Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Umrl mož Anite Šumar

Umrl mož Anite Šumar

Sem v šoku. Anita, avtorica Drožomanije je objavila, da je umrl njen mož. Še prejšnji teden sta bila v Frankfurtu, kjer sta izdala novo knjigo v nemščini. Onadva sta bila pa res tak tim, za vikat. Pozitivna, nasmejana, krasna človeka in čudovit par. Žalostno. Kdo mogoče ve kaj se je zgodilo, ker je res hitro umrl in novica je šok…

Ja sem videla 🙁

In kaj, ker je ona “objavila2, meniš da je to javna novica in moraš to delit sedaj še tukaj, z nameom, ker te zanima “zakaj” je njen mož umrl?

Kaj boš imela od tega, ženše firbčno če boš izvedela, “kaj se mu je zgodilo”? Ženše, pomisli: morda sta pa letela z avjoni v Frankfurt, strdek,…….. kap, infarkt……

nova
Uredništvo priporoča

ŠumEr! EEE! ŠumEr!

In kaj, ker je ona “objavila2, meniš da je to javna novica in moraš to delit sedaj še tukaj, z nameom, ker te zanima “zakaj” je njen mož umrl?

Kaj boš imela od tega, ženše firbčno če boš izvedela, “kaj se mu je zgodilo”? Ženše, pomisli: morda sta pa letela z avjoni v Frankfurt, strdek,…….. kap, infarkt……
[/quote]
v tistih dveh urah na letalu ali še manj ne fašeš strdka.
jao kake bedarije.

a to je una k se je prodala šparu?

Who the f… je Anita Šuma/er ? Predvidevam, da je še kateri umrl mož, zakaj mora biti ona izpostavljena?


v tistih dveh urah na letalu ali še manj ne fašeš strdka.
jao kake bedarije.
[/quote]

Da bi se mu pa že prej delal, pa nikakor ni možno. Ker?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


v tistih dveh urah na letalu ali še manj ne fašeš strdka.

jao kake bedarije.
[/quote]

Pa še kako lahko – pritisk na žile je tudi pri dveurnem poletu na 5ih do 7ih kilometrih višine poleta precejšen, odlušči se lahko marsikateri strdek s stene žil, ki je tam že bil pred poletom…… Pišem iz izkušenj…. Bedarija si ti.

Ne razumem več teh časov in običajev 🙁

Umre tebi ljub in drag človek, v vsej zmedi, šoku, žalosti, urejanju nujnih zadev glede pogreba in ostalega nujnega imaš čas oblikovati osmrtnico in objavljati na FB?

Sem res čudna?

https://www.youtube.com/watch?v=gsp5pdnF5d0

Si čudna, zato ker je tega gospoda poznalo VELIKO, VELIKO več ljudi kot tebe in Anita Šumer ni to objavila v tvoji Mladini temveč na zasebnem FB profilu….
Sašo, počivaj v miru…

Pa še kako lahko – pritisk na žile je tudi pri dveurnem poletu na 5ih do 7ih kilometrih višine poleta precejšen, odlušči se lahko marsikateri strdek s stene žil, ki je tam že bil pred poletom…… Pišem iz izkušenj…. Bedarija si ti.
[/quote]
mešaš trombozo, ki nastane v venah in strdke v arterijah, ki povzročajo srčne/možganske kapi
letenje ne zvišuje tveganja za kap, ker imajo arterije dovolj močno strukturo.

problem zna biti pri ljudeh s koronarno srčno boleznijo zaradi redkejšega zraka, ne pa zaradi strdkov.

če pa nekdo doživi infarkt na letalu, ga ziher ni doživel zaradi poleta, ampak bi ga doživel kjerkoli

Ne, nisi čudna, samo nisi v koraku s časom, oziroma si še verjetno iz tastare moralno vzgojne šole 🙂

Pa tudi klasična osmrtnica za objavo v “catjngih” preveč včasih za nekoga stane in niti ne doseže tako množičnega učinka, kot ga objava na nekem zidu socialnega omrežja – v parih minutah tudi tisoč deljenj in izvedkov – social media obveščanje je pa zastonj in tudi hitreje se zve, ker: ljudje ne prebirajo več tiskanih medijev, niti osmrtnic na radiu ne poslušajo, ker je dandanes doba interneta zakon glede hitrosti širjenja informacij -pa še ponavadi popolnoma zastonj. Tiskana osmrtnica v cajtngu pa precej stane, marsikdo si ne more tega več privoščit-tiskani cajtn živi predvsem od oglaševanja, osmrtnice so tudi za nji oglaševanje :.)

Pa tudi osebno sem proti objavljanju osmrtnic na zidovih FB profila oziroma socialnih omrežjih. Ker se mi zdi, da je to bolj medij za zabavno druženje, nekaterim tudi precej in predvsem za flirtanje, kot pa za objavljanje informacij v obliki osmrtnice, da je nekdo umrl. Je pa res, da je taka objava “free of charge” :). Če že potem raje preko elektronskega sporočila nekomu, pa ta deli in obvešča bolj zasebno preko e pošte naprej, ne pa da “cel svet ne bere” – tudi morda zato ne, ker ne maram take “javne” pozornosti in da tudi o meni in mojih nekdo ve, za kar morda nočem, pa da potem nekdo, ki ga morda niti ne poznam potem tudi takole objavlja informacijo na nek javni forum, ker misli, saj je javna informacija, če je objavljeno na zidu nekega socialnega medija.


mešaš trombozo, ki nastane v venah in strdke v arterijah, ki povzročajo srčne/možganske kapi
letenje ne zvišuje tveganja za kap, ker imajo arterije dovolj močno strukturo.

problem zna biti pri ljudeh s koronarno srčno boleznijo zaradi redkejšega zraka, ne pa zaradi strdkov.

