Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske iščejo situirane moške

Ženske iščejo situirane moške

Vprašanje za ženske. 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk išče pametne, lepe, popolne dobro situirane, izobražene moške. Večini gre samo za denar. Pa me zanima zakaj vas je toliko še vedno samskih, in samih razočaranih. Pa večina vas je po opisu lepih, izobraženih, pametnih vse imate vse ni da ni, in oh in sploh ste. Kako hudiča ste pol samske in zakaj, če pa je toliko situiranih in lepih oh in sploh po vseh forumih in internetnih.

Zato, ker jih je tako malo.
Raje sem sama, kot pa, da še na enega takega naletim, da ga moram živet.
Sama šže poskrbim zase in otroka, da me bo pa kdo dol tlačil…ni šans

Od kdaj pa je to, da je ženska samska nekaj slabega?
Samski stan je čisto ok.

Zanimivo. Takih je veliko kot si ti. In se kar vstrajno iščejo, in pišejo. A glej ga zlomka se kar ne najdejo. Kako to. In tako ste rade same po drugi strani pa čist obupane ker ste same. Ne razumem

Zanimivo. Takih je veliko kot si ti. In se kar vstrajno iščejo, in pišejo. A glej ga zlomka se kar ne najdejo. Kako to. In tako ste rade same po drugi strani pa čist obupane ker ste same. Ne razumem

Čisto ok samski stan. A vprašanje je zakaj potem taka obupanost, in hrepenenje po moškemu.

Pa itak so vsi luzerji, pa bedni, glupi, tupi, mislim ni da ni. A se vedno vstrajno nekaj manjka in iščete. Res ne razumem.

Spoznavni portali so ena zanimiva reč. 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prijavljenih tam gor je moških. Torej kdo obupano išče? Še več, čeprav vedo, da so gor tudi lažni ženski profili, bodo še vseeno plačevali članarine.
Razne ženitvene posredovalnice moškim zaračunajo visoke članarine, ženskam pa nizke ali pa sploh ne. Kdo potem obupano išče?
Da ne omenjam raznih vročih linij, kjer lastniki le teh pobirajo mastne denarce, seveda spet od obupanih iskalcev moškega spola.
Tudi na monu se pogosto najdejo obupanci, ki se vsaki ženski, ki omeni, da je samska, ponujajo.

Saj se ne gre za obupanost.
Sprijazniš se, da si sama. Delaš stvari naprej, če pa pride moški, ki ima ustrezne lastnosti, zakaj pa ne.
Žal ga ni že 10 let, res pa da ne oprezam za njimi in ne kofetkam…imam dovolj dela doma z otrokoma.
Če bi ga spoznala , pa …

Tak, lep in premožen, te bo imel samo za fu.kat. Na kraj pameti mu ne bo padlo, da bi se šel s tabo kako resno vezo.

Tak, lep in premožen, te bo imel samo za fu.kat. Na kraj pameti mu ne bo padlo, da bi se šel s tabo kako resno vezo.
[/quote]

Saj nisem rekla da iščem premožnega, pa tudi lepotca ne!
Če ne znaš brati, nimam nobenega že 10 let in nisem več naivna najstnica in ni mi do avantur.
Prosim nauči se brati!

Ne hrepenimo vse za moškim. Meni so ženske veliko bolj všeč:))


Samo zato, ker se zenske praviloma imajo za oh in sploh, se ne pomeni, da to tudi so. V feminiziranem svetu se vsestranstko precenjujejo.

In samo zato, ker sanjajo popolneze, se ne pomeni, da ti sploh obstajajo, kaj sele, da bi si s taksnimi prepotentnicami kaj zeleli.

Na poti parckanja se zenske dol dajejo z daljnimi priblizki popolnezev. Ko se dovolj razocarajo, ce moskega sploh za kaj potrebujejo, pa se sprijaznijo s povprecnezi. Temu sicer recejo tudi, da so se zresnile, lol.

Mislim, da je odgovor odvisen od tega, kako iskrena zna biti ženska sama do sebe in do svojega telesa. Večina se jih ne upa na glas povedati, da si konec koncev želimo moške, ki so “barbike”, s katerim se lahko ponašaš pred folkom. Torej, lep, bogat, postaven, ljubeč, pameten. In te redki osebki običajno imajo ob sebi posesivne frače, ki jih imajo za lastnine.
Hkrati si želimo moškega, ki bo samo naš. Torej sistem naj bo tako grd, da ga nobena ne bo hotela. Potem si želimo takega, s katerim se bomo lahko pogovarjale, nas bo razumel itd. Torej geya. In potem bi imele zvestega, prijetnega, ki nas bo ubogal. Torej psa. Potem bi imele dobrega v postelji, ki pa ej običajno ženskar.

No in zdaj mi povej, kako naj v eni sami osebi najdemo vse to? Pametna in iskrena ima več moških hkrati, pa o tem ne razglablja po forumu. Tiste kokoške, ki iščejo izgovore, ter lažejo sebi in okolici, pa sanjajo o princem na belem konju. In so slepe za vse kar imajo. Bistvo pa je, da so totalno nezadovoljne same s sabo, pa naj bodo suhe, ali debele, revne, ali bogate, lepa, ali grde.

Če veš, kaj bi rada, si to tudi vzameš in pika.

Svobodno o vsem. www.mrhanaspletu.si

Je*eš racionalistke, ki z glavo iščejo partnerja namesto s srcem, kot po nekakšnem računalniškem programu za izločanje. Namreč kakor 1x ena od naštetih zahtev umanjka, kar se slej ko prej zgodi, pride do ločitve (statistično se vsaka 2. loči), ker ne izpolnjuje moški več teh pogojev. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Haha
Nimam pojma zakaj si mi vsec,ampak si mi ;))

Lahko v eni osebi najdeš vse to. In sicer v sebi in svoji domišljiji. Pa še tisto češnjo na torti dobiš, ko lahko rečeš, da si srečno samska in svobodna. 🙂

Ne iščem nikogar. Ljubezni se ne išče. Sploh pa ne preko denarja in statusa. Materialno ne rabim nič, imam več kot potrebujem. Preko denarnice mi je redko kateri kos.

Meni se pa prav fajn zdi da take koke ne najdejo pravih moških.


Ja itak, tuje dete ti bo vzgajal pametn, lep, dobro situiran moški. Hahahahahhah dj ne ga srat no hahahhaha

Čeprav se sliši taktno, mislim da je bolj primeren izraz – ženske iščemo varnost pri moškem.

New Report

Close