Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meni je pa Žan Mahnič izjemno privlačen

Meni je pa Žan Mahnič izjemno privlačen

Sicer imava glede politike čisto drugačna mišljenja. Ampak vizualno mi je pa zelo privlačen. Lepa polna lica, ne pa koščen obraz. Lepe oči, nasmeh. Mmm. Poezija.

Še kateri?

Zanimivo, so v družini seznanjeni, da imaš homoseksualna nagnjenja?

[img]https://media.mnn.com/assets/images/2019/01/CutePigletLayingInGrass.jpg.653x0_q80_crop-smart.jpg[/img]

Moram priznat, da je v živo čisto drugačen kot na TV. (Sem že pisal čez njegov izgled prav tukaj).

Tudi za dekleta ima okus:

Katja Palčnik
Sabina Bauer
Nina Žoher

Predvsem pa je inteligenten. Njegovi stavki imajo vsebino, stavki mnogih je nimajo.

Vesel oče, ki mu rade volje naredi otroke

Ja, dober je. Ampak meni je Lisec bolj slasten iz black tie dvojca.

Bister mož, trdnega prepričanja in modrih besed, če le ne bi bil njegov idejni oče JJ. Saj je oblikovan po njegovem zgledu in po njegovih zahtevah, ampak ni tako grob in dominanten.
Če je tudi v resnici tako močnega prepričanja kot v medijih, mu res ni kaj očitati.


nič nimam proti če mu ga zarineš, ne verjamem pa, da bo zanosil…………pustimo se presenetiti

Grimsi bolj luškan. Ta njegov neizrazen obraz, in predorne oči.

Hahahahahahahaha
Meni on zgleda kot en večen 16-letnik.

Ujeli smo Žana v objektiv med obdelovanjem njive

[img]https://cdn.shopify.com/s/files/1/0011/2341/8172/products/ML867-Divergent-Organic-Melon-Seeds_480x480.jpg?v=1523418850[/img]


nič nimam proti če mu ga zarineš, ne verjamem pa, da bo zanosil…………pustimo se presenetiti
[/quote]

:)))))

Se pa strinjam, da ima lička res luštna.

:)))))

Se pa strinjam, da ima lička res luštna.
[/quote]

https://www.google.com/search?q=hamsters+stuffing+cheeks&client=safari&channel=iphone_bm&sxsrf=ACYBGNQf-QymjtDvp_cgimhYCW16d3_vBg:1571850636648&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjeh9n277LlAhUfAxAIHR6OBPcQ_AUIESgB&biw=1264&bih=747

https://www.google.com/search?q=hamsters+stuffing+cheeks&client=safari&channel=iphone_bm&sxsrf=ACYBGNQf-QymjtDvp_cgimhYCW16d3_vBg:1571850636648&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjeh9n277LlAhUfAxAIHR6OBPcQ_AUIESgB&biw=1264&bih=747
[/quote]

Ahahahahahaaha, nisem vedel, da ima toliko bratov in sester :)))))))))

Zagotovo vam ne bom delala konkurence, tako da kar pogumno v ofenzivo!

Kaj naj recem, sanjski moski. Skupaj z Grimsom tvorita mokre sanje vsake zenske.

 

 

 

Čestitam, s to izjavo idi v javnost in boš totalno uspela. Švašta

Odgovor na objavo uporabnika
Mmmm, 23.10.2019 ob 10:09

Sicer imava glede politike čisto drugačna mišljenja. Ampak vizualno mi je pa zelo privlačen. Lepa polna lica, ne pa koščen obraz. Lepe oči, nasmeh. Mmm. Poezija.

Še kateri?

Nič čudnega, JANSISTI ste sprijeni.

Mahnič je kot ChupaChups lizika- le votla

A JE NEKDO POZABIL TABLET VZET?? MAHNIČ PA LEP IN PRIVLAČEN?? NARODU SE JE RES ODPELAL DO KRAJA. DA NE BOM PRISTRANSKI, TUD NA LEVI STRANI NI NOBENGA OH IN SPLOH DROPDEAD DOBRGA TIPA ALI BEJBE. VES TALE CIRKUS BI BLO DOBR POSLAT KE,K JE NAVALNI DONS KONC VZEL.

Nesorazmerja na obrazu. Oči ima preveč skupaj, oblika lobanje pa je preveč okrogla, kot Lolek – Bolek. Ampak za SDS sekto je to referenca za lepoto.

Ja, če kdo, potem pa so v SDS znani po lepoti, vljudnosti, prijetnem kramljanju in omikanosti.
Rdeča kapica pa je atomski fizik in volk je vegetarijanec in Zemlja je absolutno ravna

Na desni strani je bolj slaba izbira, sta pa vizualno o.k. Reberšek in Kosi.

Simpatičen,  mladi očka.  Pa vedno pove, kaj misli. Meni je kar všečen.

Saj lepših moških itak ni v Sloveniji. Tako da se boste morale kar se takšnimi ‘lepotci’ zadovoljiti 😄😄😄

Odgovor na objavo uporabnika
Momčilo, 02.03.2024 ob 09:35

Saj lepših moških itak ni v Sloveniji. Tako da se boste morale kar se takšnimi ‘lepotci’ zadovoljiti 😄😄😄

A si moral obelodaniti to resnico? Boli….

Res je lep, da se ga večina postenih deklet izogiba, ker je zabuhel od opiatov, poleg tega pa nič kaj ni videti intiligence v njem, ker ponavlja mantro  kakor naroči Janša, oziroma je njegov batler ali deklica za vse. Povej mi s kom se družiš, pa ti povem kdo si. Poznate to?

New Report

Close