če pa nekdo doživi infarkt na letalu, ga ziher ni doživel zaradi poleta, ampak bi ga doživel kjerkoli
[/quote]

Ker nimaš izkušnje, teoretično tapkaš v razno. Imam izkušnjo osebno, pišem iz izkušnje. Prosim prenehaj se trudit okoli mene 🙂

Umreš lahko mlad ali star, tle ne izbira. pred kratkim smo pokopali 23 letnika, 2 meseca nazaj enga 40 letnika, vsi moji znanci…….

kdo je to????


mešaš trombozo, ki nastane v venah in strdke v arterijah, ki povzročajo srčne/možganske kapi
letenje ne zvišuje tveganja za kap, ker imajo arterije dovolj močno strukturo.

problem zna biti pri ljudeh s koronarno srčno boleznijo zaradi redkejšega zraka, ne pa zaradi strdkov.

če pa nekdo doživi infarkt na letalu, ga ziher ni doživel zaradi poleta, ampak bi ga doživel kjerkoli
[/quote]
Kardiologija ima novo vejo, kjer ima že vsaka kokoš svojo teorijo.
Mojega sodelavca je infarkt dva tedna po tem ko se je vrnil z letalom iz Prage.
Predvidevajo, kar se zgodi v takih slučajih, da se premakne in odtrga del obloge v steni žile in potem počasi potuje proti srcu in če je nekje ob srcu žila malo ožja, potem….


v tistih dveh urah na letalu ali še manj ne fašeš strdka.
jao kake bedarije.
[/quote]

onadva sta bila poslovno v pogonu precej zadnje čase, vsepovsod, pa sejmi pa to pa ono, telo se kuri, pa tudi pregori – tudi to je stres za telo, ne samo en polet z letalom nekam – se združuje, nabira in žal se zgodi.

https://www.koroskenovice.si/novice/drozomanija-korosice-anite-sumer-na-kitajskem-prejela-nagrado-za-najboljso-knjigo-foto-in-video/

Si čudna, zato ker je tega gospoda poznalo VELIKO, VELIKO več ljudi kot tebe in Anita Šumer ni to objavila v tvoji Mladini temveč na zasebnem FB profilu….
Sašo, počivaj v miru…
[/quote]

Glede na to, da nimam FB in sem lagko poguglala, kdo to je in kaj objavlja ter videla vse njene objave, je to odprt profil, namenjen dejavnosti in obveščanju javnosti in ne zaseben, namenjen samo določeni skupini ljudi.

Koga pa kdo pozna in koliko ljudi koga pozna, pa je v tej zgodbi popolnoma nepomembno!


mešaš trombozo, ki nastane v venah in strdke v arterijah, ki povzročajo srčne/možganske kapi
letenje ne zvišuje tveganja za kap, ker imajo arterije dovolj močno strukturo.

problem zna biti pri ljudeh s koronarno srčno boleznijo zaradi redkejšega zraka, ne pa zaradi strdkov.

če pa nekdo doživi infarkt na letalu, ga ziher ni doživel zaradi poleta, ampak bi ga doživel kjerkoli
[/quote]

Zakaj pa potem lahko napišeš, da v tistih dveh urah ni mogel doživeti infarkta zaradi strdka?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Glede na to, da nimam FB in sem lagko poguglala, kdo to je in kaj objavlja ter videla vse njene objave, je to odprt profil, namenjen dejavnosti in obveščanju javnosti in ne zaseben, namenjen samo določeni skupini ljudi.

Koga pa kdo pozna in koliko ljudi koga pozna, pa je v tej zgodbi popolnoma nepomembno!
[/quote]
torej
spodobi se, da ob smrti bližnjega daš osmrtnico v časopis, na radio, obesiš na vrata gasilskega doma sredi vasi, cela štala pa je, če to narediš še na svojem socialnem omrežju.

Zakaj pa potem lahko napišeš, da v tistih dveh urah ni mogel doživeti infarkta zaradi strdka?
[/quote]
zatipk
zaradi poleta, ne zaradi strdka.

Meni se zdi pa čisto normalno, da je objavila na svojih kanalih. Anita ima preko 11.000 sledilcev s skupini Drožomanija in skoraj 72.000 sledilcev na Instagramu.

Poleg svojega zasebnega profila in strani.

Izrekanje sožalji se je začelo že en dan prej in ljudje, ki jo spremlj(m)o so se seveda spraševali, kaj se dogaja. Potem je ona (ali nekdo drugo v njenem imenu) objavila osmrtnico.

So pa njuni dosežki spoštovanja vredni in oba sta tako topla in iskrena človeka, da je bil za vse šok, ko smo izvedeli.

Ne razumem pa, zakaj je šel nekdo novico objavljat sem gor.

New Report

Close