Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kaj si mislite o družboslovkah z bedno plačo?

Default avatar

Moneymaker

Grda resnica je napisal/a:
Ravnokar si opisala luzerje, o katerih govorim. Jaz pač ne spadam mednje, ker sem se kot pameten in sposoben osebek dobro znašel. Popolnoma vseeno mi je, če mi slučajno ne verjameš. Dejstvo je, da se droljice, o katerih govori ta tema, dojemate kot meni in meni podobnim enakovredne, čeprav ste neumne in ničvredne luzerke. Spokajte se s piedestala.
Default avatar

Grda resnica

grda reala je napisal/a:
Kaj jaz znam in neznam ti ne mores vedeti. Deduje se pa vedno samo po umrlih, ce bi imel malo znanja bi to vedel.
Default avatar

Grda resnica

Moneymaker je napisal/a:
Ti nisi cela slovenija,si bolj izjema kot pravilo. Tako kot sem jaz bolj izjema kot pravilo,ker nam finance to omogocajo. Tko da nehi trosit neumnosti in poglej okoli sebe . Ce hocejo ljudje okoli nas kolkrtolk spodobno prezivjati druzino sta potrebni dve placi.
Default avatar

En Jernej

Moneymaker je napisal/a:
Pa o čem ti človek božji, neumen, sploh pišeš tle gor? Nonstop ene in iste teme odpiraš, kregaš se z vsakim, ki se ne strinja s tabo. Ti si res eno zaostalo, primitivno, nevzgojeno teslo
Default avatar

Moneymaker

En Jernej je napisal/a:
Dej pejt si kupit nov avto v Mercator no pejt
Default avatar

En Jernej

Moneymaker je napisal/a:
No ti pa le pejd hitro v ponedeljek do svojega psihijatra, ker tile prazniki so ti močno škodovali
Default avatar

Moneymaker

En Jernej je napisal/a:
Greva se tko zmenit, bom šel do psihijatra, ti pejd pa do psihiatra, ok?
Default avatar

grda reala

Grda resnica je napisal/a:
Taki nesposobneži hitro zafrčkate družinsko premoženje. V treh generacijah iz lesene žlice nazaj na leseno žlico. Star pregovor, ki tudi danes drži.
Default avatar

Teb fovsija tolče

grda reala je napisal/a:
ven na polno!😂
Default avatar

pa kdo pa jambra

DXB je napisal/a:
Zame je dost za sprot. Pri nas z prenosom nepremicnin in njih oddajo poskrbimo za zenske, da imajo vedno se denar za ''dodatke''.
Za glavnino mora pa tako moz poskrbet. Tako je bilo od nekdaj.
Default avatar

Grda resnica

grda reala je napisal/a:
Zakaj se ti ukvarjas z mojim,ukvarjaj se s svojim,jaz s svojim delam kar hocem
Aja nimas nic in se nimas s cim ukvarjat kajne.?
Default avatar

uboga para

grda reala je napisal/a:
Pomeni, da ji ni treba. Da je svobodna in spostovana
Default avatar

strinjam

pa kdo pa jambra je napisal/a:
Za spending money je jurja dost. Pa se kej od rente. Top lajf. Ne vem kaj pa temu tipu dogaja. Tip,ki ima probleme vezane na z.osebo je bolnik brez trohice dostojanstva. To sploh dec ni. Niti najmanj. To je prava zguba.
Default avatar

sirotinja

pa kdo pa jambra je napisal/a:
Zato pa bodo samske babe ostale samske.
Default avatar

Ekonomija

Moneymaker je napisal/a:
Em, ekonomija spada med družboslovne vede. Pa pravo tudi, če kdo ni vedel.
Default avatar

pa kdo pa jambra

sirotinja je napisal/a:
Kaksne samske??! Vsaka zenska, ki je samska je po svoji odlocitvi. Enako kot vsaka zenska,ki ne seksa ker tipov za vse varijante je za vse dovolj. Ce naleti na dobrega je za ozenit. Ce je beden ga necevlja. Ce te ni povohala si pac beden neglede kolikor pluvas cez njo :).
Default avatar

vatikanske ječe

bo kar drzalo je napisal/a:
Tolažba luzerjev.
Default avatar

Senza

vatikanske ječe je napisal/a:
Jah, glej, eni pa ne ločijo 'fleksarce' od 'laksarce', pa vseeno preživijo, a ne?
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

se ves ne kaj govoris

vatikanske ječe je napisal/a:
Sej jih mam ogromn okol pa ti recm, da tole drzi. Jaz se zavestno nazaj drzim drgac to ni tok tezko ampak otroc pa nimajo hepi lajfa. No moji ga majo,ker ne postavljam na prvo mesto drugih vrednot ampak dom in druzino za kar pa potrebujes ogrooooomno casa. Ne rabis verjet. Zacni enkrat opazovat odnose v takih druzinah kjer je fin.uspeh in statustni ugled prioriteta. Drek od dreka. Se enmu ni blo ok ceprav lahko izgleda bp na zacetku.