Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali lahko sola zaposli

Ali lahko sola zaposli

Mi zna kdo povedati ali lahko sola zaposli nekoga za poucevanje predmeta sorodne smeri (isti faks recimo) vendar ne tocno te,ki je opredeljena kot pogoj za izobrazevanje specificnega predmeta? Vem, da vcasih se je dalo, ce niso dobili nikogar kako je danes pa ne vem. Morda ze takoj taksno vlogo za poucevanje razpisanega predmeta na OS izlocijo? Hvala za poduk. Iscem moznosti za nadaljne poklicno zivljenje. Opravljanja in skodozeljnosti pisarniskih profilov imam dovolj za celo zivljenje.

Tudi po šolah je vse možno, če za imaš vezo ravnatelja. Zakaj misliš, da bi bilo kaj drugače kot drugod?

Seveda, ZDR-1 to dovoljuje, tako v javnem sektorju kot tudi v gospodarstvu.
Ampak samo za določen čas in samo v primeru, da se ni prijavil kandidat z ustrezno izobrazbo.

Postopek se ponavlja, dokler ni več ustreznih kandidatov.

Ja, lahko zaposli, če se na razpis ni prijavil noben drug kandidat, ki bi izpolnjeval pogoje.

Poznam več šolnikov in en prijatelj je ravnatelj, tako da vem iz prve roke.

Bi se navezala na tvoj zadnji stavek: “Opravljanja in skodozeljnosti pisarniskih profilov imam dovolj za celo zivljenje.”

Če misliš, da tega v šoli ni, si se tako zelo uštela, da se bolj ne bi mogla. V šolstvu so takšne zdrahe med zaposlenimi (povečini zaradi veliko žensk v kolektivih), podtikanja, šimfanja, špecanja, kregarije,… da samo strmim, ko mi kateri od šolnikov pripoveduje, kaj vse se dogaja. Ful grdih zgodb bi ti lahko napisala.
Tako da dobro premisli.


Verjamem ampak vecino delovnega casa prezivis z otroci,ki jim lahko veliko das. Pozitivno vplivas na njihovo razmisljanje, odlocitve, zivljenja, svet. Malo bolj smiselno porabljen zivljenski cas se mi to zdi kot kovati dobicke za multinacionalke in sedeti med zdrahajri (ki so celo moski).

New Report

Close