si že napihljivo ančko da ne bomo brali tvojih incelovskih izpadov

A bi lahko že nehal naštepavati teme o luzerkah. Če ti nobena ne da, je to tvoj problem. Če mene vprašaš, je celo človeštvo luzersko, ampak nehaj že s temi skupinami žensk s končano osemletko, z majhnimi plačami in podobno, ker točno vemo, kam pes taco moli. Misliš, da si ustvarjalen?

Seksam samo z elito, drugače pa se seks da tudi kupit, če je to slučajno za koga novica.


Ti boš pa cel lajf kupovala škrat robo in živela v revščini, tako da je tvoje mnenje popolnoma irelevantno.
[/quote]

Se ti zdi, da na podlagi enega posta lahko sklepaš o mojih dohodkih in materialnem stanju?
Pravnica sem drugače, plača pa ni taka, da bi čutila materialno pomanjkanje in finančno stisko. Po samooceni bi rekla, da sem finančno samostojna v tej naši prelepi ljubljani.
P.s. glede (i)relavantnosti mojga mnenja, eni plačajo zanj.


Preberi še enkrat prvi post, ekonomska tehnica nesposobna.
[/quote]
Nesposoben si ti

Oh wow, čisto si me uničila, pa niti proper ekonomistka nisi.

Take rabimo. Spletne vešče brez lajfa in prihodnosti, ki se znajo odgovarjat.


Ne razumem cist tocn. Torej ti placujes seks zenskam, ki so imele matematiko recimo ena 🙂 in pluvas cez druzboslovke,ki zivijo posteno in so ti kot sklepam trn v peti :))) ? Kaj ima tvoj psihiater jesenske pocitnice?

Le največjem zarukanim teletom je lahko plača merilo za človeka. Oziroma bi v nekem delu danes celo lahko bila, višjo kot ima, je praviloma večje hinavsko in zlobno prase.

Ne posplošuj.
Pa samo zato, ker te ena družboslovka ne šmirgla…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Egoisti, zahrbtnezi, skrtuhi..ti so znani po financnem izobilju a kaj ko je prenosorazmerno z duhovno revscino. Kaj ces s takim? V vitrinco ga ne mores postavit za sobivanje, odnose in celo poznanstvo je pa navadna golazen.


S tem se luzerji tolažite.


Egoisti, zahrbtnezi, skrtuhi..ti so znani po financnem izobilju a kaj ko je prenosorazmerno z duhovno revscino. Kaj ces s takim? V vitrinco ga ne mores postavit za sobivanje, odnose in celo poznanstvo je pa navadna golazen.
[/quote]

premo sorazmerno seveda :). Tapkam na telefonu..


S tem se luzerji tolažite.
[/quote]
Za intelektualce si ti luzer. Za cigote, jugovice in kriminalce pa najbrz cel car :))))) . Cashing :)))) .

To je pa čisto njihov problem. Niti na en konkreten dopust v tujino ne morejo s svojo ušivo plačo, tko da so kar lepo one tiste, ki so luzerke, pa če izvajajo mentalne akrobacije do crka.

Drugače so pa družboslovke v splošnem približno tako intelektualne kot moj levi štunf.

Dobro je bebec, dobro, nisi zanimivo, smetiš forum in vsiljivo rineš v ljudi.

New Report

Close