Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kje boste zdaj dobili kredit?

Default avatar

mentalna_sirota

Ja, to je en od paradoksov bančništva - kredite bi dajali le tistim, ki jih ne potrebujejo.
Default avatar

Ne rabimo

Ne rabimo kreditov. Nikoli nič kupovali na kredit. Živimo v skladu s svojimi zmožnostmi.
Default avatar

ne gre drugače

Ne rabimo je napisal/a:
Načeloma se strinjam, tudi sama nisem nikoli imela kredita, limit na bančnem računu pa le kdaj za par dni. Kar se tiče običajnih dobrin, živim v skladu s svojimi možnostmi.
Za stanovanje pa sem imela srečo, a vsi je nimajo. Do strehe nad glavo moraš priti, to bi moralo biti omogočeno vsem, ki delajo. Tudi za avto za osnovne potrebe se mi zdi kredit vredno vzeti, če ne gre drugače.
Default avatar

Vidi prase

Ha, ne dolgo nazaj je bil članek, da bodo banke uvedle negativne obresti na depozite, da bodo morali varčevalci plačati bankam, da imajo pri njih denar, ker je denarja preveč in ga nimajo komu posojati.
Default avatar

a samo jaz vidim

A samo jaz vidim, da sklep velja za tuje banke in hranilnice, ki poslujejo v Sloveniji?
Default avatar

zaenkrat

Najprej vse tuje, potem tudi domače, kolikor jih še sploh je.
Default avatar

Ajmoht

Hoteli ste privatizacijo bank, "resne" tuje lastnike, in to vam je zdaj to.
Default avatar

Ni težav

Cene domačih dobrin se bodo pač znižale glede na plačilno sposobnost prebivalstva.
Default avatar

Ni težav

Cene domačih dobrin se bodo pač znižale glede na plačilno sposobnost prebivalstva.
Default avatar

Lule Cuzlar

S krediti je podobno kot z višanjem minimalnih plač - ker ima narod zaradi njih preveč denarja, se cene višajo. Zabremzat kredite, znižat plače, pa bodo cene padle.
Default avatar

Gunnar

če ga do zdaj nisem rabil, bo tako tudi naprej....
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar

excell

Lule Cuzlar je napisal/a:
Cene bodo padle sam na koncu boš na istem. Enak procent bo tistih, ki si lahko privoščijo nepremičnino.
Default avatar

Cakaj malo

excell je napisal/a:
A je kje zakonsko doloceno da ti mora ostat minimalec? Koliko cem so si to banke same izmislile.
Sedaj si pa lahko izmislijo da mora ostat 600 eur.
Default avatar

na hitro

To pomeni, da si nekdo v srednjem razredu več ne bo sposoben zgraditi bajte in bo gnil v najemu, kaj šele tisti revnejši ko iščejo pot iz dragega najema in hočejo otrok nekaj zapustiti. Kredit postaja luksuz očitno.
Default avatar

Kaj naj pljunite

Sem se zajebala na celi črti. Je bi ga. Za naprej pa sporočim.
Default avatar

Centraliziran sistem

na hitro je napisal/a:
Ovce, morali bi vsi v proteste, nateg.
Default avatar

tako bojo nategnili rajo

Centraliziran sistem je napisal/a:
Samski se mogoče kaj doseže, velik pa ne, če ni na kupu dveh jurjev.
Default avatar

Desanka my love

na hitro je napisal/a:
Lahko boš gradil iz prihrankov, ampak malo kasneje.
Default avatar

tujina kliče mlade

Posledica bo, da bo vse več mladih in sposobnih ljudi odšlo v tujino. Tudi perspektivni kadri imajo kot začetniki večinoma nizke plače. Je bilo pred časom govora o mladih raziskovalcih. Prihajali pa bodo nekvalificirani Kosovarji, Romuni, Filipinci. Idealno za pot v drugo Švico, pardon Albanijo, če ne še kaj hujšega.